Skocz do zawartości

Rodzaje ćwiczeń


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zobaczyc jak poszczególne treningi oddziaływują na mnie:)

 

1. Siłowe - krol buław 7 buław - nie mam tutaj pytań na karcie mam umięśnionego pana, budowanie mięśni i siły 

2. Cardio np. z elementami sztuk walki - 3 miecze 9 buław - karty pochodzą z dwoch tali 9 buław Pauliny Casadei stoi lew z dziura w miejscu serca ktore trzyma w dłoni ...obie karty wskazują serce - wzmocnienie układu krwionośnego. Nie pokazało sie spalanie tkanki tłuszczowej, a serce ..ciekawe. Widocznie to ważniejsze. 

3. Joga - wprowadziłam raz w tygodniu 1,5 godziny jogi oraz rano robie pare razy powitanie słońca - Umiarkowanie Wisielec Diable - wprowadzę harmonię miedzy ciałem i umysłem, „rozciąga stres” tak bym odczytała wisielca z diabłem, tez mozna to odczytać jako ukierunkowanie nadwyżki energetycznej ktora u mnie występują - tez seksualnej. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Joga najlepiej choć karty takie diabelskie ;) to jednak to dobre uzależnienie. Z jogi będziesz zadowolona choć z czasem możesz odczuć potrzebę mocniejszych bodźców, stąd większe skupienie na innych ćwiczeniach. 

Siłowe - korzystnie :) 

Za to karty na Cardio odczytuję jako wskazówkę żeby się przyjrzeć sercu i sprawom kardiologicznym. 

Odnośnik do komentarza

Dla nnie skuteczne jest jedynie mieszkanie rożnych rodzajów sportów, gdyż wszystko pięknie sie uzupełnia. Siła buduje, cardio wzmacnia układa krwionośny, daje tez prędkość, joga rozciąga co na sile sie zbiło oraz zmniejsza poziom kortyzolu. Serduszka mam wporzadku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Siłowe- widać wiadomo dobry wpływ na mięśnie,  więcej energii, fajnie :)

 

Cardio-  nie wiem tutaj powiem szczerze, 3 Miecze to też nerwobóle, może coś w tym stylu ;)

 

Joga- tu widać zdecydowanie wyciszenie, lepszą koncentrację, może też ( jeśli masz jeszcze takie) odejście od złych nawyków. W Wisielcu też może być nabranie dystansu do wielu spraw :)

Odnośnik do komentarza

Nie mam nerwoboli ...dzisiaj miałam grita z rosyjskim trenerem i cieszę sie ze przeżyłam. Dla mnie tego typu treningu wzmacniają wydolność serca i płuc oraz budują sile psychiczna.

Odnośnik do komentarza

1. Siłownia - tak, budowanie mięśni, wytrwałości :) Może nawet chodzi o to, że prościej będzie dawać opór w razie czego, siebie obrobić ;)

2. Cardio mi też się widzi bardziej jako wyznacznik problemów z układem krwionośnym, sercem, ale może masz rację - odwrotnie pomoże to wzmocnić :)

3. Joga - widzi mi się tu spojrzenie wglab siebie, może pod czas medytacji, odnazielenie rzeczy niekorzystnych, których w sobie nieakceptujesz - "Cieni" Jungianskiej i integracja tego z resztą twojej osobowości, psychiki (w Umiarkowaniu) . Głęboka zmiana wewnętrzna napewno będzie w tym Wiesielcu. A łączenie Umiarkowanie i Diabła też może świadczyć o zrownowazeniu zaburzenia hormonowego, bo Diabeł może oznaczać zaburzenia też. 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...