Skocz do zawartości

Marzec - wiosny początek <3


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów  Nowa energia, coś nowego idzie, chyba będę skupiona na nauce i pracy, ogólnie dość fajnie i miło, może jakaś impreza się zaznacza w 9 Kielichach.

Zdrowie: Giermek Buław Mag Moc - Widać aktywność, może bieganie wyszło, w Magu dalsze leczenie hormonów. W Mocy też przypływ sił, energii :)

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów - Trochę mi to wygląda, jakby mój Małż miał strasznie dużo na głowie, w Giermku Denarów może jakiś prezent na Dzień Kobiet, pomarzyć można XD

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 Buław -  Początkowo będzie dość emocjonalnie, potem chyba stabilnie i fajna kasa, 10 Den to może być moja robota w ogrodach, 6 Buław radość i sukces :)

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary- Może się zaznacza wpływ na układ hormonalny, w każdym razie widzę w Śmierci transformację i stabilizację w 4 Denarach. Ewentualnie karty mogły też pokazać zdystansowanie wobec spraw uczuciowych/dotyczących relacji :)

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - Jakbym miała się odciąć od biegania? No nie wiem, oby nie kontuzja w tym Głupcu. Oby tu karty pokazały radość z tego biegania.

 

Dzięki za pomoc :1s_z:

 

Odnośnik do komentarza

Aura - zapowiada się wesoły, pełen energii czas, może więcej czasu spędzisz na świeżym powietrzu.

Zdrowie - Powiedziałabym, że jak najlepsze, przynajmniej tyle wnioskuję z samego wydźwięku silnych kart. Nie uczyłam się jednak Tarota pod kontem zdrowotnych aspektów.

Uczucia - pan bliski sercu jakby miał się bardziej postarać... dużo miłości, starań, dobre porozumienie, może jakieś wspólne zakupy.

Praca - dużo się będzie działo, może wpadną dodatkowe pieniążki albo większe niż zwykle, będziesz też wyjątkowo zadowolona, może ktoś Cię pochwali/dostaniesz awans/coś się uda, nad czym długo pracowałaś/wyróżnisz się na tle innych osób

Joga - jakby coś innego miało zajmować Twój czas albo przez jakiś czas zawiesisz ćwiczenie jogi

Bieganie - nie wiem jak tu rozumieć as mieczy, bo pozostałe karty to stanowczość, regularność, aktywność

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Tullia napisał:

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów  Nowa energia, pomysły. Widać satysfakcję w kwestiach zawodowych lub samodoksztalcaniu. 

Zdrowie: Giermek Buław Mag Moc - ładne karty, pełnia sił witalnych,ktora może być za sprawą sportu. 

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów - nie jest źle, dobra komunikacja i okazywanie czułości. Jednak możecie nie mieć trochę dla siebie czasu, gdyż widać jakieś obciążenie, nadmiar obowiązków. Możliwe, że z powodu jakiegos nowego zajęcia. Ewentualnie umeczysz go, aby zajść w ciążę. Przepraszam za bezpośredniosc. 

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 Buław -  

Czyjeś odejście z pracy lub odsunięcie się od jakiś emocji. Ogólnie bardzo stabilnie i radośnie. 

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary

Widać przemianę wewnętrzna,ale coś wygląda mi to na przyoszczedzenie. Nie wiem, czy cwiczysz w domu, czy na zajęciach,ale jakoś widzę, że w tym miesiącu nie będziesz tego kontynuować. 

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - znów widzę zaprzestanie. Jakbyś trochę przeforsowala się i nie będziesz miała ochoty na jakiś czas. Ewentualnie, będzie szło bardzo mozolnie,bedzie walka ze sobą, aby nie zaprzestać. 

 

Dzięki za pomoc :1s_z:

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
11 godzin temu, Tullia napisał:

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów  - taka codzienna radość się zaznacza, może faktycznie więcej radości z ludźmi z pracy, z dzieckiem 

Zdrowie: Giermek Buław Mag - dużo energii, lekarz się zaznacza w magu, może jakieś przeziębienie

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów - pokazują  się uczucia, dużo obowiązków codziennych może wam przeszkodzić ale w paziu jest zaangażowanie i jakby wynagrodzenie za wcześniejsze braki 

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 bulaw- jeśli praca w ogrodach to może po prostu roślinność wraca do życia i przez to więcej pracy, lub jakieś niespelnienie będzie ale na koniec będziesz z siebie dumna i zadowolona 

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary- może gdzieś tam pod spodem zachodzi jakaś pozytywna zmiana albo zaprzestaniesz 

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - widzę dalej bieganie ale może w innym miejscu niż dotąd 

 

Udanego Marca :)

 

Odnośnik do komentarza

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów  wdaje mi się, że coś nowego w pracy się zadzieje, albo jakieś dziecko się zaznacza i twoje profesjonalne podejście do sytuacji

Zdrowie: Giermek Buław Mag Moc - jest bardzo duża aktywność:-) aż kipisz od energii:-) super!

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów - mąż może być czymś przybity/zmęczony, ale też chyba właśnie zaproponuje nowego, albo da jakiś upominek na dzień kobiet:-)

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 Buław -  początek może być trudny, jakieś emocje się pokazują, ale poradzisz sobie z nimi, skupisz się na tym, co najważniejsze i miesiąc dobrze się zakończy

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary- dla mnie to tak jakby zatrzymanie energii w sobie, jakaś silna transformacja właśnie

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - możliwe, że pojawi się jakieś przeciążenie i możesz na razie zrezygnować, albo biegać sporadycznie

 

powodzonka kochana:-*

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów  

Dobre samopoczucie, radość z wiosny :thanks: Nowe zakupy, zadowolenie z siebie i z pracy.

Zdrowie: Giermek Buław Mag Moc 

Odzyskanie energii po zimie, dobra praca hormonów. Opanowanie emocji. Mag to może być nowy lekarz albo sposób leczenia, lub lekarstwo.

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów -

Robicie, panujecie remont, zmiany w mieszkaniu? karta 10 buław to przestawianie mebli albo porządki. Jest prezent :prezent: i radość. Miło i stabilnie ale i romantyczne gesty lub przyjemna niespodzianka. 

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 Buław -  

Praca może wpłynąć na emocje albo emocje na pracę - nie dawać się, nie porównywać sytuacji do tych z przeszłości, skupić się na tu i teraz :) 

Masz zadowolenie finansowe i z siebie, swoich działań i podjętych decyzji. 

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary

Trochę zablokowanie się, karta 4 den to że w tym temacie siedzieć na tyłku i się nie ruszać, chyba ze chodzi o medytację. Ogólnie albo zajmiesz się inną formą aktywności albo w tej uda Ci się opanować poszczególne asany do tego stopnia że ani drgniesz. 

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - Dla mnie to właśnie radość z biegania i skupienie się głownie na tej formie aktywności.

 

Udanego marca :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  1. Aura: powiew świeżości, zabawowy nastrój, folgowanie sobie, jakaś impreza może być służbowe pijaństwo :P
  2. Zdrowie
  3. Może mąż Cię gdzieś zaprosi, zabierze w tym miesiącu, ale to może być trochę przytłaczające dla Ciebie, jakby ciężko było to dźwignąć, a byłoby to mimo wszystko korzystne dla Ciebie bo giermek denarów wskazuje na poprawę nastroju w sensie takim praktycznym, materialnym
  4. Praca chociaż będzie dobrostan to jednak kosztem sporych emocji, wyrzeczeń, stabilnie finansowo, ale emocjonalnie jakieś zachwiania przez jakaś sytuację, może czyjaś wizytacja?
  5. Joga:No tutaj to chyba Ci się tak do końca nie będzie chciało, kochankowie to takie trochę rozwolnienie jeśli chodzi o jakieś czynności, dalej śmierć i poniej 4 denarów - uspokojenie się od tego, w sensie... a mam dość na chwile, zajmę się czymś innym
  6. Bieganie: Może być kontuzja, uważaj na staw kolanowy, łękotka itp

 

Odnośnik do komentarza

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów - spontaniczne wydarzenia, może jakaś wiadomość o dziecku, ciąży. Fajny miesiąc.

Zdrowie: Giermek Buław Mag Moc - dobre zdrowie, energia, moc, może nowe decyzje apropos zdrowia

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów - trochę obowiązków was czeka, mąż może coś obiecać a nie zrobi bo np nie ma czasu :D

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 Buław -  hm może jakieś chwilowe zawirowanie dot wynagrodzenia, czy premii potem powinno się to wyjaśnić

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary- tak sobie pomyśłałam, że chwilowo może Cię ona znudzić albo uznasz, że Ci się nie chce xD 

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - a ja myślę, że zmodyfikujesz coś w tym bieganiu i nawet poniesie cię fantazja , energia

 

 

dobrego miesiąca

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Aura : Głupiec 3 Denary 9 Kielichów - imprezy , spotkania w gronie rodziny,znajomych, spontaniczne wypady

Zdrowie: Giermek Buław Mag Moc - poczujesz wiatr w żągle siłe i moc

Uczucia : Rycerz Kielichów 10 Buław Giermek Denarów - masz jakiegoś wielbiciela koło Ciebie,który moze Cię meczyć, poza tym jakas nauka się pokazuje

Praca : 8 Kielichów 10 Denarów 6 Buław -  możliwe,ze otrzymasz jakieś pieniadze lub odniesiesz sukces

Joga Kochankowie Śmierć 4 Denary- może nastąpić chwilowy przestój

Bieganie : As Mieczy 7 Buław Głupiec - możesz nie biegać regularnie

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura: w tej trójce widzę zmianę, wyjście na następny poziom w emocjach - Glupiec mówi o lekkim, spontaniczny, dziecinny nastawieniu, 9 kielichow - radość, zadowolenie życiem, może rzeczywiście jakieś imprezy? ;)

Zdrowie: też się zgadzam, że przybędzie ci energii, możliwe, że obecne leczenie się (Mag) jest dla ciebie odpowiednim :)

Uczucia: może być bardzo emocjonalnie przez poczucie zmęczenia, może zwiększyć się wrażliwość. Ogólnie Rycerz Kielichow to ładna karta, będzie się działo pod kątem miłości, może mąż będzie o tym Ci gadał ;) Paź monet może symbolizować odnalezienie stabilności, lub rzeczywiście, prezent ;)

Praca: z początku będziesz musiała się emocjonalnie na pracę nastawić, może się nie chcieć, potem widać pracę jako tako, może w ogrodach ;) też się kojarzy z pracą w ścianach domu ;) Potem będziesz miała z tego satysfakcję, poczucie własnej wartości, będziesz zadowolona ;)

Joga: a też pod takim kątem można to zobaczyć, że odetniesz się od wahań wewnętrznych i zastanowienia się nad czymś ;) w 4 monet może być stabilizacja :)

Bieganie : byłabym ostrożna: mi się z trauma przy nadmiernym wysiłku to się kojarzy, przez właśnie nieostroznosc w Głupcu :)

Milego miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja !

 

Sorki, że tak późno, jak zwykle ;P

 

Aura- Tu karty pokazały skupienie się na pracy, miłą atmosferę u Podopiecznego - 3 Denary 9 Kielichów

 

Zdrowie- karty mało adekwatne tak szczerze, bo były spore wahania nastroju, w Mocy- pewnie bieganie wyszło i wypady rowerowe.

 

Uczucia- TU karty dobrze pokazały, ja zauroczona w Rycerzu Kielichów, przemęczenie relacją z Panem pewnym- 10 Buław, Giermek Denarów pewnie pokazał prezent na Dzień Kobiet :)

 

Praca: początek miesiąca faktycznie trochę ciężki, ze względu też na zdrowie, to się odbiło na pracy, ale potem już bardzo cacy, zadowolenie i radość, praca lekarstwem na smutki, co jakby ;)

 

Joga Czuję, że dokonuje się we mnie powoli wewnętrzna przemiana, także karta Śmierć adekwatna, 4 Denary- ćwiczyłam solidne, systematycznie :)

 

Bieganie - Wreszcie odczułam radość z tego biegania, wydłużyłam ciut dystans i zwiększyłam tempo- może stąd Głupiec, 7 Buław pokazało wprost sport.

 

Dzięki Wam :thanks:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...