Skocz do zawartości

Relacja z eks


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwna relacje z eks ..tzn mamy ze soba polaczenie telepatyczne i jest miedzy nami dziwna wież ale razem byc nie będziemy. On uważa z naszej relacji wyjsć nie mozna:)

 

Jak sie ona dalej potoczy ta nasza relacje ?

przełożenie - Cesarzowa Umiarkowanie Siła - tutaj ja decyduje, panuje nad sytuacja i mysle ze podchodzę do tematu obiektywnie 

 

5 pucharow 7 buławę As pucharow Smierc Wieza 10 monet Gwiazda 2 puchary

 

do asa pucharow - dołożyłam asa pucharow widze tutaj zal ze nie mozemy byc razem i walkę o ta relację - dalsze gwałtowne wydarzenie mogą miec dwie wersje jedna ze eks podejmie walkę o relacje i bedą poważne deklaracje oraz transformacja owej relacji lub zdarzenie dotyczy nowego mężczyzny z ktorym wejdę w relacje co odetnie ta znajomość i tej wersji bym się trzymała. Choc są uczucia miedzy nami. Dołożyłam do wiezy śmierci -8 pucharow diabeł koło krol buław - wiec mysle ze ta dziwna relacje 8 pucharow diabeł przerwie los czyli nowy pan.

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Przede wszystkim nie dać mu się zmanipulować. Tekst w stylu jak ten - "On uważa z naszej relacji wyjsć nie mozna:)

jest bardzo toksyczny i ma za zadanie osłabić Twoją osobę, wiarę w siebie i w to że możesz żyć / i ułożyć sobie życie/ bez eksa. Widać koniecznie potrzebuje czuć się ważny, potrzebny i nadal obecny w Twoim życiu. 

Z kart widać że Ty zadecydujesz co dalej i im szybciej podejmiesz tę decyzję, tym lepiej dla Ciebie. Początkowo jest dalsze szarpanie się z emocjami, wspomnieniami czy nawet dążenie do kontaktu, jest to spowodowane tęsknotą za tamtymi emocjami, taka obietnica, że wróci tylko to co było miłe. Jednak jest obrona przed tym co niekorzystne i to bronienie siebie jest męczące.

Masz tu zakończenie i oczyszczenie i szansę na spokojne dalsze życie :) 

17 godzin temu, zakretka23 napisał:

Dołożyłam do wiezy śmierci -8 pucharow diabeł koło krol buław -

Raczej powrót znowu do tej relacji, odnowienie kontaktu a Król buław to też partner który oferuje intensywny seks.  

Pan może Cię dalej kusić. Będzie powrót emocjonalny, może we wspomnieniach, może dążenie do jakiegokolwiek kontaktu. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru reaktywować tej relacji i znam jego manipulacyjne sztuczki dokonale. Dlatego tez zacytowałam jedno dziwne zdanie. Powinnam uniemożliwić mu całkowicie kontakt ze mna - wieza smierc - blokada w telefonie :) 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Woman co do jego manipulowania i mam wrażenie, że po tym kartom w Wieży i Śmierci uwolnisz się z kółka jego manipulowan, potem pojawi się szansa na jakąś fajna relacje romantyczna, trochę jak z marzeń (10 monet, Gwiazda, 2 puchary). 

Z przełożenia wynika, że teraz wszystko powinno być po twojemu - wcześniej wszystko to zło się wokół niego, teraz ty decydujesz - Cesarzowa, Siła :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...