Skocz do zawartości

Marzec Willow


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

Poczucie samotności, depresja, zmienne nastroi, pragnienie jakieś serdeczności, bliskości wewnętrznej. Może być nieprzyjemna sytuacja w pracy (prawie same Panny siedzą),albo może chodzi o mnie - skupie się na rzeczach ziemnych, ogólnie ta karta w takim otoczeniu to kobieta mroczna, wycofana. 

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet

Nie daje rady to zrozumieć: nie mam znajomych mężczyzn z żywiołu ognia, po za bratem, jakichś romansów z długotrwałymi perspektywami po za tym, z własnym mężem, też :)

3. Relacji z mężem: 

3 kielichy +Siła+ Kaplan

Jakieś wyjscia/randki, gorąco też będzie :D w Kaplanie to taki święty spokój, stabilność, zaufanie pewnie nawet :)

 

Będę wam bardzo wdzięczna za spojrzenie! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Mam problem z rozkładami na 3 karty, bo nie wiem, czy to chronologicznie, czy środkowa, jako np. przeszkoda, a może na zasadzie wartościowania (Wielkie Arkana, Bramy, 10-tki itd.), ale tak ogólnie, to:

 

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet (klimaty, to już liczba mnoga), ale aura i klimat(y) miesiąca będą nadawane od Twojej osoby, badź to Ty będziesz mieć z nią największy "problem", ale i największe szanse na poradzenie sobie z tą aurą w domu, pracy, między Wami, na polu materialnym i mentalnym (jeśli aura będzie wzmacniana, a klimat poprawiany na bieżąco). Podstawa, to się skutecznie oczyszczać i dystansować do problemów innych, szczególnie jeśli sporo wróżysz, zajmujesz czyimiś problemami. Pewnie oczyszczasz talie, akcesoria i przede wszystkim siebie mentalnie, bo to ważne, by pewne energie oddalać i uzupełniać energetyczne braki, które mogą być w marcowej aurze, a pochodzą jeszcze z bieżącego, lub i z ostatnich miesięcy. Klarować, uziemiać, podnosić wibracje, by nie rzutowało na Twoje domostwo i ogólną kondycję. :)

 

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet - znowu mam trudność, bo jak zdarzenia w liczbie mnogiej, to rozdrabnia się przekaz i nie wyławia faktycznie głównego, ale to zdarzenie, lub zdarzenia będą inicjowane przez mężczyznę, który będzie nadawał im ton. Jego decyzje i działania będą miały na celu wyrwanie z pewnego marazmu, stagnacji życiowej, może z jakiegoś konkretnego miejsca.

 

3. Relacji z mężem: 3 kielichy +Siła+ Kaplan - nie wiem, czy miałaś na myśli coś konkretnego w relacji, czy chodziło ogólnie i trochę mi brak numeru karty Siła z Twojej talii, ale jakiś pobudzający wpływ, od (niekoniecznie) osoby trzeciej, lub zwyczajnie pobudzona namiętność w stałym związku.

 

Przepraszam, że tak się dopytuję, ale chcę być jakoś w miarę precyzyjna, a to i tak trudne interpretując karty z czyjejś talii.

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza

Aua, dzięki wielkie :)

Teraz mam okres dość depresyjny, czyszczę się, ale chyba i tak zostaje mi trochę tych rzeczy negatywnych :/

Używałam talie "Tarot Snów", a co do systemu konkretnego co do tłumaczenia trypletow, używam ten, który najbardziej mi wewnętrznie pasuje do sytuacji - czyli raczej licząc na intuicję/olśnienie, niż trzymając się tylko i wyłącznie jednego sposobu. Tu akurat, biorąc pod uwagę, zdarzenia - rozpatrywalam bym w kolejności, w porządku od 1 do 3, 

Co do aury/ relacyj - to łącznie, można orientować się na kartę środkowa. 

Relacji - miałam na myśli nie pod kontem zdarzeń, bardziej głównego tematu/klimatów. 

Sama uwielbiam tryplety, bo po pierwsze charakteryzują sytuację dokładniej, niż jedna karta, po drugie pozwalają na podejście twórcze, kreatywne :)

Jeszcze raz dziękuje! :bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

No właśnie, niedobrze z tym okresem lekko depresyjnym... 5 monet i XVIII Księżyc, to już żółte światło... Może użyj mocniejszej techniki, innego środka, pamiętaj o czakrach.

Dzięki, że podałaś nazwę talii, bo jak nie standard, to dobrze wiedzieć i zaraz poszukam numeru Sily w tej talii.

 

Piękny bukiecik, dzięki! :D

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza

Nie ma za co, lubię te kwiatki :D

Co do trzeciej osoby, to bardzo się wątpię: ciągle mi takie karty wychodzą, aż od momentu rejestracji tu ( a sam na sam z sobą - jeszcze dłużej) i nikt na nic nie wpływa :) 3 kielichy u mnie indywidualnie przegrywa się jako "spotkanie" - każdego charakteru, nawet z mamą :D

Tajemnicze mezczyzni wszystkich możliwych zywiolow też się pojawiają w rozkładach - ale nie w moim życiu :D

Co do siły - uważam, że to jest ta zwyczajnie pobudzona namiętność ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

 

Ja bym odczytała pozytywnie, że odetniesz się od tych nastrojów, choć początkowo możesz odczuwać jakiś brak czegoś. Monetowa to stabilna i konkretna kobitka :)

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet - Może te karty pokazują po prostu Twoją aktywność, a Król Buław mi często lekarza pokazuje ;) jakieś działania tu widać i oczekiwania potem na rezultaty ( 7 Monet).

3. Relacji z mężem: 

3 kielichy +Siła+ Kaplan

Bardzo fajne karty :) miłe i radosne chwile, dużo namiętności i pasji, może jakaś rozmowa na poważne tematy w tym Papieżu ;).

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa
2 godziny temu, Willow napisał:

Co do trzeciej osoby, to bardzo się wątpię: ciągle mi takie karty wychodzą, aż od momentu rejestracji tu ( a sam na sam z sobą - jeszcze dłużej) i nikt na nic nie wpływa :) 3 kielichy u mnie indywidualnie przegrywa się jako "spotkanie" - każdego charakteru, nawet z mamą :D

 

Pytanie było o relację z mężem, a wtedy, czy koleżanka, czy mama, to i tak jest inna osoba. Nie miałam na myśli, że będzie np. fizyczna zdrada, tylko impuls i wpływ kogoś spoza relacji małżeńskiej.

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Willow, możliwe, że mąż jest w jakiś sposób kuszony przez powabne kobiety, jak większość wartościowych mężczyzn na tej planecie, a On i tak jest wierny, bo 3 kielichy, VIII Moc i V Papież, to z sumowania metodą Starowieyskiej znowu V Papież...

 

Te męskie figury różnych żywiołów, skąd się biorą w takim razie w Twoich rozkładach, jak się to nie przekłada na rzeczywistość? Ja nie wykluczam, że Król buław w tym 2. rozkładzie, to symbolizuje zwyczajnie Twojego męża, lub innego ważnego człowieka, a niekoniecznie tajemniczego pana, a Rycerz tego samego żywiołu, to przedłużenie energii tego Króla. Jeśli przyjąć, że np. IV Cesarz, to połączenie (w różnym stopniu i natężeniu) cech wszystkich Króli, to może Ci "tajemniczy mężczyźni" w Twoich rozkładach symbolizują różne aspekty Twojego męża, bo w inny przypadku, to Cię karty wprowadzają w błąd, lub "szewc bez butów chodzi" na zasadzie, że Wróżce trudno się wróży.

 

No nic, mam nadzieję, że nie robię offtopu, ale rozkminiam te karty, więc w temacie. Chętnie zobaczę w kwietniu weryfikację i już nie dodaję dalszych 3 groszy.. :D

Odnośnik do komentarza

Męskie karty najczęściej wychodzą w postaci rycerzy, co wieloma odbiera się, jako postać męska a ja już się zgadzam ze spojrzeniem, że to bardziej energia/inicjatywa, rowniez, jak i Pazie to bardziej szansę/początki. 

Czasami, jak pytam karty jak one widzą mnie w tej lub w innej sytuacji, one mi też pokazują rycerzy, najczęściej tego z bulaw :D także to, co dotyczy "tajemniczych mężczyzn" ja dla siebie przepięknie tłumacze i w życiu obserwuję, ale wiesz ;) Lubie czasami pokazać ludziom swoje dziwne poczucie humoru ;) nie na serio o tym piszę, podsumowując :)

Co do różnych aspektów mojego męża - jak najbardziej się zgadzam :) możliwe, że o to właśnie chodzi.

Co do 3 kielichy - są znaczenia kart ogólne - które używam przy wrozeniu innym, są znaczenia indywidualne, które przegrywają się właśnie dla samego wrozacego. U mnie tak z tą kartą, jeszcze a ni razy nie pokazala mi "trójkąta", ale spotkania jak najbardziej. 

Trudno się wróżę - no możliwe, pewnie talentu do tego nie posiadam :D

Co do offtopu, ja osobiście nie mam nic przeciwko, ale jak boisz się, że nie przestrzegasz regulamin forum, to zapraszam do pw, jak, oczywiście, pragniesz dalszej dyskusji :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa
56 minut temu, Willow napisał:

Co do 3 kielichy - są znaczenia kart ogólne - które używam przy wrozeniu innym, są znaczenia indywidualne, które przegrywają się właśnie dla samego wrozacego. U mnie tak z tą kartą, jeszcze a ni razy nie pokazala mi "trójkąta", ale spotkania jak najbardziej. 

Mnie chodziło nie o samą 3 kiel, a o połączenie z kartą VIII Mocy, bo poszukałam, że w Twojej talii taki ma numer i chyba nazwę. Ogólnie, to to fajne karty.

56 minut temu, Willow napisał:

Trudno się wróżę - no możliwe, pewnie talentu do tego nie posiadam :D

Talent do wróżenia masz, sobie żartujesz, ale możliwe, że się trudno wróżysz, ale to pewno to osobiste, indywidualne podejście do kart.

56 minut temu, Willow napisał:

Co do offtopu, ja osobiście nie mam nic przeciwko, ale jak boisz się, że nie przestrzegasz regulamin forum, to zapraszam do pw, jak, oczywiście, pragniesz dalszej dyskusji :)

Trochę się boję, by nie zaśmiecać wątków ewentualnie, bo regulaminów i instrukcji obsługi nie lubię czytywać, przyznają bez bicia. Pragnąć dyskusji o kartach, to pragnę bardzo, ale życie mnie woła, więc wolę narazie nawet nie próbować korzystać z tej wielce kuszącej propozycji. :)

 

Jeszcze raz dzięki Ci wielkie za doprecyzowanie mi, jak krowie na granicy, bo to dla mnie bardzo wszystko ciekawe i dużo się uczę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, aua napisał:

ale możliwe, że się trudno wróżysz

Jeśli masz na myśli w "skomplikowany sposób", to trafiłaś w punkt: ja wszystko mam skomplikowane - taki styl życia :D
Jakby co, ja komentuje nie przez to, że się z tobą zasadniczo nie zgadzam, a lubię dyskutować po prostu :)

I w ogóle - zwykłe nikogo nie gryzę, raczej zupelnie odwrotnie ;)  

Odnośnik do komentarza

Możesz poczuć się bezradna wobec czegoś.  Możesz też czegoś niedostrzegac. Jednak księżyc to pewna iluzja ona na pewno na tu duży wpływ 

 

Myślę, że może pojawić się jakaś informacja , wiadomość na którą czekasz - coś ważnego 

 

Piękne karty na relacje z mężem silne więzi, wzajemne zrozumienie a może będziecie się z czymś zgadzać. 

Edytowane przez panna.marta
.
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

Dla mnie to karty wskazują na wędrówki z głową w chmurach  :buja_w_oblokach:albo po Księżycu, czyli raczej zostanie uaktywniona sfera marzeń, poszukiwanie swojej bezpiecznej strefy i krainy radości oraz kobiecości. Końcowa karta pokazuje że chodzi o poprawę swojego wizerunku na plus, większe poczucie kobiecości i widać zadowolenie z siebie.

Mogą to być zakupy nowych ubrań, albo coś z kosmetyków czy perfumy.

Karty kobiece, pokazujące potrzebę poznania siebie, odzyskanie tego co zagubione /5 den/  i karty pasują tu też na rozwój duchowy/osobisty.

Co do atmosfery w pracy, kup sobie np. nową torebkę :girlsy: zrobisz wrażenie - Królowa denarów to elegancka kobieta która swoim wyglądem wzbudza korzystne wrażenie, żeby nie powiedzieć zazdrość. Może dobrze jak dziewczyny z pracy zaczną się z Tobą liczyć, niestety dla wielu osób ważny jest wygląd, a nie to co sobą reprezentujesz :oswiecony:więc może chodzić o wzbudzenie zainteresowania nowym wyglądem:napalony:

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet

Rycerz buław to wyjazd, podróż, ktoś się odezwie ze świata, :dziki: z zagranicy albo z dalszych znajomych. Przy 7 den to oferta która daje korzyści po dłuższym czasie, a może ktoś zaproponuje Ci wyjazd albo żebyś do kogoś przyjechała np. w lipcu - 7 miesiąc = 7 den. 

3. Relacji z mężem: 

3 kielichy +Siła+ Kaplan

Typ intelektualisty, lubi książki :kanon: introwertyka którego dobrze by było na wiosnę rozruszać. Są propozycje spotkań, fajnego spędzenia czasu i tutaj kobieta będzie stroną inicjującą, aktywną która wychodzi z pomysłami. :czarow: na wspólne spędzenie czasu.

Partner może się trochę ociągać, lubi mieć swój, świat, zajmować się swoimi zainteresowaniami. Może coś kolekcjonuje, to tu widać też pomysł na nowy zakup/prezent :prezent:

 

Karty dobre :koniczynka: Kochana fajnego marca :slonko:

 

P.S. emotki dodałam na poprawę Twojego nastroju /nie smutuj :pocieszacz:/ żebyś się uśmiechnęła :zakochany:

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Gość User_
W dniu 27.02.2019 o 10:15, Willow napisał:

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

Widać jakieś smutki, stany depresyjne i wahania nastroju, możliwe także niepokoje, ale badziesz walczyła z czarnymi myślami i na koniec miesiąca się ustabilizujesz. 

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet

Dużo dynamiki ze strony jakiś Panów, może mąż będzie próbował Ciebie pobudzić, ale efektów nie będzie na razie widać. Ewentualnie wyczekiwania na jakąś wiadomość. 

3. Relacji z mężem: 

3 kielichy +Siła+ Kaplan

Bardzo fajny czas, wesoło i zabawowo. Seks również się naznaczyl. Mąż zaopatrzony w Ciebie, będzie próbował wyczuć Twoje nastroje. 

 

Będę wam bardzo wdzięczna za spojrzenie! :bukiet:

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  1. Widzi mi się to jako taka trochę tęsknota za rajem utraconym. 5 monet to ogólnie karta ubóstwa, Księżyc to karta obaw, niepokoju, także urojonych myśli a więc tęsknot, marzeń, a Q denarów to Kobieta elegancka, dystyngowana. Zatem będzie Ci brakować a przez to będziesz się nieco dręczyła myślami o tym, że czegoś Ci brakuje w Twoim wizerunku, wyglądzie, prestiżu
  2. Król buław to może być szef...? Rycerz buław wnosi nastrój dynamiki, ale także podróży, zaś 7 monet to karta bezruchu w sensie oczekiwania, zatem na sporo możesz liczyć, ale niewiele się zrealizuje w tym czasie o który pytasz. Może jakiś wyjazd służbowy, bądź planowanie go?
  3. Relacje z mężem bardzo fajne, 3 kielichów to przecież zabawy, imprezy, alkohol, to także karta takiego luzu, wrzucenia na luz, co przy sile i papieżu może pokazywać wspólnie spędzony czas będzie wam służył i jak nigdy umocni Was, to takie randki na nowo tutaj wychodzą. Z drugiej strony może ta sytuacja wymagać Twojej inicjatywy, bo Siła to rola kobieca, a Kapłan to osoba lekko niedostępna w związku, tutaj akurat niedostępnego dla odmiany będzie grał pan :P
Odnośnik do komentarza

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

możesz mieć poczucie braku, jakiegoś niespełnienia, niepewność, ale później się uziemisz i poczujesz się lepiej

 

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet

panowie mogą pokazywać zdarzenia, nieść zmiany w świecie materialnym

 

3. Relacji z mężem: 

3 kielichy +Siła+ Kaplan

gorąco, namiętnie:-) i fajnie, że Kapłan na końcu też się pojawił:-) to będzie dobry miesiąc dla Was:-)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

Początek depresyjny,albo karty informują o proboemach finansowych, jakimś kryzysie w tej kwestii, może czekają Cię nieoczekiwane wydatki

 

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet

Jakieś sprawy urzedowe,finansowe zwiażane z mężczyznami, to mogą być panowie z ascendentem w znaku ognistym,mi też tak karty pokazują:)

 

3. Relacja z mężem: 

3 kielichy +Siła+ Kaplan

Będzie miło,namiętnie,widać spotkania ze znajomymi, mąż będzie chciał w pewnych kwestiach mieć ostatnie słowo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja (przepraszam, że tak późno!)
 

W dniu 27.02.2019 o 10:15, Willow napisał:

1. Aura, klimaty: 5 monet + Księżyc + Królowa Monet 

No, na początku miesiącu było trochę ciężko psychicznie, miałam ostrego dola, potem też dowiedziałam się, jak mnie w pracy za plecami obgadują w dość niefajny sposób, czułam sie obca tam , miałam lęk, co do Królowej, myśli, że zaznaczyły się zakupy kosmetyki, na których byłyśmy z teściową:)
 

 

W dniu 27.02.2019 o 10:15, Willow napisał:

2. Główne zdarzenia: Król Bulaw + Rycerz Bulaw +7 monet

Myślę, że chodziło o to, że ruszyła w końcu długotrwała sprawa urzędowa :) Ale teraz znowu trzeba ciekać :P 
 

W dniu 27.02.2019 o 11:34, aua napisał:

3. Relacji z mężem: 3 kielichy +Siła+ Kaplan

Było dobrze, spokojnie i serdecznie :) Fajnie spędziliśmy 8 marca :) Co do typu człowieka, on rzeczywiście może być trochę podobny, co tego, co Woman opisała - tak introwertyk, i trochę w swoim świecie żyję, ja zresztą też :)
Dziękuje bardzo wszystkim jeszcze raz! :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...