Skocz do zawartości

znajomosc


meganos027

Rekomendowane odpowiedzi

jakis czas temu poznalam Pana kilka razy sie spotkalismy, zadalam pytanie jakie on ma nastawienie do znajomosci ze mna?

 

paz bulaw, 8 mieczy, kaplanka

 

widac, ze jest zainteresowany znajomoscia ze mna, ale ma jakies obawy, moze sam nie wie co z tej znajomosci wyniknie i boi sie zaangazowac.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie cierpię tego pazia w pytaniach o znajomości :dobani:  Wydaje mi się coś go blokuje...Może to Ty jesteś dla niego zagadką :D on nie wie co Ty myślisz, więc sam też się nie ujawnia :czeka: taka to logika męsko-kobieca :wink: ale jak dla mnie jest zainteresowany tą znajomością.

Edytowane przez patrycja3791
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

no wlasnie wszystko sie zgadza, bo ja jestem zainteresowana znajomoscia z nim, ale tez sama do konca nie wiem, bo w sumie to go nie znam tak dobrze, i jakos ogolnie sie obawiam wejsc w znajomosc po wczesniejszych zlych doswiadczeniach. Tak mi sie wydaje, ze on jest zainteresowany, ale chyba czuje, ze ja sama nie wiem co chce 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że macie ze sobą dobry kontakt w sensie taka nic porozumienia.  On ceni Ciebie jako mądra i wartościowa kobietę jakbyś była takim promieniem w trudnych momentach. Uwielbiam karty kapłana i kaplanki to są karty dobrych i mądrych ludzi. Czy on nie ma teraz jakichś kłopotów albo czegoś nie przeżywa?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
14 godzin temu, meganos027 napisał:

wolny jest, kaplanka to ja wychodze w kartach

 

No to w takim razie odbiera Cię jako mądrą, uduchowioną osobę :) Może ciut niedostępną - 8 Mieczy Kapłanka.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jak dla mnie to Ty go blokujesz, on w tym paziu, chce - poznał. 8 mieczy coś hamuje. Kapłanka - ogólnie kobieta w kapłance to ciężki temat - z jednej strony moze to być tzw cichodajka, a z drugiej kobieta niezwykle zamknięta w sobie, ciężka do obróbki, wymagająca dużej cierpliwości...

nie każdy facet podchodzi na tyle zadaniowo do flirtu żeby kręcic znajomość z kobietą w typie Kapłanki, to temat dla wytrwałych...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
W dniu 11.03.2019 o 22:53, meganos027 napisał:

wolny jest, kaplanka to ja wychodze w kartach

No ale on może jeszcze sobie wybierać i poznawać inne panie, stąd Kapłanka przy Paziu buław pokazuje nieskonsumowane szanse i takie on ma nastawienie. Karta 8 mieczy - kobieta ma zasłonięte oczy i nie może się ruszyć - nie widzisz jak jest naprawdę i nie rozeznajesz się w sytuacji. Odczytuję te karty jako informację żeby nie nadawać panu i relacji z nim szczególnego znaczenia bo nic nie jest takie jak myślisz że jest - Kapłanka to tajemnica, której nie tylko on nie zna /nie zna Ciebie/ ale i Ty nie wiesz jak tam jest. W sytuacji jak mu z którąś nie wyjdzie, albo Ty się namyślisz to masz z nim szansę na relację. Natomiast na chwilę obecną to nic nie jest tu pewnego. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...