Skocz do zawartości

Marzec uczuciowo


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Jako, ze siedzę na zwolnieniu lekarskim sprawdzę sobie w marcu tylko uczucia ;)

 

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów - kręci się koło mnie facet poznany w necie, ktoremu zalezy, pisze, dzwoni itp., może być zagubiony

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów  - nie rozliczylam się jeszcze z przeszłościa

3. To co przeszkadza Pustelnik - za duzo myślę, za bardzo próbuję mimo wszystko się izolowac przed nadmiernymi zabieganiami mężczyzny

4. To co pomoże 3 kielichów - koleżanki, cieszenie się każdą chwila, podejscie na luzie

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda -czyżby nowy zalotnik? Albo ten obecny zwiększy częstotliowść kontaktów

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów -zacznę się bronic przed nowymi znajomościami

Odnośnik do komentarza

1. Jesteś przygotowana do wejścia w nowe erelacje, uczucia, no i ten pan się kręci :)

2. Zgadzam się - nadal żyjesz Przeszłością. 

3. Możliwe, że jesteś bardziej rozwinięta pod względem inteligencji i duchowo, niż ci, którzy cię otaczają. Też widzę wycofanie, zamknięcie w sobie;

4. Pomogą spotkania, fajnie spędzony czas, no i tak, podejście na luzie

5. Widzę w tym zauroczenie kimś, dużo chemii i mocnych przeżyć :)

6. Zgadzam się z twoją interpretacja

 

Mimo wszystko, fajnych wrażeń i miłości życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

Nie wiem, czy talia "standardowa", czy jakaś fikuśna? Pod nickiem Cesarzowa i nie wiem, jaki status osobisty? Jednak mam takie skojarzenia:

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów - tło w sumie, jaka sfera, na którą rozkład - dążenie do nie tyle spełnienia (bo w życiu uczuciowym to chyba i tak nie idzie tak na stałe), a do spełniania się w tej sferze (na swój indywidualny sposób), a co do sytuacji, to może być (ze względu na karty w punkcie 2. i 5.), lekkie zagubienie i tęsknota za tą tzw. prawdziwą miłością. Sytuacja, gdzie potrzeba bycia dopieszczoną emocjonalnie, a jednocześnie brak pełnej gotowości na przeżywanie dojrzałej emocjonalnie relacji, bo może brak w życiu takiej osoby, na której faktycznie to życie uczuciowe mogło by się oprzeć (w sensie opoki, a nie oporu - nie wiem, czy ja się dobrze po polsku wyraziłam).

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów - jeśli problemu, to jako gorsze strony tej karty, więc może nie ma dostatecznej siły przebicia (takiej wewnętrznej mocy) i faktycznej wiary w to, że (obecnie i w najbliższym czasie) będzie w życiu uczuciowym coś, co da większą siłę napędową, bo z tych pierwszych dwóch punktów, to wyłania się pewien lekki niedobór energii życiowe, by (poza pragnieniami i pewną przeszkadzającą tu już czasami nostalgią), działać konstruktywniej i walczyć o dobrą przyszłość na tym polu, stąd trochę smętne emocje (albo to bycie na zwolnieniu, ewentualna choroba i siedzenie w domu mają tu swój wpływ).

3. To co przeszkadza Pustelnik - znowu się kłania ta jednak mniejsza witalność, obniżona energetyka. Więcej nie chcę tu pisać, bo mnie może za mocno ponieść interpretacyjna fantazja...

4. To co pomoże 3 kielichów - jeśli pomóc, to np. mówienie o swoich pragnieniach, dążeniach, ale i bolączkach, by nie dusić emocji w sobie. Konsultowanie się z innymi kobietami, które mogą wesprzeć słowem, czegoś wysłuchać, ale i może zainspirować jakimś gestem, czy wypowiedzią do tego, by spojrzeć na życie uczuciowe z trochę innej perspektywy i zauważać, że nie jest się jedyną osobą w danej sytuacji, z takim, czy innym dylematem emocjonalnym.

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda - nieregularna akcja, zryw, czy to inicjowana ze strony mężczyzny, czy z Twojej strony - sytuacja, która może podgrzać atmosferę i w efekcie polepszyć samopoczucie, podnieść Twoje wibracje.

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów - nie wiem, czy w sensie wyniku na koniec marca, czy jakiejś konkretnej sytuacji, ale nie jest to moim zdaniem zły wynik, choć nie załatwia czegoś sam w sobie, ale mówi, że możesz zdecydować, że np. czekasz na lepszą sytuację, coś na co masz prawdziwą "chrapkę" i nie będziesz dążyć do obniżania swoich standardów - jakbyś wolała się jednak wstrzymać i postawić na lepszą jakość w życiu uczuciowym, a nie na to, co akurat będzie dostępne. Samo wejście w czas wiosenny da ciekawszą perspektywę w tej sferze niż to, co teraz i w najbliższych paru tygodniach.

 

Sfera odbierana mocno subiektywnie, ale jestem bardzo ciekawa interpretacji.

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów - Jest facet, ale uważaj, bo może być w typie trochę bajeranta, co prawda ładnie może mówić, prawić komplementy, ale ten typ czasem pojawia się i znika :P Zgadzam się też, że mogłaś TY obecnie wyjść w tej karcie, trochę zagubiona i faktycznie czekająca na uczucie/spełnienie emocjonalne.

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów  - No przeszłość dalej siedzi w Tobie,

3. To co przeszkadza Pustelnik - No odcięłaś się, wycofana teraz jesteś, aczkolwiek mądra i z ogromną wiedzą :)

4. To co pomoże 3 kielichów - radość, miłe chwile, towarzystwo, może świętowanie :)

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda - Może być zauroczenie Panem, miłe chwile Gwiazda zapowiada :)

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów - Jakieś relacje mogą Cię stresować i faktycznie będziesz się bronić ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jetsem sama,tuż po rozstaniu,kręcą się koło mnie tak naprawdę dwaj mężczyźni,ale to raczej im bardziej zalezy niz mnie,więc ten Rycerz Buław z Gwiazdą to raczej jakieś deklaracje ze strony jednego z nich, ktory nie ukrywa, ze chciałby ze mnąbyć.Ja nie jestem gotowa.

Dzięki za pomoc,zweryfikuję ;)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów -  

 Miły, sympatyczny, wygadany mężczyzna. Zależy mu ale trochę to palcem po wodzie pisane, Ryc pucharów lubi dużo mówić, mało działa, Przyglądać się, który z panów będzie konkretniejszy w działaniu. 

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów  - 

 Poszukiwania idealnego, może idyllicznego związku.  Osoby wrażliwej, empatycznej, trochę marzycielskiej, ale z czasem takie osoby okazuje się że są z problemami i nie da się z nim ułożyć stabilnej relacji bo w prozie życia, pan wymięka, też pojawienie się w relacji kłopotów z przeszłości.

3. To co przeszkadza Pustelnik - 

 Inny teren poszukiwań - lama u Pustelnika z karty oświetla fragment drogi, reszta tonie w mroku. trafisz na określony typ mężczyzn który na początku fajni z czasem okazują się nie do życia. Też unikanie panów w typie Pustelnika, może chodzić o introwertyków ale bardziej skłaniam się ku osobom z dużym doświadczeniem życiowym poukładanym, z wiedzą.  trafiasz na typ Dyzia marzyciela, który ładnie mówi, snuje piękne wizje, ale na co dzień,w realiach zwykłego życia niestety się nie sprawdza. Tak to odczytuję.

4. To co pomoże 3 kielichów - 

Nowe znajomości w damskim gronie, wspólne wyjścia, dobre samopoczucie. Możesz też przez koleżanki, czy znajomą poznać kogoś nowego :) 

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda -

Wyjazd, nowy teren na którym zabłyśniesz. Poznanie nowej osoby albo pojawi się informacja o kimś ciekawym.  Zwrócisz na to uwagę i zaczniesz się przygotowywać do podboju. 

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów -

Według mnie to właśnie obserwowanie nowego terenu, nowej grupy i jakie w niej są układy, zależności. Możliwe że pewne kontakty trzeba będzie zamknąć, a skupić się na tym co przyszłościowe. Dotyczyć też może jednak spraw związanych z pracą, albo jakiejś oferty,  no i karta 3 den wskazuje też na osobę rzemieślnika, osobę utalentowaną, może coś zamówisz przez internet, albo bezpośrednio kogoś i tak dojdzie do nawiązania nowej znajomości :) 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  1. Rycerz pucharów - albo człowiek w tym typie, czyli Lovelasik, przychodzi, zdobywa i odchodzi, a przy tym dostarcza fajnych wrażeń i czasem zostawia po sobie pustkę. To także osoba, która kiedyś była, to się skończyło, a ona jakby trup wstał i znowu się pojawił. Ale także nastrój uczuciowy, chęć nowego zauroczenia, uczucia, jakiś flirt, romans
  2. 6 pucharów - karta wspomnień, czasu przeszłego, karta, która mówi: "to już było, to minęło", ale też karta ciepła rodzinnego, dzieciństwa, miłości i to takiej absolutnej, matczynej.  Połączenie 6 pucharów i rycerza pucharów to z jednej strony tęsknota za emocjami jakie wywoływał u Ciebie związek, a z drugiej strony możliwość pojawienia się kogoś z przeszłości.
  3. Pustelnik - mądrość, oświecenie, poznanie.... z jednej strony za dużo myślisz, analizujesz, a z drugiej podążasz w złą stronę, pustelnik szukaj swojej prawdy, jest ascetą, izoluje się by znaleźć swoje "mądrości" - karty mówią, że nie tędy droga dla Ciebie
  4. 3 kielichów - wrzuć na luz - ładnie to koresponduje z pustelnikiem, tam stary dziad z latarnią szuka drogi, tu 3 kobity jedzą piją lulki palą hulanki swawole... wyjdź do ludzi, zabaw się, nie traktuj wszystkiego zbyt serio
  5. Rycerz buław i Gwiazda - z jednej strony namiętny romans i miłość platoniczna, może też być wyjazd i zauroczenie, gwiazda często mówi o takim błyszczeniu, albo sami błyszczymy, albo zachwycani się czyimś blaskiem, tutaj widać blask jakiegoś chłopa
  6. 2 buław - zastanawiam się w którą stronę iść, czuję niemoc w związku z podjęciem decyzji, 7 buław - muszę coś udowodnić, muszę się obronić, muszę sprawdzić czy mogę wpuścić do środka, 3 denarów - interesowność, konkretność, sprawdzanie korzyści - ja myślę, że będziesz się zastanawiać czy warto wchodzić w tą relację, która pojawi się (rycerz buław i gwiazda), przekalkulujesz czy Ci się to opłaca.
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów - jest jakiś zainteresowany pan

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów  - pojawia się jakaś przeszłość

3. To co przeszkadza Pustelnik - poczucie samotności, masz potrzebę bycia z kimś

4. To co pomoże 3 kielichów - wyluzowanie, wyjście na imprezę

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda -nowy amant

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów - będziesz obserwować, możesz czuć się czymś przytłoczona, może to być związane z pracą (wiem, że jesteś na zwolnieniu, ale ta ostatnia karta to dla mnie jednak praca)

Edytowane przez Iwka78
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

2.Wspominanie przeszłości.

3.Dokładnie za dużo myślisz,analizujesz, wycofujesz się przed innymi, ale robisz to według mnie przez to,że masz złe,bolesne doświadczenia życiowe
4.Jakaś odskocznia, zabawa,chwila zapomnienia :)

5.Mężczyzna Tobą zauroczony
6.Wciąż będziesz wycofana według mnie,będziesz się bronić przed wchodzeniem głębiej w znajomości
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 28.02.2019 o 11:36, Inez2503 napisał:

 

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów - facet zauroczony ale chyba nie chce  za bardzo się angażować w nic poważnego, może relacja na odległość, tez może być przyjemnie 

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów  - może sprawy z dzieciństwa, przeszłość za która tęsknisz lub porownujesz partnerów do kogoś z przeszłości, możesz być zbyt idealistyczna co do milosci, może szukasz milosci bezwarunkowej 

3. To co przeszkadza Pustelnik - izolujesz się ale widać tego teraz potrzebujesz i lubisz 

4. To co pomoże 3 kielichów - wychodzenie do ludzi zabawy , śmiech 

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda - fizyczny kontakt?

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów -zacznę się bronic przed nowymi znajomościami- Chyba cię to denerwuje. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 28.02.2019 o 12:36, Inez2503 napisał:

Jako, ze siedzę na zwolnieniu lekarskim sprawdzę sobie w marcu tylko uczucia ;)

 

1. Tło, obecna sytuacja Rycerz kielichów - kręci się koło mnie facet poznany w necie, ktoremu zalezy, pisze, dzwoni itp., może być zagubiony

2.  Przyczyna problemu 6 kielichów  - nie rozliczylam się jeszcze z przeszłościa

3. To co przeszkadza Pustelnik - za duzo myślę, za bardzo próbuję mimo wszystko się izolowac przed nadmiernymi zabieganiami mężczyzny

4. To co pomoże 3 kielichów - koleżanki, cieszenie się każdą chwila, podejscie na luzie

5. To co nieuniknione Rycerz buław Gwiazda -czyżby nowy zalotnik? Albo ten obecny zwiększy częstotliowść kontaktów

6. Wynik 2 buław 7 buław 3 denarów -zacznę się bronic przed nowymi znajomościami

W zasadzie mogę zweryfikować. Przez zdarzenia z przeszłosci jestem zablokowana na innych mężczyzn, poza tym mój eks się odzywa, wyczuwam,ze szuka pretekstu do kontaktu, mam masę kontaktów ze znajomymi, dzwonią,odwiedzają mnie itp. Jeden z absztyfikantów już mi wyznaje uczucia, ale ja obojętna i wzbraniam się przed nim, chyba na razie rzeczywiscie nie chcę nic...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...