Jump to content

Marcowo


Arbogast

Recommended Posts

 • Moderator

Rozkład miesięczny na marzec:

 

Ogólne nastawienie w miesiącu - 10 mieczy - 5 kielichów - 9 mieczy

 • nastawienie fatalne, miecze i przewrócone kielichy, sporo nerwów, rozmyślań, wracania do tego co było, a co się skończyło

Miłość, uczucia - Królowa monet - Rycerz mieczy - 10 buław

 • zainteresowanie jakąś kobietą, ale dość nerwowo i ciężko, opornie

Relacje, związki - 2 mieczy - Król monet - Sąd ostateczny

 • nie wiem czy chce w to brnąć, inwestować w tą znajomość, Pani może mieć rodzinę

Praca - 8 monet - 9 monet - Królowa buław

 • sumienna i spokojna praca, dająca dobre efekty, zostanę zauważony w pracy (Q buław)

Pieniądze - Kapłanka - Słońce - 6 mieczy

 • albo nauczyć się mądrego zarządzania, bo słońce jest beztroskie, a kapłanka to wiedza tajemna, albo wydatek pieniężny na odkrycie jakiejś tajemnicy

To co najważniejsze - Rycerz buław - Wieża - 8 pucharów

 • rycerz wyjazd wieża dom 8 pucharów duże emocje - planuje pojechać ojczyzny na kilka dni, może właśnie to się pokazało

To co niespodziewane - As buław - paź mieczy - 4 buław

 • jakieś plotki przy domu rodzinnym
Link to comment
Guest Relaksa

Ogólne nastawienie w miesiącu - 10 mieczy - 5 kielichów - 9 mieczy

 

Dawno takich kart nie widziałam, ciężkie mentalnie pasmo nie napiszę czego, a ma szansę być w tym względzie dużo lepiej, wręcz prawdziwy przełom w Twoim nastawieniu, a Ty zamiast zostawić negatywy z poprzedniego okresu za sobą, będziesz jeszcze rozkminiał, caly miesiąc? Weź się zlituj, bo mnie nastawienie siada, jak się na te karty tylko patrzę, ale na całe szczęście to tylko Twoje ogólne nastawienie, które przecież można, a przy tych kartach, to dla higieny zdrowia psychicznego nawet trzeba zmienić, najlepiej o 180°. Daj spokój, kto lub co Cię tak przeczołgało mentalnie, chcesz jakiś rekord na psychiczną wytrzymałość pobić? Nie warto. Ja mam nadzieję, że te karty, to nietrafne, daj sobie Człowieku spokój z takim nastawieniem.

 

Miłość, uczucia - Królowa monet - Rycerz mieczy - 10 buław - w uczuciach, milości, to za wysoko nie podskoczysz, ale Cię sponiewiera, ale przy tych kartach, to nie jakieś nowe zjawisko, nie z marcem przyszło, a już trwa nie krótko, a powyżej masz m.in. przez to krzyż na plecach, ten komplet kart powyżej.. Tu się coś wypala w tej sferze Twojego życia i rzuć to w cholerę, bo Ciebie już pod tym wszystkim nie ma w sensie, że Twoje emocje i potrzeby emocjonalne masz przygniecione i w ten sposób i tym stylu, to całkiem nierozwojowe.

 

Relacje, związki - 2 mieczy - Król monet - Sąd ostateczny - nie wiem, jakie relacje i związki, czy tylko romantyczne, czy przyjacielskie i rodzinne również, bo tu może być spory rozdźwięk w sensie, że powyższe dwa rozkłady rzutują na wszystkie relacje i związki, a może dało by się faktycznie oddzielić ziarno od plew...

 

Praca - 8 monet - 9 monet - Królowa buław - w tej sferze niemal cała nadzieja tego miesiąca, tu o niebo lepiej w porównaniu do reszty i tu sobie nie pozwól psuć dobrej krwi. Tu Cię energie Twojego życia emocjonalnego i uczuciowego, tak całkiem nie dotykają i ta sfera może być jeśli nie jak "terapia zajęciowa", to jednak pewna mentalna odskocznia, jak prywatnie masz, jak masz, to wyżywaj się pozytywnie, twórczo i tu będziesz wiedział co i jak, nawet jak manna sama z nieba przecież Ci nie spada.

 

Pieniądze - Kapłanka - Słońce - 6 mieczy - nie wychylaj się z informacjami na temat zawartości Twojego konta, portfela, zarobków, danych osobowych i kontaktów. Może też jakieś wsparcie osoby spokrewnionej w jej potrzebie. Pamiętaj, że tak jak po słabszym okresie wychodzi słońce, tak trzeba mieć z tyłu głowy świadomość, że trzeba sobie zabezpieczać tyły, bo na pracę i pieniądze masz jakąś zmianę mimo wszystko, choć może wyjść Ci ta ewentualna zmiana na zdrowie.

 

To co najważniejsze - Rycerz buław - Wieża - 8 pucharów - nie wiem o co chodzi w tym punkcie, za długo bym się musiała rozpisywać, a może nie na temat..

 

To co niespodziewane - As buław - paź mieczy - 4 buław - jakiś słowny flirt, mogący prowadzić do romansowej sytuacji. Jakaś sytuacja, która Ci podniesie ciśnienie, ale nic złego, ani faktycznie istotnego.

 

Udanego miesiąca!

Edited by Relaksa
Link to comment

Ogólne nastawienie :
Jakieś załamanie, smutasy, dręczące myśli...
Miłość,uczucia
Jest kobieta, ale wydaje mi się,że ta znajomość może Cię przytłaczać
Relacja,związki
Izolacja według mnie
Praca
Zgadzam się z Tobą
Finanse
Według mnie Słońce zwiastuje dobre pieniądze, ale oszczędzaj :)
 

 • Thanks! 1
Link to comment

Jeśli chodzi o nastawienie możesz mieć poczucie zrezygnowania i  smutku. Może być też taki stan depresyjny.

W uczuciach możesz zabiegać o jakąś kobietę, ale finalnie może być trudno zdobyć jej sympatie.

W pracy wszystko dobrze. Dużo się będzie działo jest też zadowolenie z tego co się ma i co się do tej pory wypracowalo.

Pieniądze możesz chcieć w coś zainwestować w naukę lub wyjazd.

To co najważniejsze nie bój się zmian i mówić o czym myślisz.

Co nieuniknione myślę, że może paść jakąś inicjatywa lub decyzja ws domu. Powrót do domu , kupno czy sprzedaż bądź wynajem.

Link to comment
Guest SooYoung

Ogólne nastawienie w miesiącu - 10 mieczy - 5 kielichów - 9 mieczy

Rozważania na temat tego co już zamknięte - niepotrzebne zamartwianie się sprawami z przeszłości, Sam powracasz do spraw które zostawiłeś za sobą i myślisz co zrobiłeś nie tak, a może po prostu to co w 10 mieczy zamknąłeś to zostawić już zamknięte i skupić się na przyszłości.

 

Miłość, uczucia - Królowa monet - Rycerz mieczy - 10 buław

Kontakt przez internet. Królowa monet to kobieta zamożna ale też i zawodowo dobrze ustawiona to może być ktoś z pracy albo poznany przez pracę. 10 buław to zmęczenie rozważaniami żeby nie powtórzyła się sytuacja z przeszłości - ta karta nawiązuje to kart z pierwszego pytania - czyli po poznaniu nowej osoby możesz powrócić do rozmyślań o eks albo do budowania negatywnych sytuacji że tym razem  nie wyjdzie. 

Nie stresuj się na zapas, po prostu ciesz się ze znajomości

 

Relacje, związki - 2 mieczy - Król monet - Sąd ostateczny

Już na starcie możesz blokować się na relację, właśnie przez te rozmyślania o Twoich sprawach z przeszłości, 

W karcie Króla denarów widzę Ciebie - ale Ty siebie nie chcesz albo boisz się widzieć w tej karcie stąd ta 2 mieczy na początku. 

Królowa denarów i Krów denarów to dobrana para, a Ty siebie nie widzisz, nie czujesz na Królowa denarów. Więcej wiary w siebie. 

Karta Sadu to Twoja odnowa w relacji, też odnowa- odrodzenie jako nowej osoby, choć Ty tego unikasz. 

 

Praca - 8 monet - 9 monet - Królowa buław

Dużo pracy dającej zadowolenie, też finansowe. Królowa buław to docenienie i nowe szanse uzyskane poprzez kontakt z aktywną kobietą.

 

Pieniądze - Kapłanka - Słońce - 6 mieczy

Kart pokazują przekazanie pieniędzy do domu, wsparcie kogoś kasą, albo wydatki związane z wyjazdem. Dobrze zaplanuj finanse. 

Widać odpływ kasy. Kapłanka to tez pożyczki - kasy oszczędzania, więc uwaga na to co i od kogo pożyczasz, bo choć kart Słońca jest pozytywna w przesłaniu to dziecko z karty jest beztroskie i nieświadome że może spać z konia - czyli jak pożyczasz to dobrze sprawdź na co się szykujesz. 

 

To co najważniejsze - Rycerz buław - Wieża - 8 pucharów

Skupić się na wyjeździe i przypilnować spraw z nim związanych.  Ogólnie to nie dać się ponieść czyimś emocjom albo nie dać się wplątać w rozwiązywanie cudzych spraw. Tak że trzymaj się i patrz na to ze zrozumieniem - innym może być ciężko z myślą że Tobie teraz się dobrze żyje, stąd takie u nich reakcje. Z czasem nabierzesz dystansu do przejawów zazdrości o to że przebywasz w innym kraju i odnosisz sukcesy. 

 

To co niespodziewane - As buław - paź mieczy - 4 buła

Dobra wiadomość. Szansa na nową relację.  Informacja przynosząca zadowolenie.  

 

Udanego marca :slonko:

Link to comment
Guest Lianna

Ogólne nastawienie w miesiącu - 10 mieczy - 5 kielichów - 9 mieczy

 • Będziesz próbował odciąć się od tego co było, ale raczej kiepsko będzie szło, schizy i lęki w 9 Mieczach. Nie daj się !

Miłość, uczucia - Królowa monet - Rycerz mieczy - 10 buław

 • Jest Pani koło Ciebie, ale Ty jakiś sceptyczny raczej i będziesz miał chyba co innego na głowie ;)

Relacje, związki - 2 mieczy - Król monet - Sąd ostateczny

 • No widać taką trochę wewnętrzną walkę, Sąd to może odrodzenie, nie tylko rodzinę pokazuję ta karta ;)

Praca - 8 monet - 9 monet - Królowa buław

 • Bardzo ładne karty, widać dużą aktywność, fajny zarobek i sukces :)

Pieniądze - Kapłanka - Słońce - 6 mieczy

 • Mnie się kojarzy, jakbyś miał wydać kasę na naukę, może wyjazd.

To co najważniejsze - Rycerz buław - Wieża - 8 pucharów

 • Tak, wyjazd i chyba zmienisz podejście do tych silnych emocji związanych z rozstaniem ;)

To co niespodziewane - As buław - paź mieczy - 4 buław

 

Też widzę w tych kartach flirt, który da Ci radość xD

 

Wszystkiego dobrego ! :) :)

Link to comment

Przepraszam, że tak późno :)

Ogólne nastawienie: bardzo emocjonalnie i ciężko będziesz przeżywał jakaś stratę - emocje całkiem cię pochłoną, i niby więzi z tym, straconym już nie będzie w swoim sercu nadal będziesz to opłakiwał;

Miłość, uczucia: tak, zainteresowanie się kobietą, ale jednocześnie krytyczna jej ocena (rycerz), i tak raczej będziesz wymęczony i czasu zostanie na same rozmowy.

Relacje, związki: będziesz oceniać wartość tych relacyj dla ciebie, ich cenność (Król Monet), raczej będziesz się trzymał z dala (2 Mieczy), a potem zupełnie się odseparujesz (Sąd).

Praca: sporo wysilku i pracowania, ale też zadowolonie stanem finansowym, pewność jutra :) w Królowej może zaznaczyła się szefowa? Może też na sobie uwagę skupi pewna aktywna kobieta :)

Pieniądze: sporo pójdzie na uczenie się (tak mi się kojarzy), może też dowiesz się o jakimś tajemnym sposobie zarobków/wydatków. Ogólnie zadowolenie, nawet taka beztroska :)

Co najważniejsze : mi się wydaje, że to nawiązanie do klimatów ogólnych - chyba przez to, że wyjechałeś strasznie tęsknisz (8kielichow) za tym, co zburzyles (Wieża), ale też sobie uświadamiasz, że teraz jest zupełnie inna droga przed tobą (8 kielichów).

Niespodziewane: może, rzeczywiście wiadomość, dotycząca domu :)

Powodzenia :)

Link to comment

Ogólne nastawienie w miesiącu - 10 mieczy - 5 kielichów - 9 mieczy 

Smutek, rezygnacja, sporo przemyśleń w samotności.

 

Miłość, uczucia - Królowa monet - Rycerz mieczy - 10 buław

W głowie będzie pani, wywoła sporo sprzecznych emocji, relacja z nią nie należy do łatwych. Może być problem, żeby się spotkać lub dogadać lub też obierzesz ją sobie za cel swoich starań i wysiłków :)

 

Relacje, związki - 2 mieczy - Król monet - Sąd ostateczny

Podjęcie decyzji odnośnie relacji. Może związek :)

 

Praca - 8 monet - 9 monet - Królowa buław

Zadowolenie, pieniążki, dobry kontakt z szefową/koleżanką/dobre wyniki, zauważenie.

 

Pieniądze - Kapłanka - Słońce - 6 mieczy

Może jakiś wyjazd się szykuje?

 

To co najważniejsze - Rycerz buław - Wieża - 8 pucharów

Coś, co planowałeś, co chciałeś bardzo chyba się nie powiedzie, zasmuci Cię to... 

 

To co niespodziewane - As buław - paź mieczy - 4 buław

Randka, zaproszenie na weselę, imprezę.

 • Thanks! 1
Link to comment
 • 3 weeks later...
 • Moderator

Weryfikacja 

W dniu 18.03.2019 o 11:08, Maxii napisał:

Ogólne nastawienie w miesiącu - 10 mieczy - 5 kielichów - 9 mieczy 

Miałem wrażenie że wszystko mi się nie udało. Że jakiś pech się za mną ciągnie. 

 

W dniu 10.03.2019 o 16:29, Woman napisał:

Miłość, uczucia - Królowa monet - Rycerz mieczy - 10 buław

Rozmowy przez Messenger właśnie z taka Panią elegancka ustawione. Ale ciężko kontakt. Brakowało takiej leķosci. 

 

W dniu 3.03.2019 o 22:51, aua napisał:

Praca - 8 monet - 9 monet - Królowa buław

Faktycznie praca była w tym miesiącu dla mnie takim wentylem bezpieczeństwa. Dobrze stabilnie i czuć pieniądz. 

 

W dniu 10.03.2019 o 16:29, Woman napisał:

Pieniądze - Kapłanka - Słońce - 6 mieczy

Zapłaciłem kilka zaległych rachunków o których nawet nie miałem pojęcia zw są bądź całkiem o nich zapomniałem.

 

W dniu 3.03.2019 o 21:07, Arbogast napisał:

To co najważniejsze - Rycerz buław - Wieża - 8 puchaw

Po prostu podróż do domu. Rycerz jako podróżnik wieża jako mój dom (wieża często pokazuje mieszkanie w bloku) 8 pucharów to powrotu emocjonalne. 

 

W dniu 3.03.2019 o 22:51, aua napisał:

 

To co niespodziewane - As buław - paź mieczy - 4 buław -

Takie tam ekscesy natury grzesznej :)

 • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...