Skocz do zawartości

Marzec mimka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli kończy się zima. Co mnie czeka w marcu

 

Aura: 7 mieczy+wisielec+swiat

 

Taktyczne wycofanie dla własnych zysków. W szykuje mi się podróż, co mogę potwierdzić. 

 

Praca:królowa kielichow +4 denarów +4 bulaw+cesarz

 

Dosyć sporo emocji i empatii. W sumie nadal widać zamknięcie się w swoich obowiązkach, ale atmosfera powinna się poprawić. 

 

Finanse: 2 denarów +6 bulaw+umiarkowanie +6 monet

 

Premia, która ma przyjść w tym miesiącu. Idealnie pokazuje to 2 denarów, jako dodatkowe źródło i 6 bulaw duma z osiągnięć. Nie będę szalaka z wydatkami, raczej wspomoge rodzinę. 

 

Uczucia : 10 mieczy+umiarkowanie +wieza+9 pucharow

 

W lutym wycofałam się z kilku znajomości. Nie ciągnie mnie do Pana X. Widać te zakończenia i powrót do harmonii emocjonalnej. Zburzylam stara strukturę, powtarzające się niezdrowe schematy w relacjach. Czas, aby znów nacieszyć się sobą. Zdrowy egoizm. 

 

Otoczenie: 6 bulaw+X pucharów +X denarów +swiat

 

Dobre relacje z otoczeniem. Okres kiedy czuje się pewna siebie w relacjach z innymi. Możliwe jakieś wesołe chwile.bardzo stabilnie. 

 

Rodzina :paz denarów +6 mieczy+7 mieczy+rydwan

 

Trochę mało czasu będę miała na rodzinę z powodu wyjazdu. 7 mieczy mogę sama trochę unikać kontaktu. 

 

Niespodzianka: 2 bulaw +królowa kielichow +as mieczy+8 pucharow

 

Widzę tutaj na korzyść odcięcie od niezdrowych emocji. Kierowanie się logika, odejście od starych układów. 

 

Co robić: król mieczy+3 bulaw+królowa kielichow +ksiezyc

 

W sumie mam trudności z interpretacja. Kierować się intuicją, emocjami w stosunku do jakiegoś Pana. A może ukrywać swoje emocje przed nim. 

 

Czego nie robić:10 bulaw +9 mieczy+Pustelnik +królowa Kielichów 

 

Nie obarczac siebie zbyt duża ilością obowiązków, nie analizować po nocach, co jest powodem bezsenności, ale także nie zamykać się w samotni i nie taplac w emocjach. 

 

Rada: 3 mieczy+Kochankowie+4 Pucharow+wisielec

 

Unikać romansów, które mogą przynieść ból serca. W szczególności, gdy Pan kręci się wokół 2 kobiet. Pozostawia to rozczarowanie, a potencjalne szansy na zdrowe relacje niezauwazone. Lepiej przyjrzeć się z boku, przeczekać. 

Odnośnik do komentarza

Aura: może nie uda się wypróbować jakieś ciekawej dla ciebie strategii, będziesz musiała ciekac na okazję. Oczekiwanie na podróż :)

 

Praca: stabilna pozycja, finansowo też, bez zmian. Może być dość fajnie i uroczyście + możesz dość mocno przez coś się martwić, przeżywac, będziesz bardziej wrażliwa i pomocna;

 

Finanse: przypływ pieniędzy z kilku źródeł, lub, rzeczywiście, premia - w 6 bulaw wydać twoje zwyczenstwo i dumę. W Umiarkowaniu i 6 monet będziesz próbowała jakoś te finanse pogodzić, może rzeczywiście, zaznaczyła się tu pomoc. 

 

Uczucia: uwolnienie się z czegoś, co już i tak nie żyje, też życia, do którego się przyzwyczaiłas (Wieza, Umiarkowanie) Definitywny koniec pewnej relacji. W 9 kielichow widać, że długo tym zamartwiac się nie bedziesz, życie pójdzie w końcu po twojemu, będzie dużo pozytywnych przeżyć.

 

Otoczenie: popatrzyłem na karty, związane z rodziną - raczej nie to, może być jednak przyjazne klimaty w pracy, poczucie łączności z nimi, jako jeden zespół, 6 bulaw - dumą i radość, 10 kielichow i Świat w ogóle odczytuje, jako harmonia że wszechświatem i wszystkim co cię otacza :) Pewnie też dużo kontaktow przez internet, lub związanych z tym wyjazdem. 

 

Rodzina: zgadzam się z twoją interpretacja, ogólnie mogą pojawić się też jakieś próby manipulacji po ich stronie. 

 

Niespodzianka: tak, odczecie się od jakichś wachan, niepewności, mocnych emocyj. 

Co robic: ukrywać swoje plany i emocji przed pewnym panem

 

Czego nie robic: nie zamykać się w sobie i swoim bólu, obawach, zmartwienia Ch, nie przepracowywac się. 

 

Rada: spojrzeć na porażki miłosne pod innym kontem, znienic swoje nastawienie wewnętrzne. Odpocząć od miłosnych przygód i niełatwych wyborów, smutku. Poświęcić czas swojemu światu wewnetrznemu. 

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Aura: 7 mieczy+wisielec+swiat - jakieś zatrzymane kombinacje i wyjazd lub otwarcie się na coś nowego

Praca: królowa kielichow +4 denarów +4 bulaw+cesarz - początek może być emocjonalny lub ty sama stwierdzisz, że musisz się zdystansować i skupić na pracy

Finanse: 2 denarów +6 bulaw+umiarkowanie +6 monet - będziesz zadowolona z finansów, może kogoś obdarujesz kaską

Uczucia : 10 mieczy+umiarkowanie +wieza+9 pucharow - widać, że jakieś uczucia się zakończyły i dalej szykuje Ci się zmiana - bardziej skupisz się na sobie niż na innych, co raczej wyjdzie Ci na zdrowie

Otoczenie: 6 bulaw+X pucharów +X denarów +swiat - otoczenie wspierające, wydaje mi się, że rodzina tutaj jest bardzo ważna, może jakieś odwiedziny Ci się szykują w rodzinnym gronie albo właśnie bycie dalej od rodziny

Rodzina :paz denarów +6 mieczy+7 mieczy+rydwan - a tu masz wyjazd

Niespodzianka: 2 bulaw +królowa kielichow +as mieczy+8 pucharow - będziesz mieć mieszane uczucia, ale chyba rozmowa pomoże ci podjąć jakąś decyzję

Co robić: król mieczy+3 bulaw+królowa kielichow +ksiezyc - jakbyś miała jakąś wizję, którą chcesz zrealizować i tu powinnaś się kierować intuicją

Czego nie robić:10 bulaw +9 mieczy+Pustelnik +królowa Kielichów - nie przeciążać się, nie obarczać problemami, rozmawiać o problemach z innymi, żeby nie mieć poczucia samotności.

Rada: 3 mieczy+Kochankowie+4 Pucharow+wisielec -  nie rozczulać się na relacjami z mężczyznami, przestać rozmyślać o rozczarowaniach, zawiesić ten temat.

 

miłego marca:-)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Ogólnie dobre karty :koniczynka: 

 

Aura: 7 mieczy+wisielec+swiat

 

Przygotowanie do podróży, też masz wyjście ze swojej strefy komfortu, zmiana myślenia, widzenia otaczającego Cię świata i otoczenia/ludzi. 

 

Praca:królowa kielichow +4 denarów +4 bulaw+cesarz

 

Stabilna sytuacja, jest zadowolenie z pracy. Wparcie ze strony kobiety, jeśli takiej nie ma to masz opanowanie własnych emocji.   

 

Finanse: 2 denarów +6 bulaw+umiarkowanie +6 monet

 

Dobra kasa, dodatkowe pieniądze. Satysfakcja i radość w otoczeniu. Ładne karty :) 

 

Uczucia : 10 mieczy+umiarkowanie +wieza+9 pucharow

 

Zadowolenie z siebie, z czasu spędzonego po swojemu. Pojawią się nowe zainteresowania ale nie natury uczuciowej.  Możesz wejść w nowe środowisko, poznać nowych ludzi, nowe miejsca. 

 

Otoczenie: 6 bulaw+X pucharów +X denarów +swiat

 

Panowanie nad sytuacją, pełnia szczęścia, dobra sytuacja finansowa. Radość z wyjazdu i fajnie spędzony czas na wyjeździe. 

 

Rodzina :paz denarów +6 mieczy+7 mieczy+rydwan

 

Wydatki. Przygotowania do wyjazdu. troszkę nerwów ale na koniec pojawi się przyjazna, mila atmosfera.

 

Niespodzianka: 2 bulaw +królowa kielichow +as mieczy+8 pucharow

 

Opanowanie niekorzystnych dla Ciebie emocji, starych nawyków, zmiana zachowań. 

 

Co robić: król mieczy+3 bulaw+królowa kielichow +ksiezyc

 

Skupić się na sobie. Zapewnić sobie zajęcie, nowe zainteresowania. Jest też poprawa wizerunku, kosmetyczka albo jakieś zabiegi upiększajace. 

 

Czego nie robić:10 bulaw +9 mieczy+Pustelnik +królowa Kielichów 

 

Wyciągać naukę z poprzednich doświadczeń ale nie idealizować nowo poznanych osób. Widać kierowanie się głownie emocjami a zmienić to na logikę. Potrzeba połączyć tu trochę z Królowej mieczy i trochę z Królowej denarów o i doprawić szczyptą tupetu Królowej buław.  

 

Rada: 3 mieczy+Kochankowie+4 Pucharow+wisielec

Nie smucić się, nie roztrząsać przeszłych związków, a zająć się sobą - karta Wisielca to czas wewnętrznej przemiany, Ten miesiąc zapoczątkuje czas stopniowego uwalniania się i oczyszczania ze starych nawyków, Okres nauki o co w tym wszystkim chodzi, czego potrzebujesz, kogo szukasz, co wolisz - ogólnie owocny, korzystny czas.  Udanego marca :slonko:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  1. Jeśli szykuje Ci się podróż to ja bym powiedział, że będziesz kombinować i gdybać odnośnie tej podróży
  2. Myślę, że możesz się nieco poużalać nad swoją dolą w pracy (królowa pucharów jest płaczliwa) a 4 monet mówi o takim kurczowym trzymaniu się tego miejsca określonego w 4 buław i cesarz mówiący o dość wymagających obowiązkach, czy to stresującej atmosferze
  3. Kasowo się będzie zgadzać, 2 monet to dwa źródła, zatem coś extra, poza tym 6 monet to często pomoc od kogoś, zatem znowu potwierdzenie, ze extra kasa się szykuje
  4. Uczucia - jakieś tąpniecie w 10 mieczy i wieży, które ostatecznie wyszło na dobre, może coś się zakończy, zakończyło i skupisz się na sobie i swoich przyjemnościach
  5. Otoczenie: rysuje się to bardzo rodzinnie, czy ten wyjazd może jest do rodziny?
  6. Rodzina: Znowu wyjazd i znowu to kombinowanie - jakbyś nie za bardzo miała ochotę tam jechać
  7. Niespodzianka: As mieczy odcina dylematy i rozterki w karcie 2 buław i roztargnionej Q pucharów, ale to odcięcie też będzie Cię kosztować sporo emocji
  8. Nie odkrywać się w całości, pomimo że ktoś będzie Cie mocno ciągnął za język - Król mieczy i 3 buławy
  9. Nie przeżywaj na nowo i jeszcze raz tych samych doświadczeń, wspomnień i koszmarów. 10 buław to było ciężkie dla Ciebie, 9 mieczy nie dawało Ci spać, pustelnik podróże wgłąb w siebie, medytacje, rozmyślania, królowa kielichów - udręczam sie, zamartwiam się - tego NIET
  10. Rada: podejdź logicznie do swoich wyborów, zastanów czego nie widzisz... dostrzeż to czego nie widzisz, podróż wgłąb siebie
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura: 7 mieczy+wisielec+swiat

 

Jakieś kombinowanie związane z podróżą.
 

Praca:królowa kielichow +4 denarów +4 bulaw+cesarz

 

Też uważam, że stabilnie. Możliwy jakiś sukces- 4 Buław, Cesarz :)

 

Finanse: 2 denarów +6 bulaw+umiarkowanie +6 monet

 

Dobrze będzie, widać zadowolenie. Chyba mądrze będziesz dysponować kasą ;)

 

Uczucia : 10 mieczy+umiarkowanie +wieza+9 pucharow

 

Widać, że powoli odcinasz się od rozstania, idą zmiany duże w tej sferze :)

 

Otoczenie: 6 bulaw+X pucharów +X denarów +swiat

 

Też ładne karty :) Jakieś spotkanie rodzinne gdzieś dalej?

 

Rodzina :paz denarów +6 mieczy+7 mieczy+rydwan

 

Spotkanie widać, wyjazd, jakieś kombinowanie :)

 

Niespodzianka: 2 bulaw +królowa kielichow +as mieczy+8 pucharow

 

Zostawisz za sobą ciężkie i trudne emocje. Odetniesz się od nich.

 

Co robić: król mieczy+3 bulaw+królowa kielichow +ksiezyc

 

Kierować się intuicją.

 

Czego nie robić:10 bulaw +9 mieczy+Pustelnik +królowa Kielichów 

 

Nie brać na siebie za dużo, nie bać się, nie separować i nie kierować emocjami.

 

Rada: 3 mieczy+Kochankowie+4 Pucharow+wisielec

 

No zostawić rozczarowanie miłosne za sobą.

 

Dobrego miesiąca :thanks:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.02.2019 o 00:57, mimiszka77 napisał:

Powoli kończy się zima. Co mnie czeka w marcu

 

Aura: 7 mieczy+wisielec+swiat

Była podróż. Ukrywałam się przed światem 7 mieczy+Wisielec. Nie widziałam się z żadnym że znajomych w tym czasie. 

 

Praca:królowa kielichow +4 denarów +4 bulaw+cesarz

 

Dosyć sporo emocji i empatii. W sumie nadal widać zamknięcie się w swoich obowiązkach, ale atmosfera powinna się poprawić.

 

Wszystko się zgadza. Cesarz nowy szef. 

 

Finanse: 2 denarów +6 bulaw+umiarkowanie +6 monet

 

Premia, która ma przyjść w tym miesiącu. Idealnie pokazuje to 2 denarów, jako dodatkowe źródło i 6 bulaw duma z osiągnięć. Nie będę szalaka z wydatkami, raczej wspomoge rodzinę. 

Była Premia 6 bulaw i 6 monet. 

W dniu 24.02.2019 o 00:57, mimiszka77 napisał:

Uczucia : 10 mieczy+umiarkowanie +wieza+9 pucharow

 

W lutym wycofałam się z kilku znajomości. Nie ciągnie mnie do Pana X. Widać te zakończenia i powrót do harmonii emocjonalnej. Zburzylam stara strukturę, powtarzające się niezdrowe schematy w relacjach. Czas, aby znów nacieszyć się sobą. Zdrowy egoizm. 

Uspokoiła emocje. Przestałam się kontaktowac. Skupiam sie na sobie. 

W dniu 24.02.2019 o 00:57, mimiszka77 napisał:

 

Otoczenie: 6 bulaw+X pucharów +X denarów +swiat

 

Dobre relacje z otoczeniem. Okres kiedy czuje się pewna siebie w relacjach z innymi. Możliwe jakieś wesołe chwile.bardzo stabilnie. 

Niby ok, ale nie tak jak karty pokazują. 

W dniu 24.02.2019 o 00:57, mimiszka77 napisał:

 

Rodzina :paz denarów +6 mieczy+7 mieczy+rydwan

 

Trochę mało czasu będę miała na rodzinę z powodu wyjazdu. 7 mieczy mogę sama trochę unikać kontaktu. 

Był wyjazd. Cały czas w biegu. Mało czasu dla rodziny. 

W dniu 24.02.2019 o 00:57, mimiszka77 napisał:

 

Niespodzianka: 2 bulaw +królowa kielichow +as mieczy+8 pucharow

 

Widzę tutaj na korzyść odcięcie od niezdrowych emocji. Kierowanie się logika, odejście od starych układów. 

Odcięcie się od trudnych emocji. 

W dniu 24.02.2019 o 00:57, mimiszka77 napisał:

 

Co robić: król mieczy+3 bulaw+królowa kielichow +ksiezyc

 

W sumie mam trudności z interpretacja. Kierować się intuicją, emocjami w stosunku do jakiegoś Pana. A może ukrywać swoje emocje przed nim. 

 

Czego nie robić:10 bulaw +9 mieczy+Pustelnik +królowa Kielichów 

 

Nie obarczac siebie zbyt duża ilością obowiązków, nie analizować po nocach, co jest powodem bezsenności, ale także nie zamykać się w samotni i nie taplac w emocjach. 

 

Rada: 3 mieczy+Kochankowie+4 Pucharow+wisielec

 

Unikać romansów, które mogą przynieść ból serca. W szczególności, gdy Pan kręci się wokół 2 kobiet. Pozostawia to rozczarowanie, a potencjalne szansy na zdrowe relacje niezauwazone. Lepiej przyjrzeć się z boku, przeczekać. 

Tutaj chyba pokazała się ta krótka znajomość, która mnie nudził, nie wynosiła pozytywnych emocji. Zawiesiłam sprawę w kulturalny sposób. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...