Skocz do zawartości

Stawianie tarota ?


Vis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dokładnie w tym dziale, ale jak najbardziej inne osoby mogą Ci stawiać karty (nie tylko tarota)... w końcu tak np. działa dział wróżb (https://ezoforum.pl/forum/213-wróżby/). We wzajemnej pomocy też bywa, że prosi się by inne osoby postawiły karty na jakiś temat bo np. mamy zbyt emocjonalne podejście do dręczącego nas tematu.

 

Niekoniecznie więc trzeba samemu sobie stawiać kart.

Ale gdy pytanie dotyczy tego działu to akurat niekoniecznie, choć zawsze można spróbować - ważne by podać pytanie i zaczekać czy ktoś się odezwie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mana napisał:

Nie wiem czy dokładnie w tym dziale, ale jak najbardziej inne osoby mogą Ci stawiać karty (nie tylko tarota)... w końcu tak np. działa dział wróżb (https://ezoforum.pl/forum/213-wróżby/). We wzajemnej pomocy też bywa, że prosi się by inne osoby postawiły karty na jakiś temat bo np. mamy zbyt emocjonalne podejście do dręczącego nas tematu.

 

Niekoniecznie więc trzeba samemu sobie stawiać kart.

Ale gdy pytanie dotyczy tego działu to akurat niekoniecznie, choć zawsze można spróbować - ważne by podać pytanie i zaczekać czy ktoś się odezwie.

Sobie sama nie stawiam kart wychodzą cuda niewidy.Wolałabym z innej ręki mieć rozłożone karty i sama interpretować.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
18 godzin temu, Vis napisał:

Widze ze wszyscy sami sobie stawiaja tarota ja kart nie mam jestem zielona w tym temacie ale czy moglby ktos tarota rozklad mi zrobic :-/ czy to tak nie dziala ? X

Najlepiej będzie jak zadasz pytanie na dziale Wróżb. Tutaj jest forum dla mających już jakieś pojęcie o tarocie no i zasadą jest, że wzajemnie sobie dziewczyny interpretują. Jeśli, jak mówisz, jesteś zielona, to na początek nie ma sensu byś sama interpretowała karty, czy to sobie czy innym, ale... dla chcącego nie ma nic trudnego - ten dział jest po to, by można było zacząć stawiać pierwsze kroki :tak: 

Poczytaj, przemyśl - może Ci się to spodoba :) 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ismer napisał:

Najlepiej będzie jak zadasz pytanie na dziale Wróżb. Tutaj jest forum dla mających już jakieś pojęcie o tarocie no i zasadą jest, że wzajemnie sobie dziewczyny interpretują. Jeśli, jak mówisz, jesteś zielona, to na początek nie ma sensu byś sama interpretowała karty, czy to sobie czy innym, ale... dla chcącego nie ma nic trudnego - ten dział jest po to, by można było zacząć stawiać pierwsze kroki :tak: 

Poczytaj, przemyśl - może Ci się to spodoba :) 

 

Jestem chętna do ćwiczeń.Moge wrzucić swój rozkład z interpretacją?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
7 minut temu, Pucharowa napisał:

Jestem chętna do ćwiczeń.Moge wrzucić swój rozkład z interpretacją?

Oczywiście, a czy widzisz tu jakieś ziejące ogniem bestie, które to uniemożliwiają? ;p 

Jednakże są tu określone zasady, o czym jest w regulaminie (przeczytaj go, ponieważ tematy z nim niezgodne są usuwane) a najważniejsze jest tutaj to, by pytania były weryfikowalne. No i udzielanie się w wątkach innych. A dla aktywnych tarocistów jest dział wzajemnej pomocy i  tam można zadawać pytania tego typu, jaki Ty wrzuciłaś na pierwszy ogień, więc proszę pamiętaj o tej weryfikowalności. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ismer napisał:

Oczywiście, a czy widzisz tu jakieś ziejące ogniem bestie, które to uniemożliwiają? ;p 

Jednakże są tu określone zasady, o czym jest w regulaminie (przeczytaj go, ponieważ tematy z nim niezgodne są usuwane) a najważniejsze jest tutaj to, by pytania były weryfikowalne. No i udzielanie się w wątkach innych. A dla aktywnych tarocistów jest dział wzajemnej pomocy i  tam można zadawać pytania tego typu, jaki Ty wrzuciłaś na pierwszy ogień, więc proszę pamiętaj o tej weryfikowalności. 

Trochę się boje dostać od was miotłami po głowie.Czytalam regulamin. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
43 minuty temu, Pucharowa napisał:

Trochę się boje dostać od was miotłami po głowie.Czytalam regulamin. 

Pucharowa,moja miotła idzie w ruch tylko wtedy, kiedy ktoś jest na bakier z regulaminem. Od dawna nieużywana, stoi w kącie koło komina i czyha na okazję :sark: więc... tylko od Ciebie zależy, czy ją wydobędę :D 

Myślę, że to nic trudnego zadawać pytania zgodnie z zasadami tego działu, a włączenie się do interpretacji to po prostu bajka.

 

Ten temat: Pucharowa nie dość, że jest nie tam gdzie powinien - na wróżbach prosimy o wróżbę, a nie wrzucamy ćwiczenia, to również nie nadaje się tutaj, na interpretacje. Pamiętaj, że nie pytamy o sprawy osób trzecich a także o nieweryfikowalne.  Jeden temat moderator Ci puścił - lecz więcej takich tematów nie przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ismer napisał:

Pucharowa,moja miotła idzie w ruch tylko wtedy, kiedy ktoś jest na bakier z regulaminem. Od dawna nieużywana, stoi w kącie koło komina i czyha na okazję :sark: więc... tylko od Ciebie zależy, czy ją wydobędę :D 

Myślę, że to nic trudnego zadawać pytania zgodnie z zasadami tego działu, a włączenie się do interpretacji to po prostu bajka.

 

Ten temat: Pucharowa nie dość, że jest nie tam gdzie powinien - na wróżbach prosimy o wróżbę, a nie wrzucamy ćwiczenia, to również nie nadaje się tutaj, na interpretacje. Pamiętaj, że nie pytamy o sprawy osób trzecich. Jeden temat moderator ci puścił - lecz więcej takich tematów nie przejdzie.

Przepraszam wrzuciłam rozkład nie tam gdzie trzeba.Jeszcze nie umiem poruszać się po forum

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...