Jump to content

Problem z psychiką


Mhw
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale błagam o pomoc. Mój narzeczony zerwał ze mną po 7miu latach zwiazku. 4 lata temu zdradziłam go dwa razy z jedną osoba i myślałam o rozstaniu. O wszystkim wiedział. Przez te 4 lata jak się okazało z jego psychiką było coraz gorzej, niestety dowiedziałam się o tym pozno. Zaluję tego co się stało, bylam zupełnie inną osobą, i nawet nie poznaje siebie z przeszłości. Niemal codziennie śni mu się ta sytuacja, jak mowi dzien w dzien przed oczami widzi różne obrazy z nią związane z perspektywy trzeciej osoby, byle słowo może wywołać negatywne skojarzenia. Nie panuje nad tym. Nie moze na mnie patrzeć bo wszystko mu się przypomina. Płacze kiedy nikt nie widzi. Na dodatek poprzednia partnerka tez go zdradziła. Ja juz nie pamietam prawie niczego z tamtych dni, a on przeżywa to dzień w dzień i pamięta jakby to było wczoraj. Bylismy dla siebie calym swiatem i rozstlismy się w bólu. Strasznie cierpimy przez to wszystko.
Nie wiem czy jest na to jakiś sposób. Poruszylabym niebo i Ziemię zeby to naprawic. Moze ktos z was wie co można zrobić zeby rozstal sie z przeszloscia na tyle by te obrazy i natretne mysli zniknely. On twierdzi że probowal wszystkiego a psychiatra mu nie pomoże. Czy naprawde nie ma już ratunku?

Edited by Mhw
Link to comment
Share on other sites

Więc czego byś chciała? Życzliwe konwersacji? Pranie mózgu, jakaś blokada mentalna? czy jesteście tak zdesperowani by zgodzić się na pomoc nieznajomego człowieka z tego forum? Jedyną rade dla niego bez lepszego kontaktu jest taka: niech chodzi na spacery lub biega co najmniej godzinę, tylko to można mu doradzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...