Skocz do zawartości

Jak zdobyc serce mezczyzny


Pucharowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zdobyc faceta.

 

Chcialabym wiedziec jak zdobyc serce faceta.Karty wyszly w rozkladzie.Rozklad kart 1.Jakim jest mezczyzna--2 miecze (Nie pewnym siebie,zamknietnym w sobie zyjacym w swoim świecie).2.Jak jego uwiesc- ksiezyc(byc tajemnicza ).3.Co zrobic by zainteresowac go soba- Rycerz Bulaw(troche pouwodzic,flirty...)4.Czego nie powinnam robic--Krol mieczy(nie byc oschla i zimna jak lod).5.Jaka kobieta zwroci jego uwage-As monet(Przedsiebiorcza stapajaca twardo po ziemi nie zalezna)6.Jakiej kobiety pragnie Rydwan(przebojowej,rozrywkowej, ktora trzeba zdobywac).7.Z jaka sie zwiaze- 2 monety(tutaj mam problem )8.Jak postrzega mnie --Moc(Kobieta silna,atrakcyjna)9.Jak widzi nasza relacje -6 monet(dawanie i branie karta rownowagi,wzajemne wsparcie).10.Jakie ma zyczenie zwiazane ze mna-2 kielichy(cieple uczucie randki,przyjazn).11.Jaki wynik staran-staran-As Pucharow( mila karta cos z tego sie narodzi byc moze wstęp do milej relacji zwiazku).Prosze o zerkniecie na moj rozkład moze cos mi podpowiecie czy dobrze interpretuje karty.Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2 mieczy to tragedia facet :D sorry nie mogłem się powstrzymać, ale ta karta mówi o tym, że ktoś jest mocno niezdecydowany, nie wie czego chce, nie zauważa wielu możliwości, siedzi i czeka

Księżyc - to karta uwodzenia właśnie, czyli okłamywania, udawania kimś kim się nie jest, prowokowania, kokietowania, tu mu odsłonisz kawałek nogi, tu mu zwiejesz sprzed nosa itp

Rycerz buław - pokaz mu, że masz ochotę pójść z nim na całość

Król mieczy - nie wymądrzaj się, nie intelektualizuj, nie bądź mądrzejsza od niego

As monet - ogólnie taka, która będzie dla niego jak skarb, czyli taka która jest dla niego cenniejsza niż wszystkie, przy tym asie trzeba było dociągnać. Ale w asie denarów jest kobieta zadbana, o kobiecych kształtach.

Rydwan - ekspansywnej, pewnej siebie, rwącej do przodu

2 monet - czy się on się w ogóle chce wiązać przy 2 monet? Jak to karta porównywania...

Moc - leci na Ciebie

6 monet - bardziej jako układ, Ty coś z tego masz, on coś z tego ma... 6 monet w relacjach damsko - męskich to karta układu, każdy wie po co idzie...

2 kielichów - chce się spotykać, flirtować, całować, seksić, fajna karta ale to początek

As pucharów - no i jest uczucie :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Arbogast napisał:

2 mieczy to tragedia facet :D sorry nie mogłem się powstrzymać, ale ta karta mówi o tym, że ktoś jest mocno niezdecydowany, nie wie czego chce, nie zauważa wielu możliwości, siedzi i czeka

Księżyc - to karta uwodzenia właśnie, czyli okłamywania, udawania kimś kim się nie jest, prowokowania, kokietowania, tu mu odsłonisz kawałek nogi, tu mu zwiejesz sprzed nosa itp

Rycerz buław - pokaz mu, że masz ochotę pójść z nim na całość

Król mieczy - nie wymądrzaj się, nie intelektualizuj, nie bądź mądrzejsza od niego

As monet - ogólnie taka, która będzie dla niego jak skarb, czyli taka która jest dla niego cenniejsza niż wszystkie, przy tym asie trzeba było dociągnać. Ale w asie denarów jest kobieta zadbana, o kobiecych kształtach.

Rydwan - ekspansywnej, pewnej siebie, rwącej do przodu

2 monet - czy się on się w ogóle chce wiązać przy 2 monet? Jak to karta porównywania...

Moc - leci na Ciebie

6 monet - bardziej jako układ, Ty coś z tego masz, on coś z tego ma... 6 monet w relacjach damsko - męskich to karta układu, każdy wie po co idzie...

2 kielichów - chce się spotykać, flirtować, całować, seksić, fajna karta ale to początek

As pucharów - no i jest uczucie :)

 

Dziekuje za Twoja interpretacje. Z wami facetami jest zle bez was jeszcze gorzej.Facet 2 miecze tradegia ale na zewnatrz już nie tradegia.Pokazalam jemu w tym Rycerzu B. ochote i sie wycofalam.Nie wiem czy on chce sie wiazac a moze jest juz związany karta 2 monety to tez osoba zajeta.W tej karcie Moc Wiem ze leci na mnie ja na niego tez tylko  tylko w 2 mieczy jest niezdecydowany sam nie wie co chce facet tradegia.Fajnie ze wogole widzi relacje w 6 Monet tylko widzisz jak jest facet niezdecydowany.Fajne dwie karty wyszly 2 pucharow,i Asik,co z tego bedzie nic nie wiadomo ja tutaj musze dzialac bo on sie nie zdecyduje za szybko.Jak odniesiesz sie do kart jakimi uczuciami darzyl mnie ten sam  facet na ktorego jest ten rozklad.Karty wyszly Krol Bulaw,Rycerz Kielichow,Pustelnik.Krol B.zdobywca kobiet,Rycerz K.uwodziciel,Pustelnik samotnik na to wyglada facet nie chce sie wiazac.Dziekuje ze zechciales zerknac na moj rozkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Król buław w kontekście partnerskim jest mężczyzną na chwilę...

Rycerz kielichów w tym układzie to nie tyle kobieciarz co stan chwili... rycerz jest silniejszy od pazia ale słabszy od asa (w mojej drabince ważności kart na uczucia), więc mówi po prostu o fascynacji, zauroczenie, chęci flirtu, ale rycerz kielichów to znowu coś na chwilę... bardzo przyjemne i takie fajne, ale on się pojawia i znika....

Pustelnik oznacza samotność wśród ludzi, czyli generalnie facet nie jest zdolny do czucia czegoś głębszego na ten moment

Podobasz mu się, chce z Tobą spędzać czas, ale jest jakiś niezdecydowany, przyblokowany, być może i ta 2 monet mówi także o tym, że jest i drugie źródełko, z którego chce pić rozkosz...

Wg kart Ty musisz zadziałać, bo po Twojej stronie jest Rycerz Buław.... i jest szansa, że wyjdzie coś więcej, bo karty na przyszłość są fajne...

Weź pod uwagę, ze wiele związków tworzy się przypadkiem, miałbyć tylko seks, a ludzie odkryli w sobie też inne wartości i zostali razem... zresztą związki tworzą się na ogól albo z pociągu seksualnego - biologia dba o właściwy dobór genetyczny - albo z poczucia bezpieczeństwa (tutaj rolę odgrywa kasa), albo z przyjaźni (tutaj kasa i seks są na dalszym planie).  Ale zdrowe potomstwo ma szanse urodzić się najbardziej w tej 1 opcji :P 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Arbogast napisał:

Król buław w kontekście partnerskim jest mężczyzną na chwilę...

Rycerz kielichów w tym układzie to nie tyle kobieciarz co stan chwili... rycerz jest silniejszy od pazia ale słabszy od asa (w mojej drabince ważności kart na uczucia), więc mówi po prostu o fascynacji, zauroczenie, chęci flirtu, ale rycerz kielichów to znowu coś na chwilę... bardzo przyjemne i takie fajne, ale on się pojawia i znika....

Pustelnik oznacza samotność wśród ludzi, czyli generalnie facet nie jest zdolny do czucia czegoś głębszego na ten moment

Podobasz mu się, chce z Tobą spędzać czas, ale jest jakiś niezdecydowany, przyblokowany, być może i ta 2 monet mówi także o tym, że jest i drugie źródełko, z którego chce pić rozkosz...

Wg kart Ty musisz zadziałać, bo po Twojej stronie jest Rycerz Buław.... i jest szansa, że wyjdzie coś więcej, bo karty na przyszłość są fajne...

Weź pod uwagę, ze wiele związków tworzy się przypadkiem, miałbyć tylko seks, a ludzie odkryli w sobie też inne wartości i zostali razem... zresztą związki tworzą się na ogól albo z pociągu seksualnego - biologia dba o właściwy dobór genetyczny - albo z poczucia bezpieczeństwa (tutaj rolę odgrywa kasa), albo z przyjaźni (tutaj kasa i seks są na dalszym planie).  Ale zdrowe potomstwo ma szanse urodzić się najbardziej w tej 1 opcji :P 

Dziekuje Arbogast. Ciezki typ z tego faceta:obled:Patrze na caly rozklad.As monet w pytaniu jaka zwroci jego uwage  moze juz zwrocila jego uwage inna kobieta  i widzi facet mozliwosc nowej relacji bo As to tez jakas relacja i 2 monet w pytaniu z jaka sie zwiaze juz ktos jest dwojeczka mam nadzieje ze sie myle.Co tutaj robi 2 kielichow w pytaniu jego zyczenie wobec mnie moze zyczy mi znalezienie nowej relacji, faceta.As Kielichowy końcowa karta wynikowa  to tez jest nowa relacja lub lzy moj placz bo kielich.Skomplikowane patrze na caly rozklad i 2 mieczy jaki on jest takiego jego poznalam tez moze wiadczyc o tym ze jest zablokowany na mnie.Ladne karty koncowe wiem ze od seksu wszystko się moze zaczac cos pieknego seks przywiazuje ludzi do siebie.Zdaje sie ze zly rozklad , powinnam zrobic rozklad Tajna kieszen.Dziekuje.Dobrze czytasz karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Im bardziej wymyślony rozklad tym trudniej się to czyta. 

2 pucharów to spotkanie twarzą twarz, randki... to piękna karta na początek. W sąsiedztwie innych kart np papieża mówić może o ślubie. Ale w tym rozkładzie on oczekuje spotkań flirt itp. 

Ad pucharów zwykle pojawia się jako zapowiedź nowego uczucia. Ale tutaj Ja to czytam jako wasze uczucie bo odp w pozycji o efekt Twoich starań....

 

Karty to nie matematyka gdzie jeśli A to B jeśli nie A to nie B. Tutaj duża rolę odgrywa intuicja i coś co w psychologii określa się mianem błysku czyli chwilowe olsnienie.  Patrzysz i na sekundę coś Ci przychodzi do głowy... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nie chce miec ze mna kontaktu i takie ma zyczenie w 2 pucharach.Musze zadzialac wrozba wtedy sie spelni opracuje strategie i zabiore się za niego:czarow:.Odezwe sie jak mi poszlo w uwodzeniu.Dluga droga przede mna ,najwazniejsze ze latwo mozna go troche pokusic:diabel1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2019 o 17:23, Arbogast napisał:

Król buław w kontekście partnerskim jest mężczyzną na chwilę...

Rycerz kielichów w tym układzie to nie tyle kobieciarz co stan chwili... rycerz jest silniejszy od pazia ale słabszy od asa (w mojej drabince ważności kart na uczucia), więc mówi po prostu o fascynacji, zauroczenie, chęci flirtu, ale rycerz kielichów to znowu coś na chwilę... bardzo przyjemne i takie fajne, ale on się pojawia i znika....

Pustelnik oznacza samotność wśród ludzi, czyli generalnie facet nie jest zdolny do czucia czegoś głębszego na ten moment

Podobasz mu się, chce z Tobą spędzać czas, ale jest jakiś niezdecydowany, przyblokowany, być może i ta 2 monet mówi także o tym, że jest i drugie źródełko, z którego chce pić rozkosz...

Wg kart Ty musisz zadziałać, bo po Twojej stronie jest Rycerz Buław.... i jest szansa, że wyjdzie coś więcej, bo karty na przyszłość są fajne...

Weź pod uwagę, ze wiele związków tworzy się przypadkiem, miałbyć tylko seks, a ludzie odkryli w sobie też inne wartości i zostali razem... zresztą związki tworzą się na ogól albo z pociągu seksualnego - biologia dba o właściwy dobór genetyczny - albo z poczucia bezpieczeństwa (tutaj rolę odgrywa kasa), albo z przyjaźni (tutaj kasa i seks są na dalszym planie).  Ale zdrowe potomstwo ma szanse urodzić się najbardziej w tej 1 opcji :P 

Jak odniesiesz się do tego wątku temat na tego samego faceta.Z przełożenia karty wyszły Giermek Denarow,7 Pucharów,Giermek Buław.(Nie wiem czy dobrze interpretuje Giermek D.-Początek przyjaźni,7Pucharow- sen na jawie,marzenia,Giermek Buław.-zapowiadają na coś szansę ,jestem kulejąca w tarocie).       1.Czy faktycznie jest przy jego boku kobieta _7monet (karta wyczekiwania czekasz na coś może ona na niego czekam lub on na nią nie umiem dokładnie sprecyzować karty)2. Co ich łączy jaka relacja -Rycerz Pucharów ( Pucharowy szuka całe życie swojego ideału,jest niestabilny taki motylek na kwiatki. Może ich łączy to że nie umieją w jednym miejscu zagrzać miejsca ciągnie ich dalej w poszukiwania nowych wrażeń?Nie wiem)3.Czy o mnie myśli?- Koło Fortuny(Raz myśli,raz nie myśli )4.Czy będe z nim w związku-Kochankowie(Karta wyboru co wybierzesz decyzja do podjęcia ) i nic nie jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Przy 7 monet ciężko powiedzieć Ale dalej jest rycerz kielichow A to pokazuje romans. Dalej koło fortuny raz tak raz nie. Kochankowie... W związku nie..  jak już to w romansie... Ale to tez niepewne bo kochankowie patykiem na wodzie pisani... jest szansa na romans Ale związek niespecjalnie w kochankach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Arbogast napisał:

Przy 7 monet ciężko powiedzieć Ale dalej jest rycerz kielichow A to pokazuje romans. Dalej koło fortuny raz tak raz nie. Kochankowie... W związku nie..  jak już to w romansie... Ale to tez niepewne bo kochankowie patykiem na wodzie pisani... jest szansa na romans Ale związek niespecjalnie w kochankach

W tym przypadku z 7 monet jest problem.Nie rozumiem kart z przełożenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...