Skocz do zawartości

Aspekty miedzy rodzicami a dziecmi


Charlotta87

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno znalezc informacje o aspektach dotyczacych dzieci i rodzicow, dostepne przyklady dotycza zazwyczaj zwiazkow partnerskich. W mojej rodzinie tj ja partner i dwòjka dzieci wszystko ciekawie się przeplatap,jak pewnie w wiekszosci rodzin. Może ktoś mi pomoże rozszyfrować co poszczegolne aspekty mowia o relacjach? Jak u Was dzialaja aspekty albo co zaobserwowaliscie u innych?

 

Os asc- dsc u mnie,partnera i corki pokrywa się, rozumiem przez to że zmierzamy w podobnyn kierunku i podobnie prezentujemy sie swiatu.

 

Moj mars w koniunkcji z ksiezycem corki w bliznietach - mars rani ksiezyc,a posadowniony w bliznietach robi to za posrednictwem słow. Taki sam aspekt mam z partnerem moj ksiezyc w koniunkcji z jego marsem w pannie

 

Wenus còrki w koniunjcji do mojego dsc we lwie- sympatia, dobra zabawa

 

Slonce corki i syna w koniunkcji z moim kezycem - to co u mnie podswiadome,  objawia sie u nich jako swiadomosc

 

Ale to jest dla mnie zagadka:

 

Chiron syna w koniunkcji z moim słoncem i wezlem ksiezycowym 

W baranie. Jego punkt szczescia w koniunkcji ze slocem ojca i moim wezlem ksiezycowym poludniowym w wadze.

 

Macie jakis pomysl jak to interpretowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pokrywa się os asc-dsc znaczy, że macie że sobą wiele wspólnego, jesteście podobni na poziomie osobowości, indywidualności, zainteresowań. Jako że pokrywa się siatka domów - to podobnie odbieracie świat i zdarzenia, okoliczności życia. Bardzo ważnym jest sprawdzić do jakich domów wam wchodzą planety dzieci/męża, i jakie twoje planety wchodzą do ich domów :)

Koniucja Mars - Księżyc z jednej steony Księżyc uaktywnia, nadaje energii, z drugiej - rzeczywiście rani, a również drażni z obu stron: Mars drażni nieświadome, instynkywne zachowanie dziecka, jego emocji, strefa komfortu, księżyc rani napęd, działanie, przesadna energia Marsa, która właśnie wyprowadza że strefy komfortu. 

Ze w Bliźniętach, to rzeczywiście może przegrywać się przez słowa, ale ważne też w jakim domu to się dzieje (!) 

Koniucja Mars (jego,) Księżyc (jej) w synastrii partnerskiej oprócz powyżej powiedzianego, też zwiększa płodność (czytałam gdzieś, właśnie na przykładzie swojej synastrii, zapamiętałam), ale rzeczywiście niwkomfortowo może być Księżycu. Znowu - w jakich domach? To jest niewiarygodnie ważne. 

Wenus na dsc z jednej strony to strasznie miły i przyjazny aspekt, z grugiej strony po 7 domu mamy nie tylko partnerów, ale i wrogów, czyli kobiece, twórcze zachowanie córki, jej społeczno akceptowane emocji, zachowanie mogą też odbierać się z oporem. 

Slonce + Księżyc w synastrii - no tam, gdzie u nich ego, świadomość, Wola, tam u ciebie podświadomość, emocji, strefa komfortu. Z jednej strony fajne dla życia obok siebie, bo podobne potrzeby są, z drugiej strony Słońce jest aktywne tam, gdzie Księżyc jest pasywny - to może wywoływać dyskomfort i podrażnienie. 

Chyron syna w koniunkcji że słońcem twoim może w twoje życie wprowadzać wiele chaosu, sytuacyj niestandardowych, absurdalnosci. 

Co do parsow arabskich, planet fikcyjnych, punktów, i tak dalej - oni działają w indywidualnym horoskopie, a w synastrii już niezbyt, bo nie mają rzeczywistej energii, jeśli można tak się wyrazić, w odróżnieniu od planet prawdziwych. Jeśli na węzeł lub punkt szczęścia trafia czyjas planeta - to już zupełnie inna sprawa ;)

Co do synastrii ogólnie, to lepiej oczywiście, patrzeć w kosmogramy i obowiązkowo ;) widzieć jak i gdzie komu planety trafiają do domów :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za odpowiedz. Co do koniunicji ksiezyc- mars, moj mars jest w moim trzecim domu, corka ksiezyc ma w swoim 4. Rzeczywiscie troche ją popędzam i chyba wprowadzam troche nerwowej atmosfery swoim baranim brakiem cierpliwosci i ciaglym dzialaniem. 

Moj partner ma mars i wenus w oa nie w 7 domu a ja ksiezyc w 7 tez w pannie, czyli z jednej strony fajna koniunkcja z wenus, a z drugiej raniacy aspekt marsa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...