Jump to content

Marzec Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Recommended Posts

Bezrobotna, dzieciata, mężata:-)

 

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - nowa energia:-) coś będę w domu upiększać:-)

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - bardzo mi się nie podoba ta 7 mieczy na początku, bo to znów jakieś kombinacje i nieczyste zagrywki, z drugiej strony patrząc po tych kartach, to one tak wyglądają, jakbym miała znaleźć tą pracę...

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - widać dużo bólu myślę, że jest to związane z moim uzależnieniem od jedzenia i możliwe, że w tym papieżu terapia się zaznacza, nad którą rozmyślam...

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - widać jakąś bardzo dużą zmianę w żywieniu, tak jakby dieta miała mi sprawiać przyjemność....

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - na początku się zawezmę jak głupia, ja tak zawsze, ćwiczę jak szalona, tylko żre po kątach i dupa z tego wychodzi... generalnie widać po środku miesiąca jakieś rozczarowanie, ale później poczuję się znacznie lepiej, pewnie stan emocjonalny się poprawi:-) tak sobie marzę...

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - coś zakombinuję związanego z materią i jakaś przeszłość do mnie wróci, co mnie ucieszy chyba.

 

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje:-)

Link to comment

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - ładne karty, powiew nowej energii i świeżości, możliwe że zadbasz o dom na wiosnę :)

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - Tutaj rozmowa się zaznacza- Mag, 2 Mieczy. Szansa jest :)

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - Widać, że podejmiesz działania, aby poradzić sobie z bólem- Giermek Buław, w Papieżu również widzę terapię :)

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław Zmienisz podejście, może już nie tak będziesz emocjonalnie nastawiona, 4 Buław to sukces, radość ;)

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - Na początku fajnie, potem może jakiś kryzys, zwątpienie, ale Gwiazda dobrze wg mnie wróży :)

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - Ja bym powiedziała, że coś pokombinujesz i może mieć to związek z finansami i Twoimi dziećmi ;)

 

Wszystkiego dobrego, udanego miesiąca :)

 

Link to comment
Guest Relaksa

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - odczucie silnej potrzeby powiewu świeżości, zmiany w otoczeniu, wystroju, wyglądzie, ale jak na dom i uczucia, to też sondowanie, na ile można sobie pozwolić (emocjonalnie, materialnie). Dobrze by zrobiło zwiększenie kreatywności w tych sferach. Jak na dom i uczucia, to lekki brak wspólnoty w pragnieniach, dążeniach - to się może domagać uwagi, by było mniej jednostronnego chcę, pragnę, a więcej połączeń między partnerami, domownikami itd.

 

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - lekki pat, szukanie we własnej głowie, mało interakcji. Sam temat pracy i jej poszukiwania, już jest ciężką pracą.. Ta kwestia chyba przeciągnie się na kolejny m-c.

 

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, Diabeł, Papież - sfera istotna dla Ciebie, leżąca Ci na sercu, a jednocześnie (też ze względu na karty na dom i uczucia, oraz pracę), to z tym rozwojem duchowym nie będzie szło po dobrym torze. Będzie potrzeba spojrzenia prawdzie w oczy i możliwe, że ktoś, lub jakaś sytuacja Cię bardziej uświadomi, ile masz na tym polu do przerobienia i którędy droga, a gdzie tylko manowce.... Wybór to Twoja wola.

 

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - nie wiem, czy ogólnie, czy jakaś szczególna, ale Twoje podejście do żywienia się nie sprawdza. Zauważasz już teraz, że Twój stan emocjonalny, warunki życiowe, sytuacja domowa, są bardzo istotnym czynnikiem i chcesz to przekuwać na dobrą, w sensie zdrową stronę - rób z tych czynników głównie atut, a nie "kulę u nogi", a jedzenie w marcu nie będzie pocieszeniem, a czynnikiem polepszającym samopoczucie, windującym optymizm na wiosnę i to nie tylko u Ciebie osobiście, ale przy stole, w rodzinie, w alkowie.

 

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, Dwiazda - na starcie podejdziesz do tego ambicjonalnie, co w sumie może odebrać Ci przyjemność z ćwiczeń i w konsekwencji bardziej dołować, niż poprawiać kondycję, więc zapragniesz więcej luzu, szukania radości w samym ruchu, oddychaniu, regeneracji itd. Zaczniesz silniej odczuwać, że nie chodzi o wymiary, tabele, wyliczanie, a o polepszenie samopoczucia, pielęgnowanie kobiecej sylwetki i uwalnianie głowy z cięższych myśli i emocji.

 

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - Przyjemne będzie samo to, że rozpoczniesz starania, by atmosfera wśród Twoich najbliższych się znacznie poprawiła. Twoje wysiłki, by nie było niepotrzebnych zgrzytów, a więcej harmonii, będą dawały rezultaty w postaci powolnego oczyszczania się dość gęstej atmosfery i podniesienia wibracji Twojego domostwa, małżeństwa, relacji międzyludzkich, może zniweluje się jakiś konflikt, pewna trauma z dalszej, lub bliskiej przeszłości.

Link to comment
W dniu 25.02.2019 o 11:54, Iwka78 napisał:

Bezrobotna, dzieciata, mężata:-)

 

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - namiętność, satysfakcjonujący seks. Będziesz się w tym miesiącu czula zadbana i rozpieszczona. Dużo działania wokół rodziny i domu. 

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - Może karty podpowiadają, że aby zyskać, to musisz wykazać się sprytem, a może trochę nagiac prawdę w CV lub wcisnąć tzw. bajere na rozmowach. Widać, że będziesz działac. Powiedziałabym, że jakaś oferta się pojawi, ale nie do końca będziesz przekonana, zadowolona z propozycji 

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - początki, dopiero co ruszyła trudne dla Ciebie tematy. Widać, że jeszcze są jakieś stare nie przepracowane tematy. Trzeba spojrzeć tym demonom prosto w oczy, ale jesteś na dobrej drodze. 

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - a ja widzę trochę pokusy, które będą wynikały z jakiś uroczystości rodzinnych

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - chyba trochę odpuscisz albo będziesz rozczarowana efektami. Cały czas marzenia, a ten cel w oddali. 

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - będziesz bardziej zrównoważona, nie pozwolisz siebie wciągnąć w jakieś ostre kłótnie. Twoja postawa sprawi, że będzie lepsza atmosfera. 

 

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje:-)

 

Link to comment

1. Dom i uczucia: nowy świeży prąd, dużo energii i pomysłów, poczucie komfortu, niezależności, bezpieczeństwa - całkiem może być, że chodzi o ulepszenie domu w tych kartach :)

2. Poszukiwania pracy: jest szansa na znalezienie, i nawet na zawarcie umowy (2 mieczy, 8 monet), ale bardzo bym uważała na to, co Ci będą mówić - Mag z 7 mieczy - to straszne kombinatorstwo, na słowach wszystko ładnie, a tak naprawdę warunki mogą okazać się zupełnie innymi, i nie odpowiadającym tobie. Uważaj! 

3. Rozwój duchowy: nowe pomysły, zainteresowania, zaangażowania (paź), w Kaplanie i Diabeł widzę rozważanie kwestii zła i dobra, próbę zagłębić sie w w system własny g wartości moralnych, szczególnie na tle pewnych przykrych zdarzeń, decyzyj. Kapłan też może świadczyć o zagłębienie się w jakąś tradycje, wybór drogi (nowej - paz), i uczenie się na ten temat. No mogło i leczenie się od uzależnienia zaznaczyć :)

4. Dieta: widać zmiany w od żywieniu się, ale mi też tu się widzi częściowa rezygnacja z diety dla dobrego samopoczucia i pod czas uroczystości rodzinnych - ale mam nadzieję, że się mylę ;)

5. Ćwiczenia : samych ćwiczeń tu nie widać: marzysz w gwiazdzie o schudnieciu (Królowa mieczy), przykro ci z powodu, że tak nie jest (5 kielichy). Gwiazda też może mówić, że osiągniesz tego, czego pragniesz, ale trochę więcej czasu to zajmie :)

6. Co przyjemnego się wydarzy: po tej porażce w pracy, wkoncu poczujesz się lepiej, stabilnie, się zrelasujesz. Całkiem możliwe, że zadbasz o dom i dzieci - dzieci sprawia radość :) może coś fajnego się przypomni ;)

 

Milego marca życzę ;)

 

Link to comment
Guest SooYoung

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - Zadowolenie i dobra atmosfera, wsparcie ze strony bliskich.

Nowe zakupy, przypływ pozytywnej energii, też męska energia :) 

 

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - Mężczyzna, młodszy od Ciebie wiekiem ale uważającego się za alfę i omegę w sprawach zawodowych albo w Twojej branży może Ci szkodzić.  Ktoś daje negatywną opinię albo plotkuje na Twój temat. Nadal poszukiwanie pracy, nie widać żebyś była zadowolona z ofert które się pojawią. Uwaga też na oferty od oszustów.

 

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - Ja czytam że to dobre karty i o dziwo to diabeł jest ok za to karta Papieża wskazuje na manipulację, przesadę, wzbudzenie strachu i przy diable to demonizowanie czegoś nieadekwatnie do faktycznego poziomu zagrożenia,, Może demonizowanie jedzenia, na siłę próba zahamowania pewnych działań co prowadzi do odwrotnego efektu - jakbyś zabrała sobie radość w życiu a narzucała nie zawsze potrzebny rygor. Karta Pazia buław to młoda osoba, ciekawa świata, która chce się cieszyć, to dobra karta dla rozwoju duchowego, przy 3 mieczy jest też blokada tej radości i smucenie się czymś, roztrząsanie czegoś co tak naprawdę niepotrzebnie hamuje Twój rozwój. Może wrócić do pazie buław i jego radości z drobiazgów oraz ciekawości świata, Wiosenny czas sprzyja odbudowie i znalezieniu radości dnia codziennego. Sama poszukasz czego Ci teraz najbardziej potrzeba. 

 

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - Kwestia zatrzymywania płynów w organizmie, która obecnie może się ujawnić i mieć wpływ na przebieg diety. Sama dieta wejdzie w fazę stabilizacji - 4 den albo schudniesz 4 kilogramy. 

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - Pojawi się motywacja, masz poprawę sylwetki - karta Gwiazda.  Ćwiczenia wpłyną na zmianę samopoczucia,  jest też analizowanie, poszukiwanie nowej formy aktywności.

Zwrócić uwagę na pływny w organizmie, puchary to też nerki, limfa. 

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - rozwiążesz jakąś nieprzyjemną sprawę, wyjaśnisz sytuację z przeszłości. Masz stabilną sytuację materialną, zadowolenie w domu. Dobre relacje z dziećmi :) 

 

Udanego marca :koniczynka:

Edited by SooYoung
Link to comment
  • 4 weeks later...

***WERYFIKACJA****

Moja interpretacja:

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - nowa energia:-) coś będę w domu upiększać:-) bardzo poprawiły się też moje relacje z dziećmi, w domu jest jakby "cieplej":-)

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - bardzo mi się nie podoba ta 7 mieczy na początku, bo to znów jakieś kombinacje i nieczyste zagrywki, z drugiej strony patrząc po tych kartach, to one tak wyglądają, jakbym miała znaleźć tą pracę... - zmieniłam swoje CV, zrobiłam je w zupełnie nowym formacie i odważyłam się wysłać aplikację do kogoś bezpośrednio, nie będę tłumaczyć, o co chodzi, ale zakombinowałam, nic z tego nie wyszło i raczej generalnie odpuściłam sobie szukanie pracy w tym miesiącu

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - widać dużo bólu myślę, że jest to związane z moim uzależnieniem od jedzenia i możliwe, że w tym papieżu terapia się zaznacza, nad którą rozmyślam... - jest terapia, ale zupełnie co innego - chodzę na zajęcia uwalniające napięcia z ciała TRE - super sprawa

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - widać jakąś bardzo dużą zmianę w żywieniu, tak jakby dieta miała mi sprawiać przyjemność.... wykupiłam wege dietę przez internet, nie wiem, co mi do łba strzeliło, żeby to zrobić... taki jakiś impuls mnie ogarnął. Na początku byłam mega zadowolona i bardzo się nią cieszyłam, bo było coś nowego, a z czasem coraz gorzej się czułam i zrezygnowałam z tej diety

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - na początku się zawezmę jak głupia, ja tak zawsze, ćwiczę jak szalona, tylko żre po kątach i dupa z tego wychodzi... generalnie widać po środku miesiąca jakieś rozczarowanie, ale później poczuję się znacznie lepiej, pewnie stan emocjonalny się poprawi:-) tak sobie marzę... generalnie odcięłam się od starych, obciążających ćwiczeń, trochę zaczęłam ćwiczyć jogę i zaczęłam chodzić na basen na naukę pływania

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - coś zakombinuję związanego z materią i jakaś przeszłość do mnie wróci, co mnie ucieszy chyba... wydarzyło się dużo przyjemnych i fajnych rzeczy w tym miesiącu i trochę zaczęłam odgrzebywać swoje duchowo-ezoteryczne umiejętności, które kiedyś mocno zakopałam....

Podsumowując to był jeden z najlepszych miesięcy jakie miałam przez ostatnie 3 lata... zaczęłam prawie codziennie medytować, krótko, ale przynosi efekty, byłam w tym miesiącu na różnych sesjach: miałam masaż ayurwedyjski, byłam w SPA, miałam sesje Access Bars, co tydzień jeżdżę na TRE, byłam na warsztatach robienia lasu w słoiku i warsztatach lepienia pierogów wegańskich, odkryłam jogę - zobaczyłam jak te ćwiczenia uwalniają zastałą energię; dużo miałam odkryć duchowych i to wszystko sprawiło, że moje ciało zaczęło się rozluźniać i w końcu zaczynam przesypiać całe noce, co nie pamiętam, kiedy ostatni raz miało miejsce... to był mega dobry miesiąc:1s_c:

 

Tulia

Cytat

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - ładne karty, powiew nowej energii i świeżości, możliwe że zadbasz o dom na wiosnę :)

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - Tutaj rozmowa się zaznacza- Mag, 2 Mieczy. Szansa jest :)

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - Widać, że podejmiesz działania, aby poradzić sobie z bólem- Giermek Buław, w Papieżu również widzę terapię :)

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław Zmienisz podejście, może już nie tak będziesz emocjonalnie nastawiona, 4 Buław to sukces, radość ;)

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - Na początku fajnie, potem może jakiś kryzys, zwątpienie, ale Gwiazda dobrze wg mnie wróży :)

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - Ja bym powiedziała, że coś pokombinujesz i może mieć to związek z finansami i Twoimi dziećmi ;)

 

 

AUA - piękna jest ta interpretacja i jest absolutnie trafiona w 10!

Cytat

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - odczucie silnej potrzeby powiewu świeżości, zmiany w otoczeniu, wystroju, wyglądzie, ale jak na dom i uczucia, to też sondowanie, na ile można sobie pozwolić (emocjonalnie, materialnie). Dobrze by zrobiło zwiększenie kreatywności w tych sferach. Jak na dom i uczucia, to lekki brak wspólnoty w pragnieniach, dążeniach - to się może domagać uwagi, by było mniej jednostronnego chcę, pragnę, a więcej połączeń między partnerami, domownikami itd.

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - lekki pat, szukanie we własnej głowie, mało interakcji. Sam temat pracy i jej poszukiwania, już jest ciężką pracą.. Ta kwestia chyba przeciągnie się na kolejny m-c.

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, Diabeł, Papież - sfera istotna dla Ciebie, leżąca Ci na sercu, a jednocześnie (też ze względu na karty na dom i uczucia, oraz pracę), to z tym rozwojem duchowym nie będzie szło po dobrym torze. Będzie potrzeba spojrzenia prawdzie w oczy i możliwe, że ktoś, lub jakaś sytuacja Cię bardziej uświadomi, ile masz na tym polu do przerobienia i którędy droga, a gdzie tylko manowce.... Wybór to Twoja wola.

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - nie wiem, czy ogólnie, czy jakaś szczególna, ale Twoje podejście do żywienia się nie sprawdza. Zauważasz już teraz, że Twój stan emocjonalny, warunki życiowe, sytuacja domowa, są bardzo istotnym czynnikiem i chcesz to przekuwać na dobrą, w sensie zdrową stronę - rób z tych czynników głównie atut, a nie "kulę u nogi", a jedzenie w marcu nie będzie pocieszeniem, a czynnikiem polepszającym samopoczucie, windującym optymizm na wiosnę i to nie tylko u Ciebie osobiście, ale przy stole, w rodzinie, w alkowie.

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, Dwiazda - na starcie podejdziesz do tego ambicjonalnie, co w sumie może odebrać Ci przyjemność z ćwiczeń i w konsekwencji bardziej dołować, niż poprawiać kondycję, więc zapragniesz więcej luzu, szukania radości w samym ruchu, oddychaniu, regeneracji itd. Zaczniesz silniej odczuwać, że nie chodzi o wymiary, tabele, wyliczanie, a o polepszenie samopoczucia, pielęgnowanie kobiecej sylwetki i uwalnianie głowy z cięższych myśli i emocji.

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - Przyjemne będzie samo to, że rozpoczniesz starania, by atmosfera wśród Twoich najbliższych się znacznie poprawiła. Twoje wysiłki, by nie było niepotrzebnych zgrzytów, a więcej harmonii, będą dawały rezultaty w postaci powolnego oczyszczania się dość gęstej atmosfery i podniesienia wibracji Twojego domostwa, małżeństwa, relacji międzyludzkich, może zniweluje się jakiś konflikt, pewna trauma z dalszej, lub bliskiej przeszłości. 

MImiszka

Cytat

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - namiętność, satysfakcjonujący seks. Będziesz się w tym miesiącu czula zadbana i rozpieszczona. Dużo działania wokół rodziny i domu. 

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - Może karty podpowiadają, że aby zyskać, to musisz wykazać się sprytem, a może trochę nagiac prawdę w CV lub wcisnąć tzw. bajere na rozmowach. Widać, że będziesz działac. Powiedziałabym, że jakaś oferta się pojawi, ale nie do końca będziesz przekonana, zadowolona z propozycji 

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - początki, dopiero co ruszyła trudne dla Ciebie tematy. Widać, że jeszcze są jakieś stare nie przepracowane tematy. Trzeba spojrzeć tym demonom prosto w oczy, ale jesteś na dobrej drodze. 

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - a ja widzę trochę pokusy, które będą wynikały z jakiś uroczystości rodzinnych

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - chyba trochę odpuscisz albo będziesz rozczarowana efektami. Cały czas marzenia, a ten cel w oddali. 

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - będziesz bardziej zrównoważona, nie pozwolisz siebie wciągnąć w jakieś ostre kłótnie. Twoja postawa sprawi, że będzie lepsza atmosfera. 

 

Willow

Cytat

1. Dom i uczucia: nowy świeży prąd, dużo energii i pomysłów, poczucie komfortu, niezależności, bezpieczeństwa - całkiem może być, że chodzi o ulepszenie domu w tych kartach :)

2. Poszukiwania pracy: jest szansa na znalezienie, i nawet na zawarcie umowy (2 mieczy, 8 monet), ale bardzo bym uważała na to, co Ci będą mówić - Mag z 7 mieczy - to straszne kombinatorstwo, na słowach wszystko ładnie, a tak naprawdę warunki mogą okazać się zupełnie innymi, i nie odpowiadającym tobie. Uważaj! 

3. Rozwój duchowy: nowe pomysły, zainteresowania, zaangażowania (paź), w Kaplanie i Diabeł widzę rozważanie kwestii zła i dobra, próbę zagłębić sie w w system własny g wartości moralnych, szczególnie na tle pewnych przykrych zdarzeń, decyzyj. Kapłan też może świadczyć o zagłębienie się w jakąś tradycje, wybór drogi (nowej - paz), i uczenie się na ten temat. No mogło i leczenie się od uzależnienia zaznaczyć :)

4. Dieta: widać zmiany w od żywieniu się, ale mi też tu się widzi częściowa rezygnacja z diety dla dobrego samopoczucia i pod czas uroczystości rodzinnych - ale mam nadzieję, że się mylę ;)

5. Ćwiczenia : samych ćwiczeń tu nie widać: marzysz w gwiazdzie o schudnieciu (Królowa mieczy), przykro ci z powodu, że tak nie jest (5 kielichy). Gwiazda też może mówić, że osiągniesz tego, czego pragniesz, ale trochę więcej czasu to zajmie :)

6. Co przyjemnego się wydarzy: po tej porażce w pracy, wkoncu poczujesz się lepiej, stabilnie, się zrelasujesz. Całkiem możliwe, że zadbasz o dom i dzieci - dzieci sprawia radość :) może coś fajnego się przypomni ;)

Woman

Cytat

Dom i uczucia: As buław, 9 denarów - Zadowolenie i dobra atmosfera, wsparcie ze strony bliskich.

Nowe zakupy, przypływ pozytywnej energii, też męska energia :) 

Poszukiwania pracy: 7 mieczy, Mag, 2 mieczy, 8 denarów - Mężczyzna, młodszy od Ciebie wiekiem ale uważającego się za alfę i omegę w sprawach zawodowych albo w Twojej branży może Ci szkodzić.  Ktoś daje negatywną opinię albo plotkuje na Twój temat. Nadal poszukiwanie pracy, nie widać żebyś była zadowolona z ofert które się pojawią. Uwaga też na oferty od oszustów.

Rozwój duchowy: - paź buław, 3 miecze, diabeł, papież - Ja czytam że to dobre karty i o dziwo to diabeł jest ok za to karta Papieża wskazuje na manipulację, przesadę, wzbudzenie strachu i przy diable to demonizowanie czegoś nieadekwatnie do faktycznego poziomu zagrożenia,, Może demonizowanie jedzenia, na siłę próba zahamowania pewnych działań co prowadzi do odwrotnego efektu - jakbyś zabrała sobie radość w życiu a narzucała nie zawsze potrzebny rygor. Karta Pazia buław to młoda osoba, ciekawa świata, która chce się cieszyć, to dobra karta dla rozwoju duchowego, przy 3 mieczy jest też blokada tej radości i smucenie się czymś, roztrząsanie czegoś co tak naprawdę niepotrzebnie hamuje Twój rozwój. Może wrócić do pazie buław i jego radości z drobiazgów oraz ciekawości świata, Wiosenny czas sprzyja odbudowie i znalezieniu radości dnia codziennego. Sama poszukasz czego Ci teraz najbardziej potrzeba. 

Dieta: Śmierć, rycerz pucharów, 4 buław - Kwestia zatrzymywania płynów w organizmie, która obecnie może się ujawnić i mieć wpływ na przebieg diety. Sama dieta wejdzie w fazę stabilizacji - 4 den albo schudniesz 4 kilogramy. 

Ćwiczenia: królowa mieczy, 5 pucharów, gwiazda - Pojawi się motywacja, masz poprawę sylwetki - karta Gwiazda.  Ćwiczenia wpłyną na zmianę samopoczucia,  jest też analizowanie, poszukiwanie nowej formy aktywności.

Zwrócić uwagę na pływny w organizmie, puchary to też nerki, limfa. 

Co przyjemnego się wydarzy: 5 mieczy, królowa denarów, 6 pucharów - rozwiążesz jakąś nieprzyjemną sprawę, wyjaśnisz sytuację z przeszłości. Masz stabilną sytuację materialną, zadowolenie w domu. Dobre relacje z dziećmi :) 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję!:bukiet:

 

  • Super 1
Link to comment
  • Ismer changed the title to Marzec Iwka ZWERYFIKOWANY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...