Skocz do zawartości

urodziny


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Do moich urodzin jeszcze trochę czasu, ale jestem ciekawa. 

Jak spędzę moje urodziny, jak mi miną?

 

as mieczy, 9 buław, słońce XIX, papież V

 

hm może pierwsza połowa dnia będę znudzona, zniechęcona do czegoś. Druga część dnia wesoła, odpoczynek i coś miłego :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

as mieczy, 9 buław, słońce XIX, papież V

 

Możesz je spędzić z rodziną,z początku sztywno,nieciekawie,ale potem mile spotkanie,choć "na szczycie",tzn,bez zbytniego luzu

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

As mieczy to też wiadomości, tu mogą być życzenia - sms-y, albo wiadomości przez fb, To komunikacja i ustalanie, może godziny spotkania, jeśli zorganizujesz jakieś spotkanie to może ten as pokazywać właśnie umawianie się na konkretny czas lub dzień. 

To może Cie zmęczyć, albo myślenie o tym kto się odezwie, albo szykowanie spotkania, albo coś nie pójdzie po Twojej myśli.

9 buław to też karta migreny jako takiej, bez powodu.

Kolejne dwie karty pozytywne, humor się poprawi, jakieś dziecko albo młodsza osoba zachowa się miło wobec Ciebie, jest też mężczyzna albo osoba z rodziny z którą możesz się spotkać. 

 Może masz w ten dzień jakiegoś szkolenia, kurs, bo też pasuje na naukę, tu w młodszym gronie

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Myślę, że z początku będzie nastawienie dystansowe, z niedowierzaniem, raczej nie bedziesz się spodziewać fajnych rzeczy, ale później twój humor się odmieni - poczujesz radość i spełnienie, znikną wątpliwości - jak by się odrodzisz: to twój dzień - poczujesz się dzieckiem - lekkim, radosnym, otwartym, no i będziesz otoczona przez ludzi bliskich, z podobnym swiatopogladem, poczujesz z nimi łączność i stabilny grunt dalszego życia (a może też poczujesz siebie mądra i doświadczona życiowo) 

Wszystkiego dobrego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...