Skocz do zawartości

Uran w byku


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką energię niesie mi Uran w Byku 

 

ogolna aura - Pustlnik Królowa buław - poszukiwanie aktywnie własnej drogi 

 

moja osoba - dwa razy karta Siła (kładłam z dwoch talii) - dobra kondycja i zadowolenie bede panować nad swoim ciałem

 

zwiazki, emocje - Slonce Krol Pucharow - bedzie przy mnie kochający mężczyzna, relacja z nim da mi duzo radosci i satysfakcji 

 

sukces, kariera - 7 mieczy giermek buław Cesarzowa - 7 mieczy kojarzy mi sie z urzędnikiem, detektywem kims kto wyszukuje nielegalnie informacje, lub szukanie pracy ...bardziej widze tutaj przeczekiwanie w jakiejś pracy szukając tej właściwej co w rezultacie Cesarzowej powinno sie udać 

 

materia - 2 puchary Sad albo relacja i zycie w rodzinie co ułatwi sprawy materialne ewentualnie dobra umowa o pracę. Obie opcje pokazuje uzdrowienie i uwolnienie sie od trosk materialnych. 

 

 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Zakretka, u ciebie Byk znajduje się w 7 i 8 domach, jakbym jak najbardziej rozpatrywalabym jeszcze nagle i Nieuniknione zmiany (I Uran, i 8 dom), rozwój duchowy - też łączenie tych 2 wskaźników, twórczość, kreatywność - Byk +Uran, relacje - 7 dom i trochę byk też. 

Ani Byk, ani te domy z kariera/sukcesem społecznym nic wspólnego nie mają (to 10 dom, Koziorożec jak już ;) ), ale z materia - tak :)

Dla tego:

I Królowa Bulaw i Siła pokazują, że się uaktywnisz, i na co by wskazywał Pustelnik - dla ciebie skończy się era samotności, pasywnego oczekiwania, zastanawia is się na temat życia i relacji - zaczniesz dzialac, skupiać na siebie uwagę, sporo będzie namiętności też :)

Zwiazki, emocji - tak, pojawi się w twoim życiu kochający mężczyzna, co przyniesie cię sporo radości, życie będzie teraz wydawało się jasnym i prostym :) Słońce to też dziecięca karta, także ;) Jeszcze dodam tu, że te karty z materii mogą całkiem wskazywać na zawarcie małżeństwa :)

 

Materia : głębokie i poważne zmiany, ale dość satysfakcjonujące, może rozwiązanie dawnich problemów :) widzę w tym też małżeństwo - może być jakoś związane z wspólnymi i nagłymi wydatkami + całkiem możliwe, że też wskazuję na odrodzenie, transformację - w tym duchowa :)

Uran długo w byku będzie siedział :)

Powodzenia ;)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

ogolna aura - Pustelnik Królowa buław - Nabierzesz takiej wewnętrznej mądrości, więcej pewności siebie i aktywność duża. Fajny balans między wnętrzem a aktywnością zewnętrzną. Widać, że po transformacji wewnętrznej idziesz w kierunku "zdobywania świata".

 

moja osoba - dwa razy karta Siła (kładłam z dwoch talii) - Dużo energii, wigoru, aktywność fizyczna duża, siła przebicia.

 

zwiazki, emocje - Slonce Krol Pucharow - Widać na horyzoncie kochającego Cię Pana, najpierw może to być przyjaźń. Uran przyniesie zmiany, bo to jest planeta rewolucjonista, bardzo pozytywne patrząc na karty :). Dzieci jak najbardziej również nie wykluczone :)

 

sukces, kariera - 7 mieczy giermek buław Cesarzowa - Wydaje mi się, że pojawi się szansa w tym Giermku Buław, może być inna praca. 7 Mieczy może coś na zasadzie,że masz pracę, ale jednocześnie szukasz innej ;) Cesarzowa w każdym razie jest dobrze osadzona w materii. Z drugiej strony bym nie wykluczyła, że tutaj w Giermku Buław wyszło dziecko, a Cesarzowa to spełniona mama :)

 

materia - 2 puchary Sad - Karty tu według mnie pokazują związek i rodzinę, którą założysz, nie musi się to stać już zaraz, bo Uran no posiedzi trochu w tym Byku, poza tym odrodzenie.

 

Patrząc na Twój kosmogram w domu VII ( związki) masz Chirona, a tam gdzie on jest, tam jakiś ból do przepracowania. I według mnie karty pokazują, że odrodzisz się i wejdziesz w stały, poważny związek. Byk to jest znak stały :). Doskonale radzi sobie w materii. Warto też pamiętać, że dom VII to nie tylko związki, małżeństwo itd, ale również wszelkie umowy, także jak najbardziej może być to nowa umowa o pracę ;).

Z kolei dom VIII to dom cudzej kasy, a jednocześnie transformacji wewnętrznej, co fajnie u Ciebie wyszło w Pustelniku, potem w Sądzie. Sąd to też przebaczenie jest :).

Masz w kosmogramie trochę w planetach ziemskich, w tym Wenus- także to też zwiastun pozytywnych zmian w uczuciach, a Wenus to też kasa, materia, także wszystko się pięknie u Ciebie łączy :) .

Życzę, aby ten rozkład wypełnił się, bo bardzo ładny jest :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...