Jump to content

urodziny

panna.marta

Recommended Posts

Do moich urodzin jeszcze trochę czasu, ale jestem ciekawa. 

Jak spędzę moje urodziny, jak mi miną?

as mieczy, 9 buław, słońce XIX, papież V

hm może pierwsza połowa dnia będę znudzona, zniechęcona do czegoś. Druga część dnia wesoła, odpoczynek i coś miłego :)

• Maestro

as mieczy, 9 buław, słońce XIX, papież V

Możesz je spędzić z rodziną,z początku sztywno,nieciekawie,ale potem mile spotkanie,choć "na szczycie",tzn,bez zbytniego luzu

• Thanks! 1
Guest User_

Niezbyt będziesz w imprezowym humorze, ale może być jakaś niespodzianka od mężczyzny z rodziny. Trochę nakresla się także chwila na przemyślenia. 

Guest SooYoung

As mieczy to też wiadomości, tu mogą być życzenia - sms-y, albo wiadomości przez fb, To komunikacja i ustalanie, może godziny spotkania, jeśli zorganizujesz jakieś spotkanie to może ten as pokazywać właśnie umawianie się na konkretny czas lub dzień. 

To może Cie zmęczyć, albo myślenie o tym kto się odezwie, albo szykowanie spotkania, albo coś nie pójdzie po Twojej myśli.

9 buław to też karta migreny jako takiej, bez powodu.

Kolejne dwie karty pozytywne, humor się poprawi, jakieś dziecko albo młodsza osoba zachowa się miło wobec Ciebie, jest też mężczyzna albo osoba z rodziny z którą możesz się spotkać. 

Może masz w ten dzień jakiegoś szkolenia, kurs, bo też pasuje na naukę, tu w młodszym gronie

Myślę, że z początku będzie nastawienie dystansowe, z niedowierzaniem, raczej nie bedziesz się spodziewać fajnych rzeczy, ale później twój humor się odmieni - poczujesz radość i spełnienie, znikną wątpliwości - jak by się odrodzisz: to twój dzień - poczujesz się dzieckiem - lekkim, radosnym, otwartym, no i będziesz otoczona przez ludzi bliskich, z podobnym swiatopogladem, poczujesz z nimi łączność i stabilny grunt dalszego życia (a może też poczujesz siebie mądra i doświadczona życiowo) 

Wszystkiego dobrego ;)