Skocz do zawartości

Konsultacje lekarska u pana X


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj niestety na tapecie u mnie temat zdrowie.  Chodzi o układ moczowy. Lekarz z poradni namawia mnie na operację, ja się na razie nie zgodziłam i idę w międzyczasie do innego lekarza. Ma świetne opinie i jest znany w środowisku. 

 

Co podczas konsultacji zaleci nowy lekarz pan X?

 

Koło fortuny X, 7 buław, słońce XIX dołożyłam królowe monet 

 

Nie wiem sama może zawalczy o mnie o inną metodę leczenia.  Pozytywne to słońce.  Błagam pomóżcie:(

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Zgadzam się, że Koło i 7 Buław- inna metoda leczenia. Słońce dobrze tutaj wróży jak najbardziej :) Królowa Monet to może wydatki ;) Poza tym wyczytałam gdzieś, że Monetowa to specjalista diagnosta, tu może ten lekarz wyszedł w babie. W każdym razie- będzie dobrze.

Tak z innej beczki- jeśli chcesz odpowiedzieć oczywiście- znasz swoją godzinę urodzenia? Jak tak, to zerknęłabym w solariusze :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Myślę, że naprawdę będzie dobrze. Jowisz w VI domu (zdrowie) wspiera Cię jeszcze w tym solariuszu ;)  Kiedyś pytałaś o męża- będzie na 100 % :) Jowisza masz na Descendencie natalnym i Ascendent w Wadze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
56 minut temu, panna.marta napisał:

Dziękuję bardzo;:****  i to rzeczywiście widać tego męża dzięki solariuszowi?

Widać ogólnie patrząc na Twój natalny kosmogram, że będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Jeśli brać pod uwagę karty, to rzeczywiście może chodzic o zmianie w metodzie leczenia :) może początek będzie nie zbyt łatwy (7 bulaw), ale napewno będzie prowadził do kuracji, wyleczysz się (Słońce, Królowa Monet). Królowa Monet to też kobieta z dobrym zdrowiem ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...