Skocz do zawartości

Michael Jackson


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znoszę tego typa. Ale tutaj obiektywizm się liczy, a nie osobiste zapatrywania, to powiem na razie, że przy takiej obsadzie d. VI facet i coś z głową miał nie w porządku, jak i skłonna jestem przypuścić, że z popędem i nieczystością seksualną; że to o co go oskarżają jednak miało miejsce.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Tutaj też koniunkcja Wenus- Uran może mówić o nietypowych powiedzmy upodobaniach, sekstyl Słońce- Neptun - żył w swoim świecie, iluzji. Władca Ascendentu w domu VIII - czyli tematy tabu, tajemnice, seks itd.

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

No ale błagam obsada 6 domu to z głową coś nie tak? To tak jak mówić, że mordercę poznasz po obsadzonym 8 domu. Ja własnie po to poprosiłam o wstawienie, bo na moje oko to on jest winny, natomiast tych wskaźników w horoskopie nie widzę. A jak już widzę coś, to spodziewałabym się czegoś jeszcze gorszego jak na to co wyprawiał. Ale chwilowo nie mam czasu zeby to opisac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie 6 d. z głową, ale tam jest Merkury, który między innymi odpowiada za rozum ;p pewnie to dlatego Aquilla sobie skojarzyła :D 

Mi nie tylko na oko ale i na czuja jest winny, gdyż same jego pragnienia wskazują na wypaczenia umysłowe, szczególnie jeśli chodzi o samoocenę i pewność siebie, której stopień jest szalenie niski. Podobnie jak swojej tożsamości i potrzeb oraz możliwości płciowych. Mars w Byku w kwadracie z Wenus we Lwie świadczy o dużym popędzie, sporej chuci, ale fizycznie, z realizacją może być kiepsko, kuśka nie staje wysokości zadania, a dziecko jest w tym takim swoistym wentylem bezpieczeństwa. Bo go nie wyśmieje, za to uwielbia. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

a które tutaj aspekty można powiedzieć ochroniły przed ujawnieniem tych spraw, i poniesieniem kary? Bo to jest też ciekawe, wszystko się działo na oczach ludzi, świadkowie byli itp itd, tymczasem sprawa wybucha po latach, kiedy główny zainteresowany szczęśliwie już sobie spoczywa. Czy to sprawa Neptuna? Który mydlił oczy, a z drugiej strony dawał zasoby finansowe ?? 

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli już mówimy o karze to raczej aspekty Saturna pomogły mu jej uniknąć.  Ale uważam, że każdy kto ma kasę jest chroniony przed wymiarem sprawiedliwości. Niektórym się nóżka obsuwa, jednak zdecydowana większość kary nie ponosi. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co sądzicie o horoskopach ofiar czy osób z nim związanych? Ostatnio natknęłam się na fb grupie na stwierdzenie, że jednego z nich wygląda na intryganta. Ciekawe są ich podobieństwa zarówno Jordan Chandler i James Safechuck mają księżyc i jowisza w skorpionie. Jowiszowi Wade'a Robsona zabrakło 1 stopnia do skorpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horoskopów nie widziałam ale myślę, że w tej sprawie nie ma jednego winnego. Dla mnie Jackson to zbok i bez horoskopu, lecz rodzice tych dzieci też według mnie świetlanymi postaciami nie są. Nie wierzę, żeby NIC nie zauważyli. Dla mnie rodzice, którzy godzą się na krzywdę swojego dziecka, w imię czegokolwiek, z jakiegokolwiek powodu, są najgorszymi, najobrzydliwszymi typami jakie ziemia nosi, jeszcze gorszymi niż sprawca!

I nie chodzi o to czy ktoś tu wygląda na intryganta czy nie, bo tak czy siak Jackson niewinny nie był, bez względu co o tym sądzą rozhisteryzowane fanki, broniące jak lew swego idola. To są po prostu idiotki nie mające pojęcia o życiu a mające mokro wiadomo gdzie na samo wspomnienie ukochanego Michała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...