Skocz do zawartości

Co zamierza?


gucio19

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba spaliłam znajomosc...na 90%

 

Poznałam bardzo milego chłopaka, ale standardowo"nie doceniam".Traktuje go jak kolege,ostatnio po alkoholu przyznałam sie do czegos... byla rozpacz , naprzemiennie z tym ze mnie rozumie ,wybacza itd (w sumie nie ma co wybaczac bo z nim nie jestem,ale ok).Na drugi dzien nie moglam uwierzyc ze tak zrobiłam, teraz juz emocje u mnie opadły ale on milczy...widze w historii rozmow ze obydwoje sie zranilismy a ja na pewno sie nie odezwe, na 100%. Co zamierza on?

 

Król buław paź kielichów 10 denarów

Ha, no wydaje mi sie ze jednak wyjdzie z gestem i chyba bardziej tu chodzi o kase,może ZNOWU zaproponuje mi pomoc finansową, bo skąś sie dowiedzial że ostatnio mialam stresujacy okres i odreagowalam na zakupach...ogromnych ;) wiec jestem prawie splukana z  oszczednosci. 

 

Jak mnie postrzega?

Cesarzowa 2 mieczy - Może wlasnie przez pryzmat tego co sie stalo - siedze na troniku i sie nie rusze, waham sie czy sie odezwac choc i tak tego nie zrobie ale kusi mnie xd

 

Co teraz czuje do mnie?

2 KIELICHY PAZ BULAW WISIELEC SWIAT SPRAWIEDLIWOSC

Raczej "wybaczył":oswiecony: ale chyba i tak sie na mnie zamknal.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Co zamierza on?

Król buław paź kielichów 10 denarów

Zajmie się sobą. Co do pożyczania od niego pieniędzy to jest to zależność finansowa która już może być powodem dlaczego On Cię ocenia i uważa że ma prawo być Twoim nawet sędzią. Skoro Cię finansuje, nawet jak mu te pieniądze potem oddajesz , to jednak ten co daje kasę ma władzę, więc w jego głowie jest przekonanie że należysz do niego i może Cię oceniać.

Weź pod uwagę że może warto zakończyć to pożyczanie od niego kasy, uniezależnić się, bo stawiasz siebie w niewygodnej sytuacji. Sorry, ale teraz wygląda na to że martwisz się co dalej z relacją, bo zależy Ci na kasie. Radzę nie brać od niego pieniędzy, nawet jak będzie nalegał. 

 

Jak mnie postrzega?

Cesarzowa 2 mieczy - Jako atrakcyjną osobę, która jest ładna, zadbana, atrakcyjna ale zablokowana na uczucia. 

On wie że nie ma uczuć wobec niego albo uważa że utrzymujesz znajomość z nim ale nie dla niego samego, nie z powodu uczuć. 

 

Co teraz czuje do mnie?

2 KIELICHY PAZ BULAW WISIELEC SWIAT SPRAWIEDLIWOS

Ocenia Ciebie. Analizuje sytuację

Zamyka się w swoim świecie. W tych kartach brak ruchu więc on się raczej sam z siebie nie odezwie. 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Dziekuje :kier: Nie, nie brałam od niego nigdy żadnych pieniedzy, nie pomagal mi w zaden sposob. Zdaje sobie sprawe wlasnie z tej zaleznosci, nie chce byc z nim w ten sposob "zwiazana". Jestem niezalezna, od nikogo nie biore pieniazkow, nawet od rodziny. Mam gorsza sytuacje, co nie znaczy ze jakas bardzo złą, jeszcze troche rozsadku zachowałam ;)

Haha z tą własnością...nie dał mi odczuć ,coś tam w żartach mówił, że chciałby mnie miec dla siebie, ale ...może... To ARAB!

Edytowane przez gucio19
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gucio19 napisał:

Co zamierza on?

Król buław paź kielichów 10 denarów

Jak dla mnie zająć się sobą, poznać kogoś innego i zająć się pracą. Widać, wg mnie, że może zacząć zastanawiać się bardziej nad fizyczną stroną tego związku, Materialnymi aspektami.

Czy się odezwie... Za jakiś czas ale wg mnie zapał mu trochę opadł. 

4 godziny temu, gucio19 napisał:

Jak mnie postrzega?

Cesarzowa 2 mieczy

Jako fajna, konkretna babka ale nie do końca spójna. Troszkę kłamczuszek. 

4 godziny temu, gucio19 napisał:

Co teraz czuje do mnie?

2 KIELICHY PAZ BULAW WISIELEC SWIAT SPRAWIEDLIWOSC

Raczej znajomość "fizyczna", lubi Ciebie ale mam wątpliwości, czy będzie chciał się angażować.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Co zamierza - teraz jest skupiony na sobie, nowych znajomościach oraz domem, praca. Na tym co dla niego jest dobre. 

Jak Ciebie postrzega - jako atrakcyjna ale wycofana kobieta i zablokowana na niego. 

Co teraz czuje - zastanawia sie czy nie umówić sie z Toba ale mysle, ze w dłuższej perspektywie czasu nie widzie Ciebie przy sobie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
  1. Co zamierza - król buław to facet silny, który sam o wszystkim decyduje, ale też facet, który bywa, a nie jest... paź pucharów jest albo zaproszeniem, albo osobą nieśmiałą, niepewną siebie, niedojrzałą, a 10 denarów to karta stabilności, związku opartego na poczuciu bezpieczeństwa materialnego... zatem co zamierza, co najwyżej może pokusić się o romans, ale raczej pójdzie w nowe.. w coś stabilnego (paź kielichów + 10 monet)
  2. Cesarzowa i 2 mieczy - bardziej Cię nie postrzega, niż postrzega. 2 mieczy to osoba z przepasanymi oczami, on jakby Cię nie chciał zauważyć, albo Ty nie dla niego, nie widzi w Tobie partnerki życiowej - co ładnie się łączy z Królem buław powyżej
  3. Co on czuje - lubi Cię, może nawet czuje pociąg, jakąś fascynację, radość z nowości ale jednocześnie przygląda się i ocenia w Wisielcu, karta Świat mówi, że serce jego otwarte jest na inne kobiety, a sprawiedliwość - rozlicza Cię... generalnie, lubi ma ochotę ale jednocześnie coś przeszkadza w  Tobie

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziekuje wszystkim ;*

 

Arbogast Twoja interpretacja troche pasuje jakby do mnie. :p

On raczej jest takim pantoflarzem, mily, sympatyczny ale... bez jaj. Sam mi powiedzial, ze nie potrafi skonczyc znajomosci ze mna i robil podchody kilka razy w kierunku zwiazku. A moze to gra i jednak mamy podobne podejscie a karty to ujawnily?

 

Ogolnie to odezwal sie a mial juz tego nie robic 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Co zamierza on?

 

Król buław paź kielichów 10 denarów

 

Może Cię gdzieś zaprosi, tak mi się kojarzą te karty.

 

Jak mnie postrzega?

Cesarzowa 2 mieczy - Podobasz mu się jako kobieta, może Cię odbiera jako niezdecydowaną.

 

Co teraz czuje do mnie?

2 KIELICHY PAZ BULAW WISIELEC SWIAT SPRAWIEDLIWOSC

 

Lubi Cię bardzo, pociągasz go, aczkolwiek wg mnie Świat pokazuje, że się "rozjedziecie".

Odnośnik do komentarza

Sądzę,że może wyjść do Ciebie jeszcze z jakąś propozycją, może po prostu przyjacielską mimo to,że postrzega Cię jako Cesarzową, która według mnie jest ideałem dla mężczyzny...Ale obecnie mógł się zamknąć na uczucia do Ciebie, może potrzebuje czasu :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Co zamierza. Wydaje mi się, że podjął decyzję typu nic się nie stało idę dalej i szukam swojego szczęścia.

 

Jak Cie spostrzega. Jesteś władcza, zbyt surowo podchodzsz do oewnych rzeczi j tak jakbys nie widziała tego co powinnaś tylko swoje racje. 

 

Myślę, że nie żywi urazy, ale zajął się już swoimi sprawami i zamyka ten etap w swoim życiu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 3.03.2019 o 03:51, gucio19 napisał:

Co zamierza on?

Jest to dość ogólne

 pytanie, bo tu nie pytasz wprost o sobie 

W dniu 4.03.2019 o 20:04, Tullia napisał:

Król buław paź kielichów 10 denarów

Można by rzec że Cię gdzieś zaprosi 

W dniu 4.03.2019 o 20:04, Tullia napisał:

 

Jak mnie postrzega?

Cesarzowa 2 mieczy

Kobieta mająca ostanie słowo ale i nie decydująca :)

W dniu 4.03.2019 o 20:04, Tullia napisał:

Co teraz czuje do mnie?

2 KIELICHY PAZ BULAW WISIELEC SWIAT SPRAWIEDLIWOSC

lubi Cię, ale juz zaczal zmieniac swoje emocje w stosunku do Ciebie,  postępuje zgodnie z ostatnimi wydarzeniami między wami, ocenia sytuację logicznie i się odsunie emocjonalnie  

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza

Co on zamierza:

Na pewno wyruszy z inicjatywą o odnowienie relacyj. 10 monet to nie tylko pieniądze, ale relacja stabilna, rodzinna - lub nawiązująca do firmy, jakiegoś większego grona osób, połączonych finansami/zajęciem/tradycja - może pracujecie w jednej firmie? Lub tu wprost chodzi o to, że relacja jest bardzo stabilna i tak po prostu ja nie zniszczysz.

Spostrzega cię jako osobę atrakcyjna, silna, pewna siebie , ale zimna - raczej wie, że na uczucie nie może liczyć.

Co teraz czuje?

Nie, nie zamnknal się - na końcu sprawiedliwość, co mówi o wybaczeniu. W Świecie zastawił za sobą sprawę, zapomniał już ;) W wisielcu widać, że rozważał tą relacje, oceniał ja z różnych stron, może spojrzał zupełnie inaczej na to, co się wydarzyło.

W 2 Kielichach lubi cię, czuje z tobą łączność emocjonalną, w Paziu jest chemia, lub właśnie wyruszenie z inicjatywą. Ale Świat i Sprawiedliwość mówią moim zdaniem dosłownie: wybaczenie i zamknięcie sprawy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...