Skocz do zawartości

Lis, las, jezioro


Kubaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa. Dziś miałem bardzo dziwny sen. Na początku snu, stałem jakby na skraju lasu. Było już dość ciemno, a w lesie widziałem niewielkie jezioro, na środku którego była postać, którą w tym śnie nazwałem "rusałką". Odczuwałem wobec niej strach, dlatego nie zbliżyłem się do niej, a jedynie pokazałem ją z oddali mojej rodzinie. Mimo to, postać ta rzuciła na

mnie urok, który udało mi się przełamać przy czyjejś pomocy. Gdy chciałem odejść z tego miejsca, tuż przy mnie pojawił się lis, który towarzyszył mi przez pewien kawałek drogi, a następnie zaatakował. Tej części snu dokładnie nie pamiętam, lecz wiem, że udało mi się (z czyjąś pomocą) pokonać tego lisa (nie jestem przekonany, ale wydaje mi się, że podczas walki zmienił się on w coś na kształt "wilkołaka"). Lis powrócił do mnie w tym śnie jeszcze kilka razy, lecz już nie był w stanie wyrządzić mi żadnych szkód. Co ciekawe, we śnie miałem wrażenie, że ten lis jest w pewnym sensie związany z jakąś kobietą i "rusałką" którą widziałem w lesie.  

 

Prawdę mówiąc miewałem wcześniej różne sny, które interesowałem samodzielnie i które dość często się sprawdzały, lecz w tym przypadku nie jestem w stanir tego zrobić samodzielnie. Dlatego proszę o pomoc użytkowników tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Ogólnie sen mówi - więcej realizmu, mniej fantazji, spójrz na sprawę na trzeźwo, oceń jak ta sprawa ma się naprawdę do realnego życia. Fantazje a zwyczajne życie, zobowiązania wobec rodziny a oczekiwania że życie będzie jak z jakiejś bajki, oderwanie od faktów na rzecz fantazji. Może nie potrafisz, może nawet nie chcesz ocenić jakie koszty zostaną tutaj poniesione, więc masz informację - zejdź na ziemię, przeprowadź dokładną analizę sytuacji. 

 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...