Jump to content

Lis, las, jezioro


Kubaldo
 Share

Recommended Posts

Witam Państwa. Dziś miałem bardzo dziwny sen. Na początku snu, stałem jakby na skraju lasu. Było już dość ciemno, a w lesie widziałem niewielkie jezioro, na środku którego była postać, którą w tym śnie nazwałem "rusałką". Odczuwałem wobec niej strach, dlatego nie zbliżyłem się do niej, a jedynie pokazałem ją z oddali mojej rodzinie. Mimo to, postać ta rzuciła na

mnie urok, który udało mi się przełamać przy czyjejś pomocy. Gdy chciałem odejść z tego miejsca, tuż przy mnie pojawił się lis, który towarzyszył mi przez pewien kawałek drogi, a następnie zaatakował. Tej części snu dokładnie nie pamiętam, lecz wiem, że udało mi się (z czyjąś pomocą) pokonać tego lisa (nie jestem przekonany, ale wydaje mi się, że podczas walki zmienił się on w coś na kształt "wilkołaka"). Lis powrócił do mnie w tym śnie jeszcze kilka razy, lecz już nie był w stanie wyrządzić mi żadnych szkód. Co ciekawe, we śnie miałem wrażenie, że ten lis jest w pewnym sensie związany z jakąś kobietą i "rusałką" którą widziałem w lesie.  

 

Prawdę mówiąc miewałem wcześniej różne sny, które interesowałem samodzielnie i które dość często się sprawdzały, lecz w tym przypadku nie jestem w stanir tego zrobić samodzielnie. Dlatego proszę o pomoc użytkowników tego forum :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Ogólnie sen mówi - więcej realizmu, mniej fantazji, spójrz na sprawę na trzeźwo, oceń jak ta sprawa ma się naprawdę do realnego życia. Fantazje a zwyczajne życie, zobowiązania wobec rodziny a oczekiwania że życie będzie jak z jakiejś bajki, oderwanie od faktów na rzecz fantazji. Może nie potrafisz, może nawet nie chcesz ocenić jakie koszty zostaną tutaj poniesione, więc masz informację - zejdź na ziemię, przeprowadź dokładną analizę sytuacji. 

 

 

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...