Skocz do zawartości

Matt Kahn (bez godziny urodzenia)


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, ThePhoenix napisał:

Nie znam godziny urodzenia. 

Jeśli nie wiesz, gdzie asc, czyli nie znamy siatki domów, to nic konkretnego za mocno nie powiesz - tu do tego jeszcze  i Księżyc może w tym dniu zmienić znak...
No wrażliwy jest, lekko adaptuje się do otocznia, zmian, raczej nieśmiały i pasywny w decyzjach :) Ciepły, romantyczny, empatyczny, uczuciowy... Intuicyjny :) Lubi pomarzyć, brakuje jemu powagi i trzeźwego spojrzenia na życie - gubi się w iluzjach, na co wskazują Ryby i kwadrat Słonce-Neptun. Lekko i szybko się zakochuje i jest porywczy i gorący w relacjach. Kobiety go też powinny lubić, bo on ma seksyl Mars-Wenus.

Ma bardzo oryginały, błyskawiczny, genialny umysł (trygon od Urana do Merkurego), ale też ma problem z koncentracją na czymkolwiek, szczególnie, że Merkury jest słaby po znaku.. ogólnie te kwadratury Neptuna bardzo niekorzystnie podkreślają brakujący żywioł ziemi w kosmogramu. Tu jeszcze i słaby po znaku i niezbyt dobrze aspektowany Saturn - ma człowiek problem z dyscypliną, nie może się ogarnąć, może nie mieć poczucia czasu, a kwadratura Mars-Jowisz mówi, ze w ogólnie ma problem z tym, żeby się powstrzymać, jakoś ograniczyć, kiedy sytuacja tego wymaga. Może jego całe życie tak nieść od zakochania do zakochania, od przygody do przygody, zresztą musi być przyjemnie odbierany przez otocznie, lubiany (przez co może podchodzić do relacyj biernie, i, sorry, pasożytować), ale to też niepewne - bo niewiadome, gdzie znajduje się asc, nawet znak i aspektacja Księżyca pod znakiem zapytania.
Mars w Wodniku jest dobry na zajęcie się nauką, badaniami, eksperymentami, w czym też pomagają trygony od Urana, ale również jest bardzo impulsywny, nagły ekscentryczny, do tego jego aktywności po prostu jest za dużo i nie tam, gdzie trzeba  - Kwardratura Jowisz Mars:) Trygon Mars-Pluton daje możliwości do zajęcia się praktykami energetycznymi, manipulacją energią, ale przez brak czasu urodzenia nawet nie wiadomym jest, czy jego to w ogóle ciekawi - bo samego żywiołu wody i aspektów może nie wystarczyć :) Chociaż zdolności i ma :) Duzo aspektów od Neptuna w tym do Wenus, może bardzo typową rybą się czuć. Może ma talent poetycki, muzyczny (trygon Neptun-Wenus), ale też nie wiadomo, czy go może wykorzystać...

To tak bardzo ogólnie, no nie da się bez czasu urodzenia :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Uczuciowy, wrażliwy, dobra intuicja, empatia, skłonność do życia w świecie marzeń i iluzji- planety w Rybach, kwadratura Słońce- Neptun, może być skłonność do nałogów. Duża wyobraźnia, kreatywność, talent jakiś może twórczy- Wenus trygon Neptun. Raczej ma powodzenie wśród płci przeciwnej- Wenus sekstyl Mars. W uczuciach dość impulsywny, porywczy, może często zmieniać obiekt westchnień, mówi też o tym kwadratura Księżyc- Jowisz.

Jest w nim dużo energii, ale jednocześnie wewnętrznego napięcia - półkrzyż Jowisz- Mars- Neptun. Mógł doświadczyć jakiś ciężkich przeżyć/trauma itd.

Trochę ekscentryczny, może się czymś wyróżniać, np. innymi niż większość zainteresowaniami, może mieć niezwykłe, innowacyjne pomysły, bardzo kreatywny, przebłyski geniuszu :P - trygon Słońce- Uran, trygon Merkury- Uran. Może mieć skłonność do koloryzowania rzeczywistości- kwadratura Merkury- Neptun- czasem to takie oderwanie od rzeczywistości i życie w swoim własnym świecie. Jakieś rozczarowania możliwe w miłości, straty, ból - koniunkcja Wenus - Chiron.

Czasem może być lekkomyślny i zachowywać się w sposób wyzywający- kwadratura Saturn- Uran.

Widzę też możliwą skłonność do agresji, nerwowość, wybuchy złości- kwadratura Księżyc- Mars, może go nosić po prostu. Czasem może być leniwy, wygodny-opozycja Księżyc- Jowisz.

Jest dość charyzmatyczny i ma w sobie dużo energii, tylko pytanie- jak ją ukierunkuje- trygon Mars- Pluton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

image.jpeg.a87d56ce7fd6307d5ae2d4d63004e5bb.jpeg

To jest jego twarz, na jaki Asc wam wyglada? Dodam ze za wysoki to on nie jest. Niski bym powiedziala. 

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThePhoenix, trochę ciężko, z samego opisu można było pomyśleć na Raka, ale mi się jednak widzi się ogień w wyglądzie, ale może to przez pochodzenie. Pannę, Bliźnięta, Wodnika wykreslilabym od razu. Może Baran?

A jaki on jest (osobowość), czym się interesuje, do czego dąży? Jakie wrażenie sprawia? 

Też może pomóc Księżyc w znaku - wiadomo, że jest wrażliwy i uczuciowy, ale czy też jest otwarty, artystyczny, dramatyczny, ciepły i serdeczny, filozoficzny, taka dusza towarzystwa, namiętny, czy raczej czuc taka wewnętrzną, tajemnicza pasje, też silne, ale jakby schowane, głębokie  emocje, które mogą trochę niszczyć od środka - uczucia toksyczne, destrukcyjne, obsesyjne? Taka tajemnicza, hipnotyczna i trochę ciężka charyzma.

Może też pomoc, jeśli zachcesz opowiedzieć, jego zawód, jak wyglądają związki, zdrowie, może też z jakiej rodziny pochodzi (4 dom). Może jakieś kluczowe zdarzenia w życiu.

Ale to jak chcesz, oczywiście, rektyfikacja nie jest taka prosta sprawą... :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Zajmuje się sprawami duchowymi i dużo podróżuje.   

Ożenił się późno ale finansowo się mu bardzo dobrze powodzi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podreslony 9 dom wygląda, może tworząc kółko trafiłaś z siatką domów :D

Koziorozec na DSC też by się zgadzał, jeśli późno się ożenił, powodzić się finansowo może przez Jowisz w Byku, ale Saturn w 2 domu by się kłócil...

A rodzinny jest? Przywiązany do rodziców, szczególnie mamy? Dbający? Lubi własną kulturę, korzenia, może też być takim naturalnym psychologiem - ten człowiek, do którego idziesz za współczuciem i wsparciem, jak coś? Trochę dziecinny, nieśmiały?

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wtedy Bliźnięta mogą być zaznaczone, lub opozycja 3-9 domów, pomyśle jeszcze trochę, popatrzę w kółko, może na coś wpadnę, może Tullia też coś od siebie doda - razem zawsze prościej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

A możesz podać jego datę, zerknę na doniczkę jego :) Półkrzyż to potężna energia, dobrze że poszedł w pozytywnym kierunku :)

Facet wygląda na sympatycznego, no to może Ascendent w Bliźniętach?  Chociaż też czuję ogień, jak by miał Asc w Strzelcu ( też pasi na podróże) to wtedy Neptuna  w I domu. No ale to jest gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tullia napisał:

Chociaż też czuję ogień, jak by miał Asc w Strzelcu ( też pasi na podróże) to wtedy Neptuna  w I domu

Sądząc po czasie, Księżyc by tam też miał, w sensie w Strzelcu - a dom może być 12 lub 1. Mi ogólnie tak nawet pasuję intuicyjnie - ale to intuicyjnie.

Co do podejrzenia w nim asc Raka, to ja już chyba zwariowałam trochę: wszędzie Raków widzę :D Strzelec raczej jest bliżej celu :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tullia napisał:

a Może Asc w Baranie? :)

Też wyżej o Baranu pisałam ;) Wyobraziłam siatkę domów - tam 8, 9 (z waldcem znaku słonecznego) i 12 akurat będą podkreślone, co by się zgadzało z opisem osoby duchowej przez ThePhoenix...
Merkury mi, co prawda, w takim wypadku nie pasuje, chmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Myślicie za księżyc w strzelcu byłby tak intuicyjny? On ma bardzo silna kochająca energię. I ma doświadczenia metafizyczne od malego, jest empata.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ThePhoenix napisał:

Myślicie za księżyc w strzelcu byłby tak intuicyjny? On ma bardzo silna kochająca energię. I ma doświadczenia metafizyczne od malego, jest empata.  

Strzelec to akurat znak najbardziej intuicyjny z ognistych, ciepły :) Ma tego samego władce, co i Ryby :) To że ma silną kochająca energie z tyloma aspektami od Neptuna to normalne, i intuicje też, jesli jest raczej osobą serdeczną, aktywną i otwartą. to w Strzelcu. Księżycowe Skorpiony są bardzo wrażliwi, ale i pełni pasji, mocnych emocyj, ale dużo tłumią w sobie - a dzieję się w nich dużo, przez co często mają problemy psychiczne, pasywną agresję, obsesji (Księżyc słabo tam siebie czuje po znaku) - ale to nie koniecznie w przypadku osoby rozwiniętej, świadomie poświęcającej siebie miłości bezwarunkowej, dobru. Tam wszystkie planety i aspekty mają trochę inny styl i dźwięk. 
+ osobę duchową nie zawsze definiuje znak, czy żywioł tej, lub innej planety, raczej poziom jej rozwoju, świadomości, jako osoby, o ile to da się ocenić.
PS: pokręciłam to kółko, w tym dniu Księżyc wolny, raczej znak nie zmienia, chociaż to też od miejsca urodzenia zależy :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Powiem Wam, że znam też osobę zajmującą się energiami i też ma Marsa we Wodniku i Wenus w Baranie, no ale to malutki wycinek.

Znam też Panią od Reiki z Księżycem w Skorpionie- uważam że to jest dobry znak na pomaganie, jak najbardziej, to jest takie głębokie współodczuwanie, empatia, bardzo głęboka intuicja, wrażliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tullia napisał:

z Księżycem w Skorpionie- uważam że to jest dobry znak na pomaganie, jak najbardziej, to jest takie głębokie współodczuwanie, empatia, bardzo głęboka intuicja, wrażliwość.

Jak zadziała Księżyc w Skorpionie - naprawdę bardzo zależy od rozwoju i świadomych wyborów osoby, sam żywioł przemawia za empatie, wrażliwość, intuicyjniość i pluton daje intuicje, głęb tych emocyj, charyzmę, człowiek dobrze widzi ludzi i jest dobrym psychologiem, i jeśli osoba wybiera iść tą drogą - to na pewno.
Ale sporo osób tego nie wybiera i wtedy przykłady są raczej odwrotne - z obsesjami i autodestrukcją.
Ale jako że gadamy o osobie wzniosłej i duchowej, to nic szczególnie nie zaprzecza Księżycu w tym znaku :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Willow, wiem co masz na myśli. Dlatego napisałam wyżej, że widać u tego faceta potężną energią, a jak ją wykorzysta, to inna bajka. Trochę w pole mnie wyprowadziły aspekty Marsa.

Neptun ma sporo aspektów- tutaj poszło w stronę pomagania, a  u nałogowców też Neptun silny ;P

A ten Pan ma w misji Diabła, też często widzę u osób zajmujących się energią ;) na pozycji 4 ma Śmierć, a na 3 - Kapłanka-czyli pomaganie, na 5- Papież-czyli widać to uduchowienie :)

Bardzo jestem swoją drogą ciekawa- w jakich domach rzeczywiście ten półkrzyż jest. Obstawiam, że ma podkreślony domy IV, może VIII, XII.

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tullia napisał:

Neptun ma sporo aspektów- tutaj poszło w stronę pomagania, a  u nałogowców też Neptun silny ;P

A ten Pan ma w misji Diabła, też często widzę u osób zajmujących się energią ;) na pozycji 4 ma Śmierć, a na 3 - Kapłanka-czyli pomaganie, na 5- Papież-czyli widać to uduchowienie :)

Uwielbiam takie przykłady horoskopów, gdzie widać ile zależy tak naprawdę od wyborów osoby i tego, do czego dąży :) Tu naprawdę jest potencjał destrukcyjny, ale osoba wybiera drogę wsparcia i miłości :)

8 minut temu, Tullia napisał:

Trochę w pole mnie wyprowadziły aspekty Marsa.

Tam klasyka po prostu :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

No właśnie, oprócz słońca i Merkurego w Rybach to nie widziałam nic szczególnego co wskazywaloby na tak rozwiniętą osobę. No ale nie znamy godziny. Znam kobietę prowadzi własny biznes w tej dziedzinie , podobnie jak on i ma słońce i księżyc w Rybach, wodnik, bliźnięta i skorpion był podkreślony. Urodzona w domu 76. Więc może to generacja. Tyle że on uważam jest potezniejszy w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Co do drogi duchowej to też  uważam że to własny wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ThePhoenix napisał:

No właśnie, oprócz słońca i Merkurego w Rybach to nie widziałam nic szczególnego co wskazywaloby na tak rozwiniętą osobę.

Są Ryby bardzo rozwinięte, cieple, kochające, empatyczne i duchowe - chcą sie poświęcać ludzkości, darzyć ją miłością, są odwrotnie - nie duchowe i żyjące głownie przez równego rodzaju manipulacje - a to manipulować bardzo dobrze potrafią :)
Osobę duchową tworzą jej własne wybory, a horoskop to tylko potencjał, który można wykorzystać różnie, i nawet domy, które są bardziej indywidualne od znaków mają kila wariantów tego, jak zadziałają, na przykład, 8 dom - ezoteryka, transformacji, również ryzyko, życie i śmierć, inicjacji, seks, również straty, a jeszcze - wspólnie (grupowe) wartości - materialne i niematerialne: pośród tych osób z 8 domem jest sporo psychologów, wielbicieli ezoteryki, ale i księgowych, pracowników bankowych, i chirurgów też :D

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Ja zwróciłam uwagę na półkrzyż, przeważnie mają go osoby nieprzeciętne ;) też różnie- niekiedy doświadczają w swoim życiu traum, a potem pomagają innym. Na nieprzeciętność wskazuje też trygon Słońce- Uran i Merkury - Uran, mogą to być jakieś unikatowe zainteresowania, wyróżnianie się czymś z tłumu. Ma też trójkąt utworzony przez Saturna- Neptuna i Plutona, szkoda że nie wiemy, w jakich domach ;)

A jak ten facet się nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość ThePhoenix

Matt Kahn, dopiero teraz odczytałam wiadomość, możecie sobie wejść na youtube i posluchac go, widziałam filmiki w których mówi o swoim życiu.

Jak na razie wiem że miał szczęśliwe dzieciństwo i dobrych rodziców. Od małego, chyba 8 roku życia, Anioły do niego przychodziły i go uczyły o życiu duchowym, on nie uczył się z książek jak większość ludzi. Ja go uważam za wybranego przez Boga, taki Ziemski Anioł. 

W dniu 15.03.2019 o 15:48, Tullia napisał:

Ja zwróciłam uwagę na półkrzyż, przeważnie mają go osoby nieprzeciętne

Nieprzeciętne mówisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość ThePhoenix

Właśnie Matt Khan mówił o swojej matce i w moim zrozumieniu to raczej Księżyc w skorpionie wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Facet X (Matt Kahn)
  • Ismer zmienił tytuł na Matt Kahn (bez godziny urodzenia)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...