Skocz do zawartości

Nów 06.03.2019r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

 

co odpuścić od siebie 4 kielichów smutki, rutynę,tęsknotę za nie wiadomo czym

co trzymać przy sobie Cesarzowa jestem piękna,wspaniała i tego mam się trzymać ;)
co jest moim największym nabytkiem Sprawiedliwośc uczciwość wobec samej siebie i innych
Jak świat na mnie wpływa 5 buław Rycerz monet 7 buław -daje mi nerwy, kopa do działąnia, jakiś facet będzie zabiegał o kontakty
Co moge i musże dać innym 5 mieczy mam nie być otwarta, odsuwać się od innych, nie wykładać się na tacy,musze nauczyć się sztuki odmawiania
Co zacznie się w moim zyciu wraz z nową fazą ksiezyca 10 monet 9 kielichów Cesarz  -zwiazek, albo poczuję się dobrze z samą sobą
Lekcja, ktorą muszę wynieść z pierwszych 6 pozycji Krol buław Śmierć 3 monet jakaś transformacja w zachowaniu mężczyzny,nowe znajomosci
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

co odpuścić od siebie 4 kielichów - Rutynę, nudę, może taki przesyt emocjonalny?

co trzymać przy sobie Cesarzowa  Jesteś pewna siebie, piękna i wartościowa :)
co jest moim największym nabytkiem Sprawiedliwośc Jesteś uczciwa, sprawiedliwa, może nie osądzasz pobieżnie :)
Jak świat na mnie wpływa 5 buław Rycerz monet 7 buław - Podnosi Ci ciśnienie :P trochę stresuje, może też z drugiej strony powoduje, że potrafisz zawalczyć o swoje ;)
Co moge i musże dać innym 5 mieczy Stawiaj granice i właśnie tak jak napisałaś- odmawiaj ;)
Co zacznie się w moim zyciu wraz z nową fazą ksiezyca 10 monet 9 kielichów Cesarz  -No faktycznie może być to relacja z facetem i miłe w chwilę z nim, czego Ci życzę :)
Lekcja, ktorą muszę wynieść z pierwszych 6 pozycji Krol buław Śmierć 3 monet Ja bym odczytała w ten sposób, że zmienić swoje podejście do facetów, 3 Monet mówi, żeby traktować na początku jak kolegę, nie oczekiwać od razu, że to książę na koniu :P nie wiem, czy idę dobrym tropem XD
 
Wszystkiego dobrego :bukiet3i:
Odnośnik do komentarza

co odpuścić od siebie 4 kielichów marazm, skupianie sie na tym czego nie mozesz mieć, znudzenie 

co trzymać przy sobie Cesarzowa dbanie o siebie, inwestowanie w siebie, rozpieszczanie, emanować swoja kobiecością 
co jest moim największym nabytkiem Sprawiedliwośc obiektywizm 
Jak świat na mnie wpływa 5 buław Rycerz monet 7 buław -daje energię do walkę o swoje i pracy 
Co moge i musże dać innym 5 mieczy nie dać sobą manipulować
Co zacznie się w moim zyciu wraz z nową fazą ksiezyca 10 monet 9 kielichów Cesarz  - stabilizacja, dobre samopoczucie ze soba, bezpieczeństwo, moze i odpowiedzialny mężczyzna 
Lekcja, ktorą muszę wynieść z pierwszych 6 pozycjiKrol buław Śmierć 3 monet tez mysle ze to transformacja związana z podejściem do mezczyzn i relacji ...chyba juz wiesz czego nie chcesz w swoim zyciu
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

co odpuścić od siebie 4 kielichów - rozmyślanie o przeszłości, 

co trzymać przy sobie Cesarzowa - pewność siebie, to że jesteś atrakcyjną, ciekawą kobietą
co jest moim największym nabytkiem Sprawiedliwośc - trafna ocena motywów działań u innych ludzi, wiedza życiowa,
Jak świat na mnie wpływa 5 buław Rycerz monet 7 buław - pobudza i stabilizuje za razem, czasem trzeba się bronić przed czyimiś emocjami, działaniami, też widać zainteresowania i podziw płynący od strony innych ludzi
Co moge i musże dać innym 5 miecz - pokazć ze nie da się Ciebie oszukać, że znasz swoją wartość że właśnie potrafisz trafnie ocenić intencje innych ludzi, tę kartę łączę tutaj z kartą Sprawiedliwości, czyli wiesz na czym stoisz i według jakich zasad funkcjonuje środowisko w którym przebywasz 
Co zacznie się w moim zyciu wraz z nową fazą ksiezyca 10 monet 9 kielichów Cesarz  -nowa znajomość, ale też i nowe inwestycje w domu
Lekcja, ktorą muszę wynieść z pierwszych 6 pozycji Krol buław Śmierć 3 monet - są mężczyźni którzy nadają się na stałego partnera, zaczniesz ich rozpoznawać. Król buław jako osoba decyzyjna, która potrafi się dostosować do nowych warunków i ma dużo do zaoferowania. 
Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 6.03.2019 o 16:59, Inez2503 napisał:

 

co odpuścić od siebie 4 kielichów smutki, rutynę,tęsknotę za nie wiadomo czym

co trzymać przy sobie Cesarzowa jestem piękna,wspaniała i tego mam się trzymać ;)
co jest moim największym nabytkiem Sprawiedliwośc uczciwość wobec samej siebie i innych
Jak świat na mnie wpływa 5 buław Rycerz monet 7 buław -daje mi nerwy, kopa do działąnia, jakiś facet będzie zabiegał o kontakty
Co moge i musże dać innym 5 mieczy mam nie być otwarta, odsuwać się od innych, nie wykładać się na tacy,musze nauczyć się sztuki odmawiania
Co zacznie się w moim zyciu wraz z nową fazą ksiezyca 10 monet 9 kielichów Cesarz  -zwiazek, albo poczuję się dobrze z samą sobą
Lekcja, ktorą muszę wynieść z pierwszych 6 pozycji Krol buław Śmierć 3 monet jakaś transformacja w zachowaniu mężczyzny,nowe znajomosci

Weryfikacja

 

Czuję się lepiej psychicznie, wzrosła moja wartość _ Cesarzowa. Jako, ze jestem po zabiegu prawie 6 tygodni zaczęłam już wychodzić na spacery, w bucie ortopedycznym, o kulach,ale czuję się świetnie i ...atrakcyjnie :) Jeden pan mocno zabiega o mnie, to ten Rycerz Monet, spotkałam się z nim kilka razy w marcu, zakochał się, ale powiedziałam mu, ze szukam tylko przyjaciela, stąd jak Woman dobrze napisała

"Król buław jako osoba decyzyjna, która potrafi się dostosować do nowych warunków i ma dużo do zaoferowania. :

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...