Jump to content

Matt Kahn (bez godziny urodzenia)


Guest ThePhoenix
 Share

Recommended Posts

44 minuty temu, ThePhoenix napisał:

Nie znam godziny urodzenia. 

Jeśli nie wiesz, gdzie asc, czyli nie znamy siatki domów, to nic konkretnego za mocno nie powiesz - tu do tego jeszcze  i Księżyc może w tym dniu zmienić znak...
No wrażliwy jest, lekko adaptuje się do otocznia, zmian, raczej nieśmiały i pasywny w decyzjach :) Ciepły, romantyczny, empatyczny, uczuciowy... Intuicyjny :) Lubi pomarzyć, brakuje jemu powagi i trzeźwego spojrzenia na życie - gubi się w iluzjach, na co wskazują Ryby i kwadrat Słonce-Neptun. Lekko i szybko się zakochuje i jest porywczy i gorący w relacjach. Kobiety go też powinny lubić, bo on ma seksyl Mars-Wenus.

Ma bardzo oryginały, błyskawiczny, genialny umysł (trygon od Urana do Merkurego), ale też ma problem z koncentracją na czymkolwiek, szczególnie, że Merkury jest słaby po znaku.. ogólnie te kwadratury Neptuna bardzo niekorzystnie podkreślają brakujący żywioł ziemi w kosmogramu. Tu jeszcze i słaby po znaku i niezbyt dobrze aspektowany Saturn - ma człowiek problem z dyscypliną, nie może się ogarnąć, może nie mieć poczucia czasu, a kwadratura Mars-Jowisz mówi, ze w ogólnie ma problem z tym, żeby się powstrzymać, jakoś ograniczyć, kiedy sytuacja tego wymaga. Może jego całe życie tak nieść od zakochania do zakochania, od przygody do przygody, zresztą musi być przyjemnie odbierany przez otocznie, lubiany (przez co może podchodzić do relacyj biernie, i, sorry, pasożytować), ale to też niepewne - bo niewiadome, gdzie znajduje się asc, nawet znak i aspektacja Księżyca pod znakiem zapytania.
Mars w Wodniku jest dobry na zajęcie się nauką, badaniami, eksperymentami, w czym też pomagają trygony od Urana, ale również jest bardzo impulsywny, nagły ekscentryczny, do tego jego aktywności po prostu jest za dużo i nie tam, gdzie trzeba  - Kwardratura Jowisz Mars:) Trygon Mars-Pluton daje możliwości do zajęcia się praktykami energetycznymi, manipulacją energią, ale przez brak czasu urodzenia nawet nie wiadomym jest, czy jego to w ogóle ciekawi - bo samego żywiołu wody i aspektów może nie wystarczyć :) Chociaż zdolności i ma :) Duzo aspektów od Neptuna w tym do Wenus, może bardzo typową rybą się czuć. Może ma talent poetycki, muzyczny (trygon Neptun-Wenus), ale też nie wiadomo, czy go może wykorzystać...

To tak bardzo ogólnie, no nie da się bez czasu urodzenia :D

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Uczuciowy, wrażliwy, dobra intuicja, empatia, skłonność do życia w świecie marzeń i iluzji- planety w Rybach, kwadratura Słońce- Neptun, może być skłonność do nałogów. Duża wyobraźnia, kreatywność, talent jakiś może twórczy- Wenus trygon Neptun. Raczej ma powodzenie wśród płci przeciwnej- Wenus sekstyl Mars. W uczuciach dość impulsywny, porywczy, może często zmieniać obiekt westchnień, mówi też o tym kwadratura Księżyc- Jowisz.

Jest w nim dużo energii, ale jednocześnie wewnętrznego napięcia - półkrzyż Jowisz- Mars- Neptun. Mógł doświadczyć jakiś ciężkich przeżyć/trauma itd.

Trochę ekscentryczny, może się czymś wyróżniać, np. innymi niż większość zainteresowaniami, może mieć niezwykłe, innowacyjne pomysły, bardzo kreatywny, przebłyski geniuszu :P - trygon Słońce- Uran, trygon Merkury- Uran. Może mieć skłonność do koloryzowania rzeczywistości- kwadratura Merkury- Neptun- czasem to takie oderwanie od rzeczywistości i życie w swoim własnym świecie. Jakieś rozczarowania możliwe w miłości, straty, ból - koniunkcja Wenus - Chiron.

Czasem może być lekkomyślny i zachowywać się w sposób wyzywający- kwadratura Saturn- Uran.

Widzę też możliwą skłonność do agresji, nerwowość, wybuchy złości- kwadratura Księżyc- Mars, może go nosić po prostu. Czasem może być leniwy, wygodny-opozycja Księżyc- Jowisz.

Jest dość charyzmatyczny i ma w sobie dużo energii, tylko pytanie- jak ją ukierunkuje- trygon Mars- Pluton.

Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

image.jpeg.a87d56ce7fd6307d5ae2d4d63004e5bb.jpeg

To jest jego twarz, na jaki Asc wam wyglada? Dodam ze za wysoki to on nie jest. Niski bym powiedziala. 

Edited by ThePhoenix
Link to comment
Share on other sites

ThePhoenix, trochę ciężko, z samego opisu można było pomyśleć na Raka, ale mi się jednak widzi się ogień w wyglądzie, ale może to przez pochodzenie. Pannę, Bliźnięta, Wodnika wykreslilabym od razu. Może Baran?

A jaki on jest (osobowość), czym się interesuje, do czego dąży? Jakie wrażenie sprawia? 

Też może pomóc Księżyc w znaku - wiadomo, że jest wrażliwy i uczuciowy, ale czy też jest otwarty, artystyczny, dramatyczny, ciepły i serdeczny, filozoficzny, taka dusza towarzystwa, namiętny, czy raczej czuc taka wewnętrzną, tajemnicza pasje, też silne, ale jakby schowane, głębokie  emocje, które mogą trochę niszczyć od środka - uczucia toksyczne, destrukcyjne, obsesyjne? Taka tajemnicza, hipnotyczna i trochę ciężka charyzma.

Może też pomoc, jeśli zachcesz opowiedzieć, jego zawód, jak wyglądają związki, zdrowie, może też z jakiej rodziny pochodzi (4 dom). Może jakieś kluczowe zdarzenia w życiu.

Ale to jak chcesz, oczywiście, rektyfikacja nie jest taka prosta sprawą... :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

Zajmuje się sprawami duchowymi i dużo podróżuje.   

Ożenił się późno ale finansowo się mu bardzo dobrze powodzi.  

Link to comment
Share on other sites

Na podreslony 9 dom wygląda, może tworząc kółko trafiłaś z siatką domów :D

Koziorozec na DSC też by się zgadzał, jeśli późno się ożenił, powodzić się finansowo może przez Jowisz w Byku, ale Saturn w 2 domu by się kłócil...

A rodzinny jest? Przywiązany do rodziców, szczególnie mamy? Dbający? Lubi własną kulturę, korzenia, może też być takim naturalnym psychologiem - ten człowiek, do którego idziesz za współczuciem i wsparciem, jak coś? Trochę dziecinny, nieśmiały?

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie wtedy Bliźnięta mogą być zaznaczone, lub opozycja 3-9 domów, pomyśle jeszcze trochę, popatrzę w kółko, może na coś wpadnę, może Tullia też coś od siebie doda - razem zawsze prościej ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

A możesz podać jego datę, zerknę na doniczkę jego :) Półkrzyż to potężna energia, dobrze że poszedł w pozytywnym kierunku :)

Facet wygląda na sympatycznego, no to może Ascendent w Bliźniętach?  Chociaż też czuję ogień, jak by miał Asc w Strzelcu ( też pasi na podróże) to wtedy Neptuna  w I domu. No ale to jest gdybanie.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Tullia napisał:

Chociaż też czuję ogień, jak by miał Asc w Strzelcu ( też pasi na podróże) to wtedy Neptuna  w I domu

Sądząc po czasie, Księżyc by tam też miał, w sensie w Strzelcu - a dom może być 12 lub 1. Mi ogólnie tak nawet pasuję intuicyjnie - ale to intuicyjnie.

Co do podejrzenia w nim asc Raka, to ja już chyba zwariowałam trochę: wszędzie Raków widzę :D Strzelec raczej jest bliżej celu :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Teraz, Tullia napisał:

a Może Asc w Baranie? :)

Też wyżej o Baranu pisałam ;) Wyobraziłam siatkę domów - tam 8, 9 (z waldcem znaku słonecznego) i 12 akurat będą podkreślone, co by się zgadzało z opisem osoby duchowej przez ThePhoenix...
Merkury mi, co prawda, w takim wypadku nie pasuje, chmmm...

Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

Myślicie za księżyc w strzelcu byłby tak intuicyjny? On ma bardzo silna kochająca energię. I ma doświadczenia metafizyczne od malego, jest empata.  

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, ThePhoenix napisał:

Myślicie za księżyc w strzelcu byłby tak intuicyjny? On ma bardzo silna kochająca energię. I ma doświadczenia metafizyczne od malego, jest empata.  

Strzelec to akurat znak najbardziej intuicyjny z ognistych, ciepły :) Ma tego samego władce, co i Ryby :) To że ma silną kochająca energie z tyloma aspektami od Neptuna to normalne, i intuicje też, jesli jest raczej osobą serdeczną, aktywną i otwartą. to w Strzelcu. Księżycowe Skorpiony są bardzo wrażliwi, ale i pełni pasji, mocnych emocyj, ale dużo tłumią w sobie - a dzieję się w nich dużo, przez co często mają problemy psychiczne, pasywną agresję, obsesji (Księżyc słabo tam siebie czuje po znaku) - ale to nie koniecznie w przypadku osoby rozwiniętej, świadomie poświęcającej siebie miłości bezwarunkowej, dobru. Tam wszystkie planety i aspekty mają trochę inny styl i dźwięk. 
+ osobę duchową nie zawsze definiuje znak, czy żywioł tej, lub innej planety, raczej poziom jej rozwoju, świadomości, jako osoby, o ile to da się ocenić.
PS: pokręciłam to kółko, w tym dniu Księżyc wolny, raczej znak nie zmienia, chociaż to też od miejsca urodzenia zależy :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Powiem Wam, że znam też osobę zajmującą się energiami i też ma Marsa we Wodniku i Wenus w Baranie, no ale to malutki wycinek.

Znam też Panią od Reiki z Księżycem w Skorpionie- uważam że to jest dobry znak na pomaganie, jak najbardziej, to jest takie głębokie współodczuwanie, empatia, bardzo głęboka intuicja, wrażliwość.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tullia napisał:

z Księżycem w Skorpionie- uważam że to jest dobry znak na pomaganie, jak najbardziej, to jest takie głębokie współodczuwanie, empatia, bardzo głęboka intuicja, wrażliwość.

Jak zadziała Księżyc w Skorpionie - naprawdę bardzo zależy od rozwoju i świadomych wyborów osoby, sam żywioł przemawia za empatie, wrażliwość, intuicyjniość i pluton daje intuicje, głęb tych emocyj, charyzmę, człowiek dobrze widzi ludzi i jest dobrym psychologiem, i jeśli osoba wybiera iść tą drogą - to na pewno.
Ale sporo osób tego nie wybiera i wtedy przykłady są raczej odwrotne - z obsesjami i autodestrukcją.
Ale jako że gadamy o osobie wzniosłej i duchowej, to nic szczególnie nie zaprzecza Księżycu w tym znaku :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Willow, wiem co masz na myśli. Dlatego napisałam wyżej, że widać u tego faceta potężną energią, a jak ją wykorzysta, to inna bajka. Trochę w pole mnie wyprowadziły aspekty Marsa.

Neptun ma sporo aspektów- tutaj poszło w stronę pomagania, a  u nałogowców też Neptun silny ;P

A ten Pan ma w misji Diabła, też często widzę u osób zajmujących się energią ;) na pozycji 4 ma Śmierć, a na 3 - Kapłanka-czyli pomaganie, na 5- Papież-czyli widać to uduchowienie :)

Bardzo jestem swoją drogą ciekawa- w jakich domach rzeczywiście ten półkrzyż jest. Obstawiam, że ma podkreślony domy IV, może VIII, XII.

Edited by Tullia
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tullia napisał:

Neptun ma sporo aspektów- tutaj poszło w stronę pomagania, a  u nałogowców też Neptun silny ;P

A ten Pan ma w misji Diabła, też często widzę u osób zajmujących się energią ;) na pozycji 4 ma Śmierć, a na 3 - Kapłanka-czyli pomaganie, na 5- Papież-czyli widać to uduchowienie :)

Uwielbiam takie przykłady horoskopów, gdzie widać ile zależy tak naprawdę od wyborów osoby i tego, do czego dąży :) Tu naprawdę jest potencjał destrukcyjny, ale osoba wybiera drogę wsparcia i miłości :)

8 minut temu, Tullia napisał:

Trochę w pole mnie wyprowadziły aspekty Marsa.

Tam klasyka po prostu :)
 

Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

No właśnie, oprócz słońca i Merkurego w Rybach to nie widziałam nic szczególnego co wskazywaloby na tak rozwiniętą osobę. No ale nie znamy godziny. Znam kobietę prowadzi własny biznes w tej dziedzinie , podobnie jak on i ma słońce i księżyc w Rybach, wodnik, bliźnięta i skorpion był podkreślony. Urodzona w domu 76. Więc może to generacja. Tyle że on uważam jest potezniejszy w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Co do drogi duchowej to też  uważam że to własny wybór. 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, ThePhoenix napisał:

No właśnie, oprócz słońca i Merkurego w Rybach to nie widziałam nic szczególnego co wskazywaloby na tak rozwiniętą osobę.

Są Ryby bardzo rozwinięte, cieple, kochające, empatyczne i duchowe - chcą sie poświęcać ludzkości, darzyć ją miłością, są odwrotnie - nie duchowe i żyjące głownie przez równego rodzaju manipulacje - a to manipulować bardzo dobrze potrafią :)
Osobę duchową tworzą jej własne wybory, a horoskop to tylko potencjał, który można wykorzystać różnie, i nawet domy, które są bardziej indywidualne od znaków mają kila wariantów tego, jak zadziałają, na przykład, 8 dom - ezoteryka, transformacji, również ryzyko, życie i śmierć, inicjacji, seks, również straty, a jeszcze - wspólnie (grupowe) wartości - materialne i niematerialne: pośród tych osób z 8 domem jest sporo psychologów, wielbicieli ezoteryki, ale i księgowych, pracowników bankowych, i chirurgów też :D

 

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Ja zwróciłam uwagę na półkrzyż, przeważnie mają go osoby nieprzeciętne ;) też różnie- niekiedy doświadczają w swoim życiu traum, a potem pomagają innym. Na nieprzeciętność wskazuje też trygon Słońce- Uran i Merkury - Uran, mogą to być jakieś unikatowe zainteresowania, wyróżnianie się czymś z tłumu. Ma też trójkąt utworzony przez Saturna- Neptuna i Plutona, szkoda że nie wiemy, w jakich domach ;)

A jak ten facet się nazywa?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ThePhoenix

Matt Kahn, dopiero teraz odczytałam wiadomość, możecie sobie wejść na youtube i posluchac go, widziałam filmiki w których mówi o swoim życiu.

Jak na razie wiem że miał szczęśliwe dzieciństwo i dobrych rodziców. Od małego, chyba 8 roku życia, Anioły do niego przychodziły i go uczyły o życiu duchowym, on nie uczył się z książek jak większość ludzi. Ja go uważam za wybranego przez Boga, taki Ziemski Anioł. 

W dniu 15.03.2019 o 15:48, Tullia napisał:

Ja zwróciłam uwagę na półkrzyż, przeważnie mają go osoby nieprzeciętne

Nieprzeciętne mówisz? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ThePhoenix

Właśnie Matt Khan mówił o swojej matce i w moim zrozumieniu to raczej Księżyc w skorpionie wychodzi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Facet X (Matt Kahn)
  • Ismer changed the title to Matt Kahn (bez godziny urodzenia)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...