Skocz do zawartości

Nie mogę się zdecydować


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Ciagle nowe pomysły mam ale nie mogę ruszyć a czuje ze musze. Zapytalam czy poniższe tematy sa dla mnie dobre.15510100957801271417540.thumb.jpg.4acb44032578cecea7ae8700343b59c3.jpg

 Pierwszy rozklad jest na psychoterapie/konsuling - może to zajac nawet do 2 lat zanim bede pracowac, widze to jako wymiane pomocy za zapłatę ale tez jakies moje blokady i otwieranie sie moich starych ran. Finansowo bylo by ok, myślę ze tez ciagle bym sie doszkalala no i raczej siedziała na dupsku przez większość czasu. 

 

Drugi na organizowanie slubow/imprez ktory sie wziął z mojego rozkladu na Cel życiowy i ktory Narratorka horrorow mi ladnie zinterpretowala. 

Chciałam dodać zdjęcie ale juz przekroczyłam limit. Moze dałoby sie sie to zmienic Ismer :)

Kapłan 9denarow 4mieczy krolowa bulaw 5 bulaw

Czyli oczywiście nauka, moze wreszcie była bym samozatrudniona, dużo działań, ruchu, walka z konkurencja. Nie wiem co ta 4 mieczy moze oznaczać , moze pasywne pieniadze z czasem albo moje lenistwo :)

 

Ogólnie czuje 2 opcja jak by była dla mnie lepsza, jest dużo ruchu i działania i szansa na cos wlasnego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Opcja 1

 

Widać, że trochę to potrwa, kasa całkiem niezła się zaznacza- 6 Monet, Królowa Monet, 9 Buław czytam jako dystans wobec "spraw pacjentów", Giermek Mieczy - jako naukę/szkolenia itd.

 

Opcja 2

 

Papież jako nauka, 9 Denarów jako spełnienie finansowe, tu widać więcej energii, pasji, działania, Twojej aktywności. Będzie się działo :). Jeśli lubisz, jak coś się dzieje, zamieszanie i akcja, to zdecydowanie opcja 2 :)

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Lubię jak cos sie dzieje, nie należę do osob ktore usiedza w jednym miejscu za dlugo, przestaje wtedy funkcjonować :) ale z drugiej strony pomoc innym, chyba przypadła by mi do gustu. Jestem rozdarta pomiędzy czymś kreatywnym a pomocą innym ;《

Odnośnik do komentarza

1. Umiarkowanie + 6 monet - to dobra charakterystyka pomocy psychologicznej - w 6 monetach profesjonalna pomoc, wsparcie, w umiarkowaniu odnalezienie równowagi, a równiez poczucie siebie, i swojego świata wewnętrznego całym, jednym, odejście od konfliktów wewnętrznych. Ale dalej rzeczywiście - 9 bulaw - zaciekla, poważna walka, ale i brak zaufania. Królowa Monet - to kobieta dbająca, matka, życzliwa, ale w odpowiednim otoczeniu. Tu raczej zaczyna się zachowywac profesjonalnie, zgodnie z regułami, odcinac się i dalej rozmowy już nie idzie (paź mieczy). 

2. Papież to i nauka, i stabilna pozycja społeczna, i małżeństwo :) 9 monet razem z papierem to pewność jutra, stabilność finansowa. 4 mieczy tu czytam jako odpoczynek, relaksacji (może potrafisz stworzyć taka atmosferę) - sporo też zależy od obrazka na karcie, w mojej talii "mitycznej", naprzyklad, bardziej chodzi i medytacji i relaksacji, niż o zablokowanie. 5 bulaw - ruch, impreza, aktywność która ty jako Królowa Bulaw organizujesz, i zarzadzasz :) i nikomu nie jest nudno :)

Druga opcja wygląda lepiej nawet dla samej ciebie, w pierwszej jak by z czasem doświadczyła rozczarowania :)

 

Kreatywnie też można ludziom pomagać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
1 godzinę temu, Willow napisał:

Kreatywnie też można ludziom pomagać

Masz rację Willow :)

Po za tym wolałabym się odciąć już od wszelkich dramatów i skupić na jasnej stronie życia :). 

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

XIV Umiarkowanie, 6 monet, 9 buław, Królowa monet, Giermek mieczy

 

Tu by musiało "dużo wody upłynąć", nim byś znalazła tzw. "złoty środek". Chodzi o kwestie istotne, szczególnie w takie pracy, związane z podejściem do kwestii zarabiania pieniędzy, oraz umiejętności emocjonalnego dystansowania się do problemów innych, oraz swoich, by móc efektywnie wykonywać taką pracę, czyli móc żyć z tego, a skutecznie wspierać proces leczenia, wychodzenie pacjentów z ich problemów.  Tu widzę pewną nierównowagę po Twojej stronie, która wymaga tak czy inaczej unormowania, zanim można by myśleć o tak odpowiedzialnym zajęciu. Wrodzone umiejętności masz, tylko czy na chęci zbudowania kariery, a jednocześnie niepewności wewnętrznej się to nie rozmyje? Do tego by się przydał chyba szczegółowy rozkład z nazwanymi poszczególnymi pozycjami.

 

V Kapłan, 9 denarów, 4 mieczy, Królowa buław, 5 bulaw

 

Tu byś potrzebowała spore zaplecze finansowe, ale i wsparcie osoby doświadczonej w branży. To jest trudna praca, wymagająca tzw. końskiego zdrowia, pewnej dawki tupetu, umiejętności szybkiej regeracji - jeśli posiadasz te atuty i cechy, to możesz być w swoim żywiole. Inaczej mocni gracze Cię nie dopuszczą.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Aua, dziękuję za poświęcony czas. Dałaś mi do myślenia. Co do 2 giej opcji, myślę że to coś drzemie we mnie głęboko i czeka na odkrycie :D bo mimo że mój natalny wskazuje inaczej to bywam nieśmiała. 

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W dniu 24.02.2019 o 13:30, ThePhoenix napisał:

Chciałam dodać zdjęcie ale juz przekroczyłam limit. Moze dałoby sie sie to zmienic Ismer :)

limit to 5 MB, a ile już wrzuciłaś zdjęć? pytam, bo mnie zaskoczyło, fotki tutaj wrzucane to przeciętnie 160 kB, więc trochę ich byłoby. W razie potrzeby można wrzucić przez fotosik - ładujesz tam zdjęcie, kopiujesz kod do niego i wklejasz tutaj. Ten sposób nie obciąża limitu, ja korzystam z niego chętnie jak wrzucam kosmogramy czy fotki kamieni.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
40 minut temu, ThePhoenix napisał:

Wrzuciłam to jedno u samej góry, jak chciałam wrzucić drugie to wyświetliła się wiadomość ze tylko 5mb mogę.

to nienormalne, to zdjęcie nie ma 5 MB, poza tym 5 MB to całkowity limit plików, które można dodać, a tego nie przekroczyłaś chyba? z tego co kojarzę masz wrzucone parę kółek i tą fotkę, czy tak?

Na profilu masz info, że tylko 3 % limitu masz wykorzystane - czyli 162.5 kb i jest to tylko to jedno zdjęcie wstawione poprzez forum - tak jest w systemie zanotowane. Nawet kółek Twoich nie ma, a to znaczy, że poszły przez serwer zewnętrzny. 

Ale może być i tak, że forumowy serwer się zbiesił, on często coś miele i głupoty wychodzą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...