Skocz do zawartości

Praca 12 miesięcy


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam,bo rozkład jest niezwykle ciekawy.  No i czuję też jakiś niepokój. Co czeka pod względem pracy w ciągu 12 miesięcy od dziś. 

 

9 kielichów, giermek denarów, giermek mieczy, giermek buław

 

Hmm karty chyba zaznaczają moje zaangażowanie w pomoc młodszym koleżankom. Może jakieś plotki pod koniec roku nowa propozycja, nowe stanowisko?

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mogła się zaznaczyć pomoc koleżankom, ale też w Giermku Denarów jakaś propozycja, Giermek Mieczy to nauka, a Giermek Buław już aktywne działanie. Myślę, że nie masz czego się obawiać.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Dobra atmosfera w pracy, nowe propozycje i okazja na podwyżkę. Zwrócić uwagę na informacje przekazywanie jakiejś młodszej wiekiem lub stażem osobie, może mieć o coś żal, pojawi się obgadywanie, jest podgrzanie atmosfery i dążenie do konfliktu. Może to mieć wpływ na obsadzenie nowego stanowiska.  Wszystko fajnie i miło, będziesz mieć koleżanki dopóki Twoja osoba nie zostanie zaproponowana na to nowe stanowisko.

Myślę że poradzisz sobie z tą sytuację, uda Ci się zaprowadzić spokój. 

Odnośnik do komentarza

Ja widzę tutaj dużo nowych obowiązków, nauki oraz kontaktów. Ogólnie wszystko powoli idzie do przodu, ale z dużą dozą świeżej energii. Będą jeszcze pomyłki, nieprzemyslane decyzje lub reakcje, ale czerp z różnych sytuacji naukę. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

będą zmiany strukturalne i organizacyjne będę się zajmowała teraz czymś innym i szkolić koleżanki pod względem sprzedaży, ale z drugiej strony zmniejszył się trochę dział. Zaczynam się bać.

Dziwię się, że były takie dobre karty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...