Skocz do zawartości

Tatuaż węża


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani proszę o pomoc.Moja siostra miała sen ze mną. 

Poprosiłam ją aby kupiła mi jakieś leki i aby znalazła mi studio tatuażu .Chciałam tatuaż węża  na dłoni .Była noc i wszystko pozamykane było.Ona chodziła i szukała apteki aby kupić leki ale znalazła otwarte studio tatuażu.Wybrała mi głowę węża z otwartą paszczą skierowaną w kierunku palców .Ja nie byłam zadowolona z wyboru ale go zrobiłam. A ona była zdziwiona że Ja wogóle chce zrobić sobielizna tatuaż..

Co to może znaczyć. 

Ostatnio spotkałam. się z siostrą w Pl i w sumie myślę że ma maly żal do mnie o to że mało czasu razem spędziliśmy. Proszę o pomoc .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Sen informuje żebyście pogadały, poprawiły waszą relację. Tatuaż to coś na całe życie, co prawda można go usunąć ale pozostają blizny, widać macie o coś do siebie żal. To że tak bezrefleksyjnie poszłaś i zrobiłaś sobie tatuaż informuje że chcesz coś siostrze wynagrodzić, a że widocznie na jawie nie możesz, to chociaż we śnie będziesz dla niej miła i od razu robisz to o co Cię prosi. 

 

W dniu 12.03.2019 o 14:00, Destiny80 napisał:

Wybrała mi głowę węża z otwartą paszczą skierowaną w kierunku palców

Jak już wcześniej pisałam w innym temacie na forum, jeśli śni Ci się wąż to jest to bardzo osobisty sen, którego interpretacją należy tylko do Ciebie, tylko ty wiesz jak odbierasz węże. Np. dla mnie, pomimo tego że w dzieciństwie ukąsił mnie wąż /to było w Afryce gdzie przebywałam z rodzicami na wyjeździe/ nadal pozostał szacunek do nich i nadal lubię węże, więc taki wzór byłby informacją o wewnętrznej mocy, sile płynącej na zewnątrz, sile kreowania, tworzenia, oraz o tym że jest to też forma ochrony.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Zapomniałam dodać że jak siostra spojrzała  na moją dłoń to jej ten tatuaż bardzo się podobał bo wokół niego był jakby srebrny brokat i to jakby jeszcze uwydatniało tą głowę węża .Jej się podobał a mi pomimo że chciałam zrobić ten tatuaż to się nie podobał. Siostra Zaskoczona była że wogóle chciałam tatuaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Uważam ze ten sen ma dobre przesłanie, daje dobrą prognozę na przyszłość :) 

Srebro to oznaka rozwoju duchowego, oraz oczyszczenia, może wasza relacja będzie coraz lepsza. 

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...