Skocz do zawartości

Uczucia w marcu


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel, czasem spotkam się niezobowiązująco z kolegą, staram się poznać kogoś nowego.

 

Uczucia w marcu:

Koło Fortuny, 8 buław, 10 denarów

 

Koło na początku wydaje się mówić o nieoczekiwanej zmianie, czytałabym je więc jako ożywienie w sferze uczuciowej, nową relację albo przeobrażenie dotychczasowej.

8 buław karta kontaktu, działania, seksualności, nowych znajomości

10 denarów - ustabilizowanie, dobre, bliskie relacje, może związek? 

 

Moja relacja z wyżej wymienionym kolegą:

5 denarów, paź mieczy, 9 kielichów

Tu bez zmian, nadal będziemy ze sobą rozmawiać, możliwe spotkanie (jedno już za nami), zadowolenie, umawianie się z innymi osobami i niekrycie się z tym przed sobą. 

 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Uczucia w marcu:

Przypadkowa znajomość, kontakt, który na szansę zmienić się w coś więcej. Może być też zapoznanie w pracy, w firmie, przez rodzinę (8 bulaw +10 monet) 

Relacja z kolegą :

No, kontakty, rozmowy, ktoś w tej relacji czuje się lepiej, wygodniej, niż inna osoba (9 kielichow), ma pozycje egoistyczna.

Inna strona czuje obrażę, oburzenie, samotność, może chciała by więcej od tej relacji (5 monet) 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Poznasz kogos i bedzie to znajomość z potencjałem na przyszłość. 8 buław pokazuje ze wszystko szybko sie potoczy. 

Relacja z kolega jedna z osob czuje sie tutaj poszkodowana prawdopodobnie wynika to z braku zainteresowania drugiej. Byc moze osoba w 9 pucharach odzywa sie gdy jest jej wygodnie, a ta w 5 monetach czeka na wiadomość giermek mieczy - lub szpieguje na portalach społecznościowych. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Nastąpi u Ciebie pozytywna zmiana, Koło mówi o tym, dalej masz 8 Buław- więc duże ożywienie, kontakty, komunikacja. 10 Monet mówi o potencjale na stały związek ;)

Z kolegą może być mniejszy kontakt wg mnie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem będziesz podejmować spontaniczne działania i decyzje dit spotkań. Brakuje mi tu strikte kart uczuciowych, ale życie towarzyskie na pewno nie będzie nudne;) powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 7.03.2019 o 12:34, Maxii napisał:

Uczucia w marcu:

Koło Fortuny, 8 buław, 10 denarów

Los przyniesie Ci zmiany i będzie więcej kontaktów, internetowych, telefonicznych, ktoś poruszy twoje serce możliwe że w sposób fizyczny 

 

W dniu 7.03.2019 o 12:34, Maxii napisał:

Moja relacja z wyżej wymienionym kolegą:

5 denarów, paź mieczy, 9 kielichów

Czegoś ci brak z nim i poswiecisz trochę czasu by to przemyśleć, skrytykować ale na koniec będzie więcej przyjemności 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Uczucia w marcu:

Koło Fortuny, 8 buław, 10 denarów

 

Karta Koła to raz na wozie raz pod wozem - trochę huśtawka emocjonalna. 

Poznane osoby mogą być na chwilę. Aktywność w internecie i pisanie wiadomości, czyli jest ruch. 

Karta 10 den to też poznanie kogoś w gronie rodzinnym albo przez kogoś z rodziny. Po początkowym aktywnym etapie przyjdzie stabilizacja - możliwe że ktoś Ci się spodoba i na tej osobie się skupisz.   

 

Moja relacja z wyżej wymienionym kolegą:

5 denarów, paź mieczy, 9 kielichów

 

Bez zmian, jak była tak i będzie dalej. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.03.2019 o 13:34, Maxii napisał:

Singiel, czasem spotkam się niezobowiązująco z kolegą, staram się poznać kogoś nowego.

 

Uczucia w marcu:

Koło Fortuny, 8 buław, 10 denarów

 

Koło na początku wydaje się mówić o nieoczekiwanej zmianie, czytałabym je więc jako ożywienie w sferze uczuciowej, nową relację albo przeobrażenie dotychczasowej.

8 buław karta kontaktu, działania, seksualności, nowych znajomości

10 denarów - ustabilizowanie, dobre, bliskie relacje, może związek? 

 

Moja relacja z wyżej wymienionym kolegą:

5 denarów, paź mieczy, 9 kielichów

Tu bez zmian, nadal będziemy ze sobą rozmawiać, możliwe spotkanie (jedno już za nami), zadowolenie, umawianie się z innymi osobami i niekrycie się z tym przed sobą. 

 

Pomożecie?

WERYFIKACJA

Zawarłam kilka nowych internetowych znajomości, jedna niespodziewanie wróciła. Z żadną z tych osób, z którymi do tej pory się spotkałam, nie ma perspektyw na coś stałego. Na pierwsze spotkanie z jednym z panów jeszcze czekam.

Byłam zadowolona w marcu, mimo tego że tak naprawdę żadna z tych znajomości nic w moim życiu nie zmieniła.

 

Co do relacji...

Zaskoczyłyście mnie interpretacją szpiegowania na kontach społecznościowych. Owszem, obserwujemy siebie, ale z mojej strony wszystko było jak do tej pory, tzn. nie zmieniłam swojego zachowania. Może karty pokazały jego - była jedna sytuacja, w której wyszło, że przeglądał profile osób, o których mu wspomniałam.

Oprócz tego wszystko w porządku, był na mojej imprezie urodzinowej. Zdałam też sobie sprawę, że nie chciałabym zmieniać charakteru relacji, bo w innej odsłonie nie zdałaby egzaminu. 

 

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...