Skocz do zawartości

aua, Dzień Kobiet


Gość Relaksa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Relaksa

Już wiem, że 6. i 7. marca będę mieć tzw. zapieprz, ale ciekawi mnie, jakie szanse, że 8-go będzie uroczyściej. Co na to karty? Tarot Uniwersalny, rozkład ogólny z zamysłem następującym: wpływy, sedno, wynik.

 

10 buław (wpływy) - jak już napisałam powyżej, będę zjechana jak koń po westernie. Do tego będę mieć fizyczne i emocjonalne oczekiwania co do przebiegu tego dnia, by mi to coś wynagrodziło i ogólnie była okazja do odprężenia.  Jak mnie to nie wykończy, to będzie dobrze.

 

V Papież (sedno) - tradycji ma się stać zadość! Do tego ma nie być skromnie. Nie narobię się rękoma, a najem się godnie "mego majestatu", nie byle jakie kwiaty się mi będą "należeć", małżonek ma się przy mnie uwijać, pokłony bić i stópki całować i to ma szansę być dzień uroczysty i prawdziwe święto. Będą mnie obsługiwać i traktować z atencją, nawet jak w duchu będą mieć mojej postawy trochę dość. To widzę w tej karcie, ale możliwe, że to moje "pobożne życzenia", ale po 10 buław, to zasługuję na ten dobrostan. ;)

 

6 monet (wynik)

 

Widzę tu wyrównanie tej dysproporcji pomiędzy wejściową 10 buław, a powagą piątego Wielkiego Arkanu. Normalnie full wypas dla starego Kopciuszka. ;) Jak siegnę wysoko, to więcej dostanę od życia tego dnia i koniecznie ustawić się na piedestale i brać, co się mi prawnie i moralnie należy.  ;)

 

Co wy na ten zestaw kart?

 

9-go zweryfikuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Jak ładnie wszystko rozpisalas! Aż nie mam co dodać ;)

Ale dobrze - rzeczywiście będziesz wymeczona i będzie brakowało ci energii :)

Ale małżonek pewnie to zrozumie i zgodnie z tradycją zapewni Ci komfort, i jakiś przyjemny i poważny prezent (6 monet, Kapłan), który Ci to wszystko wynagrodzi :) Też może jakoś ci znacznie pomoc :)możesz poczuć z nim łączność, bezpieczeństwo i wspólny grunt, powinno być dobrze i rodzinnie (Kapłan) 

Wszystkiego dobrego ci życzę ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

10 buław (wpływy) - to będzie ciężki dzień- poczujesz zmęczenie. Dużo pracy, dużo wiadomości. Natłok wszystkiego.

V Papież (sedno) - może to być coś miłego ze strony mężczyzny np ciepłe słowo, w czymś Cię odciąży, wesprze

 

6 monet (wynik) - generalnie pomimo tego, że dużo się będzie działo w pierwszej połowie dnia, to ta druga część będzie sympatyczna. Radość, szczęście miła niespodzianka.

 

powodzenia.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

10 buław (wpływy) - spore przemęczenie,dużo obowiazków, możesz biegać z wywieszoym jęzorem

V Papież (sedno) - może będziesz bardziej wymagajaca nic zazwyczaj

6 monet (wynik) otrzymasz tyle ile sama będziesz wymagała

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dużo na głowie będziesz mieć, będziesz zmordowana. W Papieżu widzę zasłużony odpoczynek, może Mąż Ci zrobi relaksującą kąpiel ? Rozmarzyłam się :D

W 6 Denarach widzę prezent natury materialnej ;) no ale po całości kart, to jakbyś miała być zadowolona i duchowo, i właśnie materialnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

10 buław (wpływy) - zmęczenie po pracy ale i zmęczenie psychiczne oczekiwaniami

 

V Papież (sedno) - Papież jako mężczyzna jest on ostatni do bicia komuś pokłonów tutaj na ziemi. Warto pamiętać że karta Papieża symbolizuje papiestwo z czasów kiedy to Papież miał przepych i dobrostan a nie jego owieczki, natomiast jeśli Ty pokazałaś się w tej karcie, to widać że osiągniesz ten dobrostan, ale nie do końca wiem czy trafią z tym w Twój gust

 

6 monet - pójdzie na to kasa, będzie drogi prezent, w każdym razie osoba która go będzie dawać, uzna że był drogi 

Będziesz zadowolona. 

 

Udanego dnia, fajnego prezentu :prezent:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...