Skocz do zawartości

Babcia , Dom ,


Vis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o interpretacje snu ktory meczy mnie juz od kilku tygodni. Ciagle mi sie sni mieszkanie mojej zmarlej babci z ktora nie bylam najblizej . Jednego razu bylam tam z dziecmi I rodzicami w snie , drugim razem te same osoby chcialam popakowac rzeczy babci do workow bo nie chcialam zeby tacie bylo przykro ze nikt nie chce tego robic . Podczas pakowania przyszla siostra I brat taty zaczela sie klotnia ze grzebie w rzeczach nagle tv sie wlaczyl I wyswietlila sie zmarla babcia wskazujac palcem na moja mame powiedziala ze idzie po nia ??? Inny sen tez w jej mieszkaniu robilismy sniadanie te same osoby rodzice moje dzieci ja - wszystko bylo czyste talerze sztucce gdzie wczesniej jak babcia zmarla bylo nie uzywane brudne . Wiem ze sny chaotyczne ale ciagle to samo babcia jej mieszkanie moi rodzice dzieci I ja . Prosze o interpretacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Jak dawno zmarła babcia i jak wyglądała sprawa spadku, czy ktoś czuje się pokrzywdzony, czy wypełniono wolę babci ? 

 

Moim zdaniem te sny nie pokazują tęsknoty za babcią ale potrzebę żeby babcia sama rozwiązała jakiś problem który istnieje, czy pojawił się po jej śmierci w waszej rodzinie. Może też informować żeby zrobić porządek w jej rzeczach, czy mieszkaniu w którym przebywała - poszukaj co Ci najbardziej pasuje.

Fragment o mamie to informacja że masz żal do mamy, albo wygląda na to że któreś z rodzeństwa ma o coś żal do mamy.

Jeśli od śmierci babci minęło więcej niż 3 miesiące, to jak to się mówi "nikogo już za sobą nie pociągnie", bo po tym czasie ta część duszy która jeszcze tutaj przebywała przechodzi na tamta stronę i pojawia się tutaj tylko w czasie świąt w których wspomina się przodków.  

Czyste talerze i sztućce, to czyste intencje, też czyste, dobre potraktowanie drugiej osoby, no bo nie daje się komuś jeść na brudnym talerzu, Tu brudy zostały umyte, albo dobrze by było żeby je oczyścić. - taki przekaz ma fragment z talerzami. 

 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za interpretacje. Babcia umarla ponad  2 lata temu I tak rzeczywiscie spadek byl przypisany najmlodszej siostrze ale byla straszna klotnia miedzy rodzenstwem o to . Babcia byla tesciowa mamy nie za bardzo sie lubily I bardzo rzadko sie spotykaly . Ja tez nie mialam prawie kontaktu z babcia prawie nigdy jej nie widywalam dlatego te sny mnie tak mecza / dlaczego mi sie sni. Dziekuje bardzo za interpretacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...