Jump to content

Aspekty miedzy rodzicami a dziecmi


Charlotta87
 Share

Recommended Posts

Trudno znalezc informacje o aspektach dotyczacych dzieci i rodzicow, dostepne przyklady dotycza zazwyczaj zwiazkow partnerskich. W mojej rodzinie tj ja partner i dwòjka dzieci wszystko ciekawie się przeplatap,jak pewnie w wiekszosci rodzin. Może ktoś mi pomoże rozszyfrować co poszczegolne aspekty mowia o relacjach? Jak u Was dzialaja aspekty albo co zaobserwowaliscie u innych?

 

Os asc- dsc u mnie,partnera i corki pokrywa się, rozumiem przez to że zmierzamy w podobnyn kierunku i podobnie prezentujemy sie swiatu.

 

Moj mars w koniunkcji z ksiezycem corki w bliznietach - mars rani ksiezyc,a posadowniony w bliznietach robi to za posrednictwem słow. Taki sam aspekt mam z partnerem moj ksiezyc w koniunkcji z jego marsem w pannie

 

Wenus còrki w koniunjcji do mojego dsc we lwie- sympatia, dobra zabawa

 

Slonce corki i syna w koniunkcji z moim kezycem - to co u mnie podswiadome,  objawia sie u nich jako swiadomosc

 

Ale to jest dla mnie zagadka:

 

Chiron syna w koniunkcji z moim słoncem i wezlem ksiezycowym 

W baranie. Jego punkt szczescia w koniunkcji ze slocem ojca i moim wezlem ksiezycowym poludniowym w wadze.

 

Macie jakis pomysl jak to interpretowac?

Link to comment
Share on other sites

To, że pokrywa się os asc-dsc znaczy, że macie że sobą wiele wspólnego, jesteście podobni na poziomie osobowości, indywidualności, zainteresowań. Jako że pokrywa się siatka domów - to podobnie odbieracie świat i zdarzenia, okoliczności życia. Bardzo ważnym jest sprawdzić do jakich domów wam wchodzą planety dzieci/męża, i jakie twoje planety wchodzą do ich domów :)

Koniucja Mars - Księżyc z jednej steony Księżyc uaktywnia, nadaje energii, z drugiej - rzeczywiście rani, a również drażni z obu stron: Mars drażni nieświadome, instynkywne zachowanie dziecka, jego emocji, strefa komfortu, księżyc rani napęd, działanie, przesadna energia Marsa, która właśnie wyprowadza że strefy komfortu. 

Ze w Bliźniętach, to rzeczywiście może przegrywać się przez słowa, ale ważne też w jakim domu to się dzieje (!) 

Koniucja Mars (jego,) Księżyc (jej) w synastrii partnerskiej oprócz powyżej powiedzianego, też zwiększa płodność (czytałam gdzieś, właśnie na przykładzie swojej synastrii, zapamiętałam), ale rzeczywiście niwkomfortowo może być Księżycu. Znowu - w jakich domach? To jest niewiarygodnie ważne. 

Wenus na dsc z jednej strony to strasznie miły i przyjazny aspekt, z grugiej strony po 7 domu mamy nie tylko partnerów, ale i wrogów, czyli kobiece, twórcze zachowanie córki, jej społeczno akceptowane emocji, zachowanie mogą też odbierać się z oporem. 

Slonce + Księżyc w synastrii - no tam, gdzie u nich ego, świadomość, Wola, tam u ciebie podświadomość, emocji, strefa komfortu. Z jednej strony fajne dla życia obok siebie, bo podobne potrzeby są, z drugiej strony Słońce jest aktywne tam, gdzie Księżyc jest pasywny - to może wywoływać dyskomfort i podrażnienie. 

Chyron syna w koniunkcji że słońcem twoim może w twoje życie wprowadzać wiele chaosu, sytuacyj niestandardowych, absurdalnosci. 

Co do parsow arabskich, planet fikcyjnych, punktów, i tak dalej - oni działają w indywidualnym horoskopie, a w synastrii już niezbyt, bo nie mają rzeczywistej energii, jeśli można tak się wyrazić, w odróżnieniu od planet prawdziwych. Jeśli na węzeł lub punkt szczęścia trafia czyjas planeta - to już zupełnie inna sprawa ;)

Co do synastrii ogólnie, to lepiej oczywiście, patrzeć w kosmogramy i obowiązkowo ;) widzieć jak i gdzie komu planety trafiają do domów :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję za odpowiedz. Co do koniunicji ksiezyc- mars, moj mars jest w moim trzecim domu, corka ksiezyc ma w swoim 4. Rzeczywiscie troche ją popędzam i chyba wprowadzam troche nerwowej atmosfery swoim baranim brakiem cierpliwosci i ciaglym dzialaniem. 

Moj partner ma mars i wenus w oa nie w 7 domu a ja ksiezyc w 7 tez w pannie, czyli z jednej strony fajna koniunkcja z wenus, a z drugiej raniacy aspekt marsa.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...