Skocz do zawartości

Moje zdrowie w marcu


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Karty dla mnie na ten miesiąc. Biorąc pod uwagę, że dzisiaj w sklepie jakąś baba na mnie nakaszlała w twarz to spodziewam się infekcji. Zobaczmy:

 

1. Co mnie czeka w zdrowiu do końca miesiąca?

 

8 monet, 5 buław, giermek buław, 7 kielichow

 

No właśnie gorączka lub infekcja stan zapalny może będę to zaleczać

 

2. Na co uważać w tym okresie?

 

Rycerz mieczy, 8 monet, rydwan VII

 

Na profilaktykę, jak miecz to może na układ oddechowy dobrze, że rydwan to pozytywna karta

 

3. Rada dla mnie 

 

Księżyc XVIII, królowa mieczy, as kielichow dołożone 10 buław 

 

Dbać o odpowiednią ilość snu, nie przemęczać się, być pozytywnie nastawioną

 

Dziękuję za wszystkie rady jakie dacie. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Masz klimatyzację w pracy?

Dużo kart z żywiołu powietrza i na płyny w organizmie - nerki. Jakby co to mniej środków przeciwbólowych bo to te głównie obciążają nerki

Jest info o przeziębieniu albo od klimy, lub przeciągu - też uwaga na przewianie w podróży - samochód, autobus/otwarte okna i cug/ oraz mogą być objawy od alergii/pyłki drzew/ 

 

Rada dla Ciebie od kart to zwrócenie też uwagi na sprawy kobiece.  

 

Życzę żeby było ok :)  żadnych chorób, tylko dobre zdrowie.  

Odnośnik do komentarza

Mamy, ale nie włączamy teraz może to powietrze to drogi kropelkowe. Dziewczyny w pracy ciągle chorują i jedna drugą zaraża.  Drogi moczowe by się zgadzały. Wady anatomiczne. Być może trzeba będzie zrobić operację bardzo się martwię:( dziękuję Ci za odpowiedź:*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...