Jump to content

Praca 12 miesięcy

panna.marta

Recommended Posts

Wrzucam,bo rozkład jest niezwykle ciekawy.  No i czuję też jakiś niepokój. Co czeka pod względem pracy w ciągu 12 miesięcy od dziś. 

9 kielichów, giermek denarów, giermek mieczy, giermek buław

Hmm karty chyba zaznaczają moje zaangażowanie w pomoc młodszym koleżankom. Może jakieś plotki pod koniec roku nowa propozycja, nowe stanowisko?

Mogła się zaznaczyć pomoc koleżankom, ale też w Giermku Denarów jakaś propozycja, Giermek Mieczy to nauka, a Giermek Buław już aktywne działanie. Myślę, że nie masz czego się obawiać.

Guest SooYoung

Dobra atmosfera w pracy, nowe propozycje i okazja na podwyżkę. Zwrócić uwagę na informacje przekazywanie jakiejś młodszej wiekiem lub stażem osobie, może mieć o coś żal, pojawi się obgadywanie, jest podgrzanie atmosfery i dążenie do konfliktu. Może to mieć wpływ na obsadzenie nowego stanowiska.  Wszystko fajnie i miło, będziesz mieć koleżanki dopóki Twoja osoba nie zostanie zaproponowana na to nowe stanowisko.

Myślę że poradzisz sobie z tą sytuację, uda Ci się zaprowadzić spokój. 

Ja widzę tutaj dużo nowych obowiązków, nauki oraz kontaktów. Ogólnie wszystko powoli idzie do przodu, ale z dużą dozą świeżej energii. Będą jeszcze pomyłki, nieprzemyslane decyzje lub reakcje, ale czerp z różnych sytuacji naukę. Powodzenia 

• 1 month later...

będą zmiany strukturalne i organizacyjne będę się zajmowała teraz czymś innym i szkolić koleżanki pod względem sprzedaży, ale z drugiej strony zmniejszył się trochę dział. Zaczynam się bać.

Dziwię się, że były takie dobre karty.