Skocz do zawartości

Marcowe energie ZWERYFIKOWANY


Gość Relaksa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Relaksa

Inspirując się rozkładami osób, które stawiają tu miesięczne, lub na dłużej, ułożyłam sobie krótki rozkład na to, co się mi (dojrzała, mężatka, pół etatu) szykuje w miesiącu marcu. Narazie, to pozimowa stagnacja......ale już zaczynam czuć wiosnę w temacie szeroko pojętego rozwoju osobistego.

 

Talia uniwersalna.

 

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław - no właśnie! Budzę się z zimowego snu i czuję się młodziej, niż wskazuje metryka. Chcę spróbować wejść w nowy projekt - pieniądze z tego na start żadne, ale i tak mnie to interesuje. Chcę siebie, małżeństwo i gospodarstwo domowe odświeżyć na wiosnę i się cieszę, że karta pokazuje taką energię, jaką zaczynam czuć w środku... By sprawdzić, czy to nie tylko słomiany zapał, dociągnęłam kartę i również buławy, karta brama. Odbieram to pozytywnie. Już nie dokładam do bramy, bo mi z tego oddzielny rozkład wyjdzie, a dołożona wzmocniła mi główną i ogólnie myślę, że aura nowej energii i ciekawości świata. :)

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX Słońce - odbieram optymistycznie, na plus. Bez większych zmartwień, z szansą powodzenia. Sporo radości, bez wielkiego wysiłku, przyniosą mi te sfery życia w miesiącu marcu.

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - uczciwość w komunikowaniu swoich poglądów i potrzeb.

 

Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - znajdę czas, by czytać książki o tej tematyce, będę komunikować się bardzo bezpośrednio, oraz będę się uczyć od doświadczonych kobiet, a jednocześnie będę niezależna.

 

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - fajnie! Widzę, że będę kontynuować wiele z tego, co na początku miesiąca zapoczątkuję.

 

Ogólnie, to sporo Wielkich Arkan. Może ktoś zechce mi coś podpowiedzieć? :)

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, aua napisał:

Inspirując się rozkładami osób, które stawiają tu miesięczne, lub na dłużej, ułożyłam sobie krótki rozkład na to, co się mi (dojrzała, mężatka, pół etatu) szykuje w miesiącu marcu. Narazie, to pozimowa stagnacja......ale już zaczynam czuć wiosnę w temacie szeroko pojętego rozwoju osobistego.

 

Talia uniwersalna.

 

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław - nowa energia i zapał, ale to jeszcze takie świeże, nie do końca stabilne. Widać jakiś ruch, obserwacje czy przyjdą efekty. 

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX słońce 

Radość z zabezpieczenia finansowego, ale uważaj z wydatkami, bo karta mówi także o beztrosce w podejściu do pieniędzy lub obowiązków. 

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - karta małżeństwa. Dograna para, która każda ze stron zna swoje dobre i złe strony, ale je akceptuje. Stabilizacja. 

 

Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - zagłębianie wiedzy, analizowanie rozkładów. Widać, że przykladasz się do zdobywania nauk. 

 

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - spokojnie trochę nudnawo, ale harmonijnie.

 

Ogólnie, to sporo Wielkich Arkan. Może ktoś zechce mi coś podpowiedzieć? :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław -  Dużo energii w Tobie, aktywności. Będziesz działać i planować. Może też ruszać się ogólnie/przemieszczać. Bardzo fajnie na wiosnę, takie pobudzenie :thanks:

Możesz też realizować z zapałem jakieś swoje plany :)

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX Słońce -  Bardzo dobrze, widać dużo radości i satysfakcji :)

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - Stabilnie i ok, choć mnie akurat Sprawiedliwość pokazuje ciut ochłodzenie uczuć.


Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - Sporo się nauczysz, dowiesz, Królowa Mieczy bardzo lubi się uczyć, zdobywać wiedzę :)

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - Zrównoważenie widać, spokój, stabilizację, fajnie :)

 

Dobrego marca :)

 

Odnośnik do komentarza

Aura: świeże pomysły i plany, nowe szansę :) Zgadzam się z tobą - obudzenie :)

Praca i sprawy materialne: radość, poczucie bezpieczeństwa, powodzenie. Może jakies niejsne sprawy wyjdą na jaw, coś się naprawi na lepsze, napewno wszystko będzie dobrze, jasne i przejrzyste :)

Milosc/seks/malzenstwo: równowaga, sprawiedliwe traktowanie, balans :) dla małżeństwa dobrze, bo wszystko będzie zgodnie z sumieniem, z uszanowaniem wobec siebie :)

Rozwój ezoteryczny: sporo nauki, będziesz niezależnie zdobywała wiedzę, pogłębienie tej wiedzy, ale możesz w tym liczyc głównie na siebie :)

Ty na koniec miesiąca: spokój, równowaga, głęboka wewnętrzna akceptacja. Zgadzam się z kontynuacja realizacji planów :)

Bardzo ładne karty! To, że dużo AW znaczy, że masz teraz bardzo ważny dla siebie czas, który na wiele rzeczy w twoim życiu wpłynie :)

Milego miesiącu i powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Tobie również Willow, miłego miesiąca i powodzenia! 

 

A co masz konkretniej na myśli pisząc w kontekście mojego rozwoju ezoterycznego, że mogę w tym liczyć głównie na siebie, bo nie wiem co masz dokładniej na myśli w sensie, że jako negatyw, czy neutralnie? Nie zależy mi na szybkiej podpowiedzi, ale by mi było potrzebne w kwietniu, do weryfikacji. bo nie do końca zrozumiałam ten człon zdania..:bukiet3i:

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Ja to chyba ogólnie powinnam nazwać ten punkt inaczej, a nie rozwój ezoteryczny... sama nie rozumiem tego określenia.... zgapiłam od kilku różnych rozkładów i taki mi koktajl wyszedł.. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, napewno bez negatywu: Królowa Mieczy jest osoba niezależna, raczej, rozpoczynając coś, liczę na własne siły :) Będziesz sama próbować, doświadczać i czytać, a nie ze ktoś będzie twoim rozwojem kierował i cię podpowiadal - czyli neutralnie :)

Mnie pewnie czasami ciężko zrozumieć, polski jest dla mnie drugim językiem obcym... Ale się staram :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Nie pomyślała bym nigdy, że język polski nie jest Twoim, jak to się mówi "ojczystym", brawo!

 

Teraz zrozumiałam już, jaki był wydźwięk tego zdania o Królowej mieczy w tamtym punkcie, jeszcze raz wielkie dzięki!

 

:kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław - Pojawia się energia działania, potrzeba zmian. Jest planowanie i fajnie by było po 3 buławach która są tzw Kartą Bramą dołożyć kartę żeby było wiadomo w którym kierunku pójdziesz. 

Ogólnie dopiero zaczynasz planować, nabierasz wiatru w żagle :) 

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX Słońce - Karta Słońce informuje też o ujawnieniu jakiś wiadomości i nie zawsze są to korzystne wiadomości. Słońca oświetli każdy kąt i pokazuje to co przez zimę było ukryte w mroku, więc albo w ludziach albo w obowiązkach coś się zmieni, coś się innego pojawi - ujawni. Do końca nie wiadomo czy to będzie korzystne dla Ciebie. Dziecko na karcie jest radosne ale i naiwna, nie bądź więc naiwna, nie daj się komuś podprowadzić.

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - trochę zimno Sorry że pisze bezpośrednio,i mało lukruję w odczytach kart - Sprawiedliwość jest mało romantyczna, jest konkretna ale z drugiej strony wielu rzeczy nie widzi. Może będziecie się mijać, bo dużo obowiązków, bo rutyna, może któreś z was będzie więcej wymagać od partnera. Tutaj warto być jak ta waga w rękach Sprawiedliwości - wyważyć emocje, nie dać się ponieść/przechylić na którąś ze stron żeby niepotrzebnie nie pogorszyć spraw,  Pamiętaj że wielu detali nie widać - opaska na oczach Sprawiedliwości więc jak wydajecie osąd to bardziej na wyczucie - waga, Warto wypośrodkować :)  

 

Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - Konkrety, rozpoznanie tematu. Lubisz dyskutować, możliwe ze uznajesz taką wymiany zdań za korzystną formę nauki, jednak to karta powietrza - nie daj się więc ponieść dziwnym teoriom bo trafisz na nieznane tereny z których trudno będzie powrócić to raz, dwa nie daj się ponieść językowi wypowiedzi, czasami ktoś może Cię odebrać jako osobę która wszystko neguje czy się czepia dla samego czepiania się, a tak nie jest, po prostu lubisz mieć jasny obraz sytuacji i wiedzieć na czym stoi. 

 

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - Nauka opanowania się, siebie, swoich emocji i konfrontacja z tym ile z tego co zapanujesz uda Ci się zrealizować, Nie wymagaj za dużo od siebie, ani nie neguj siebie - a nagradzaj się  :)  Karta Umiarkowania pokazuje też opiekę sił wyższych, czyli zostałaś skierowana na dobrą dla siebie drogę

 

Miłego marca :slonko:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  1. Zarówno paź buław jak i 3 buław mówią wspólnie o planowaniu nowego przedsięwzięcia - zatem widać zastrzyk nowej energii, nowych pomysłów, nowych kontaktów
  2. Karta słońca nie niesie ze sobą jakiś zagrożeń stricte finansowych, to znaczy kasy Ci nie braknie, jest to powodzenie materialne, beztroska, ale także z pozycji cienia to to co dziewczyny piszą, jakieś rzeczy nieujawnione mogą ujrzeć światło dzienne..
  3. Jeśli chodzi o uczucia to przy sprawiedliwości to czas bez większych ekscytacji, często ta karta mówi o potrzebie rozliczenia się w związku na zasadzie, były jakieś niejasności, jakieś konflikty musimy to zamknąć. W seksie to na siłę seks przy zawiązanych oczach, a poważnie to bardziej jest to taki seks podtrzymujący bliskość niż faktycznie seks, który oczekują od siebie partnerzy w związku
  4. Ezo: królowa mieczy to specjalistka w danej dziedzinie, zatem widzę tutaj dalsze pogłębianie tematu, wejście na jakiś wyższy level
  5. Umiar - osiągniesz spokój i harmonie, ale uwaga harmonia w karcie umiaru często bywa nudna..
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Dziękuję Wam Wszystkim bardzo za podpowiedzi! Jestem bardzo zaskoczona i wdzięczna, bo otrzymałam tak wiele faktycznie ciekawych uwag, interesujących wniosków, cennych wskazówek!

  • Aura w Giermku buław, już widzę, że faktyczna Aura, promieniująca po całości się zapowiada i pewne tło wszystkich punktów rozkładu.
  • Już też widzę, że popełniłam błąd łącząc aż trzy hasła w 3. punkcie, bo trochę "wrzuciłam do jednego wora" obowiązki i plany z miłością i seksem.
  • Dodatkowo zabrakło punktu na kwestie nie związane z pracą, partnerstwem i Ezoteryką, ale między wierszami, znaczy kartami, mogę to jako tako wywnioskować.

 Do tej pory stosowałam albo rozkłady bardzo krótkoterminowe np. Karty Dnia, albo długoterminowe np. roczne, a niewiele pośrodku.....stąd ten miesięczny jest dla mnie pewną nowością i taką próbą, ale już wiele mnie nauczył i oczywiście w odpowiednim czasie napiszę szczegółową weryfikację, a i tak swoimi indywidualnymi spojrzeniami dużo wnieśliście w ten mój rozkręcający się miesiąc.

 

Jeszcze raz dzięki i przypomnę się tu na początku kwietnia. Pozdrawiam wiosennie i życzę nam Wszystkim inspirującego czasu w każdej dziedzinie. :bukiet:

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 3.03.2019 o 13:49, aua napisał:

 

 Do tej pory stosowałam albo rozkłady bardzo krótkoterminowe np. Karty Dnia, albo długoterminowe np. roczne, a niewiele pośrodku.....stąd ten miesięczny jest dla mnie pewną nowością i taką próbą, ale już wiele mnie nauczył i oczywiście w odpowiednim czasie napiszę szczegółową weryfikację...

 

Rozkład miesięczny jest bardzo praktyczny. Coś jak karta dnia. Przy czym trzeba sobie ustalić swoje dziedziny, obszary których dotykamy A także co znaczą te 3 karty... czy jest to chronologia czy jest bardziej opis sytuacji. Ja interpretuje intuicyjnie i czasem czytam chronologicznie A czasem całościowo. 

Fajnie jak mamy podobne obszary np. Praca i pieniądze... albo uczucia i związki. Trochę inaczej A jednak coś podobnego. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 26.02.2019 o 21:38, Gość User_ napisał:

O ile dobrze pamiętam, to była interpretacja Użytkownika o nicku Woman (jak nie, to przepraszam!). Podkreślam to, co się wtedy realizowało.

 

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław - nowa energia i zapał, ale to jeszcze takie świeże, nie do końca stabilne. Widać jakiś ruch, obserwacje czy przyjdą efekty. 

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX słońce 

Radość z zabezpieczenia finansowego, ale uważaj z wydatkami, bo karta mówi także o beztrosce w podejściu do pieniędzy lub obowiązków.

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - karta małżeństwa. Dograna para, która każda ze stron zna swoje dobre i złe strony, ale je akceptuje. Stabilizacja

 

Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - zagłębianie wiedzy, analizowanie rozkładów. Widać, że przykladasz się do zdobywania nauk. 

 

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - spokojnie trochę nudnawo, ale harmonijnie.

 

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2019 o 20:52, Lianna napisał:

Weryfikuję po ponad pół roku, więc może zgadzało się jeszcze ciut więcej, niż podkreśliłam.

 

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław Dużo energii w Tobie, aktywności. Będziesz działać i planować. Może też ruszać się ogólnie/przemieszczać. Bardzo fajnie na wiosnę, takie pobudzenie :thanks:

Możesz też realizować z zapałem jakieś swoje plany :)

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX Słońce Bardzo dobrze, widać dużo radości i satysfakcji :)

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - Stabilnie i ok, choć mnie akurat Sprawiedliwość pokazuje ciut ochłodzenie uczuć.


Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - Sporo się nauczysz, dowiesz, Królowa Mieczy bardzo lubi się uczyć, zdobywać wiedzę :)

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - Zrównoważenie widać, spokój, stabilizację, fajnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2019 o 14:48, Willow napisał:

Aura: świeże pomysły i plany, nowe szansę :) Zgadzam się z tobą - obudzenie :)

Praca i sprawy materialne: radość, poczucie bezpieczeństwa, powodzenie. Może jakies niejsne sprawy wyjdą na jaw, coś się naprawi na lepsze, napewno wszystko będzie dobrze, jasne i przejrzyste :)

Milosc/seks/malzenstwo: równowaga, sprawiedliwe traktowanie, balans :) dla małżeństwa dobrze, bo wszystko będzie zgodnie z sumieniem, z uszanowaniem wobec siebie :)

Rozwój ezoteryczny: sporo nauki, będziesz niezależnie zdobywała wiedzę, pogłębienie tej wiedzy, ale możesz w tym liczyc głównie na siebie :)

Ty na koniec miesiąca: spokój, równowaga, głęboka wewnętrzna akceptacja. Zgadzam się z kontynuacja realizacji planów :)

Bardzo ładne karty! To, że dużo AW znaczy, że masz teraz bardzo ważny dla siebie czas, który na wiele rzeczy w twoim życiu wpłynie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2019 o 04:43, Gość SooYoung napisał:

Różnice w interpretacji wynikają głównie z innego podejścia do danych kart. Gdyby losowane było Twoimi, to była by dużo większa zgodność w weryfikacji i też moje weryfikowanie po długim czasie spraw ogólnych, a nie jakiejś konkretnej kwestii, nie jest już tak bardzo miarodajne.

 

Aura miesiąca:  Giermek buław, dołożona 3 buław - Pojawia się energia działania, potrzeba zmian. Jest planowanie i fajnie by było po 3 buławach która są tzw Kartą Bramą dołożyć kartę żeby było wiadomo w którym kierunku pójdziesz. 

Ogólnie dopiero zaczynasz planować, nabierasz wiatru w żagle :) 

 

Praca, sprawy materialne i czysto finansowe: XIX Słońce - Karta Słońce informuje też o ujawnieniu jakiś wiadomości i nie zawsze są to korzystne wiadomości. Słońca oświetli każdy kąt i pokazuje to co przez zimę było ukryte w mroku, więc albo w ludziach albo w obowiązkach coś się zmieni, coś się innego pojawi - ujawni. Do końca nie wiadomo czy to będzie korzystne dla Ciebie. Dziecko na karcie jest radosne ale i naiwna, nie bądź więc naiwna, nie daj się komuś podprowadzić.

 

Miłość/seks/małżeństwo: XI Sprawiedliwość - trochę zimno Sorry że pisze bezpośrednio,i mało lukruję w odczytach kart - Sprawiedliwość jest mało romantyczna, jest konkretna ale z drugiej strony wielu rzeczy nie widzi. Może będziecie się mijać, bo dużo obowiązków, bo rutyna, może któreś z was będzie więcej wymagać od partnera. Tutaj warto być jak ta waga w rękach Sprawiedliwości - wyważyć emocje, nie dać się ponieść/przechylić na którąś ze stron żeby niepotrzebnie nie pogorszyć spraw,  Pamiętaj że wielu detali nie widać - opaska na oczach Sprawiedliwości więc jak wydajecie osąd to bardziej na wyczucie - waga, Warto wypośrodkować :)  

 

Rozwój ezoteryczny: Królowa mieczy - Konkrety, rozpoznanie tematu. Lubisz dyskutować, możliwe ze uznajesz taką wymiany zdań za korzystną formę nauki, jednak to karta powietrza - nie daj się więc ponieść dziwnym teoriom bo trafisz na nieznane tereny z których trudno będzie powrócić to raz, dwa nie daj się ponieść językowi wypowiedzi, czasami ktoś może Cię odebrać jako osobę która wszystko neguje czy się czepia dla samego czepiania się, a tak nie jest, po prostu lubisz mieć jasny obraz sytuacji i wiedzieć na czym stoi. 

 

Ja na końcu marca: XIV Umiarkowanie - Nauka opanowania się, siebie, swoich emocji i konfrontacja z tym ile z tego co zapanujesz uda Ci się zrealizować, Nie wymagaj za dużo od siebie, ani nie neguj siebie - a nagradzaj się  :)  Karta Umiarkowania pokazuje też opiekę sił wyższych, czyli zostałaś skierowana na dobrą dla siebie drogę

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2019 o 12:33, Arbogast napisał:
  1. Zarówno paź buław jak i 3 buław mówią wspólnie o planowaniu nowego przedsięwzięcia - zatem widać zastrzyk nowej energii, nowych pomysłów, nowych kontaktów
  2. Karta słońca nie niesie ze sobą jakiś zagrożeń stricte finansowych, to znaczy kasy Ci nie braknie, jest to powodzenie materialne, beztroska, ale także z pozycji cienia to to co dziewczyny piszą, jakieś rzeczy nieujawnione mogą ujrzeć światło dzienne..
  3. Jeśli chodzi o uczucia to przy sprawiedliwości to czas bez większych ekscytacji, często ta karta mówi o potrzebie rozliczenia się w związku na zasadzie, były jakieś niejasności, jakieś konflikty musimy to zamknąć. W seksie to na siłę seks przy zawiązanych oczach, a poważnie to bardziej jest to taki seks podtrzymujący bliskość niż faktycznie seks, który oczekują od siebie partnerzy w związku
  4. Ezo: królowa mieczy to specjalistka w danej dziedzinie, zatem widzę tutaj dalsze pogłębianie tematu, wejście na jakiś wyższy level
  5. Umiar - osiągniesz spokój i harmonie, ale uwaga harmonia w karcie umiaru często bywa nudna..

 

Odnośnik do komentarza

Ogólna weryfikacja: typowa energia budzącej się wiosny (Giermek buław, 3 buław, XIX Słońce) i wraz z bardziej radykalnymi XI Sprawiedliwość i Królowa mieczy nakierowanie na Umiarkowanie (XIV). Dla mnie ważny miesiąc tego roku (na 6 kart 3 AW i 1 brama MA). Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc w interpretacji!

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Marcowe energie ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...