Skocz do zawartości

Pierścionek


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić od Pani X pierścionek, który mi się bardzo podoba.  Z tym, że pani X trochę chce za niego drogo. Przynajmniej moim zdaniem, bo nie sprzedaje się od dłuższego czasu. Nie chce zejść z ceny, więc powiedziałam, żeby dała znać jak zdecyduje się na sprzedaż po niższej cenie. 

 

Zapytałam kart co jeszcze mogę zrobić żeby pani X sprzedała mi ten pierścionek w korzystnej dla mnie cenie?

 

Eremita IX, 6 kielichów, 7 buław, wisielec XII

 

No trudne jakieś te karty:( jakoś tak odczytałam je, żeby dać sobie spokój? Albo poczekać?

Odnośnik do komentarza

Spojrzę bardziej pozytywnie dla odmiany:

panna.marta, a ta pani nie jest przez przypadek w wieku twoich rodziców? Jakoś Pustelnik z 6 kielichami kojarzy mi się z taką gadka o starych dobrych dniach i jej czasach. Jak bardziej do tego się przyłożysz, to może spojrzę z innej strony (Wisielec) na sytuację ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2019 o 17:44, ThePhoenix napisał:

Najpierw odczekaj. potem wroc i sie ostro potarguj i jak zejdzie z ceny to ja zaakceptuj. 

No właśnie czuje, że ulegne i kupię.  Typowa baba :(

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
1 minutę temu, panna.marta napisał:

No właśnie czuje, że ulegne i kupię.  Typowa baba :(

To walcz o niższą cenę. Może jak już kupisz to nie będziesz zalowac wydanych pieniędzy A będziesz się cieszyć pierścionkiem. 

Odnośnik do komentarza

No i niespodziewana werfikacja. Dzisiaj rano nagle odezwała się do mnie pani sprzedająca, że jednak zgadza się na moje propozycje. Zdecydowanie należało poczekać podejść rozsądnie i nie dać się. Cieszę się bardzo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...