Skocz do zawartości

Energia w mieszkaniu ?


patrycja1905

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mój narzeczony mieszkał ze swoją tylko ze swoją mamą z którą nigdy dobrze się nie dogadywal (kobieta ma problem alkoholowy), ciągłe krzyki, kłótnie, jego tata zmarł w tym mieszkaniu 3 lata przed tym jak zaczęliśmy się spotykać. Opowiadali mi, że czasami słychać stukanie, szelesty. Jego mamie często śniły się trupy próbujące zrobić jej krzywde, zawsze po zakończeniu ciągu alkoholowemu, po wytrzeźwieniu. Jednak nikt nie przywiązywal do tego wiekszej uwagi. Aż pojawiłam się ja. Dziwne rzeczy zaczynały się dziać coraz częściej. Częstsze stukania, koszmary, uczucie czyjejś obecności, raz spadł krzyż i się złamał(choc wydaje mi się że to był zbieg okoliczności). Raz nawet ktoś jakby zgniotl moją papierową torbę i tej samej nocy mi śniło się że karty Tarota których się pozbylam,do mnie wróciły (wrozylam kiedyś przez krótki okres czasu). Przez pierwsze dwa miesiące za każdym razem kiedy tam nocowalam, miałam paraliż senny. Próbowałam krzyczeć, poruszać się, nic z tego. Jedynie mój narzeczony czuł że to się dzieje i musiał mnie sam wyrywac z tego, inaczej nie było możliwości na zdjęcie paraliżu. I zawsze śnił mi się mój świętej pamieci dziadek. Pewnego wieczoru, rozmawialiśmy o tym co się dzieje. Chłopak powiedział do mnie "Chciałbym żebyś choć raz poczuła to co ja czasami czuje w tym domu". I w tym momencie oboje jakbyśmy dostali obuchem w głowę. Zawirował świat i piszczenie w uszach, nigdy czegoś takiego więcej nie poczułam.  Później się przeprowadziliśmy i wszystko wróciło do normy, nigdy nic dziwnego nam się nie przydarzyło.

Możecie mi pomóc to wyjaśnić ? Czy coś tam było czy to zbiegi okoliczności czy sami się nastraszylismy ?

To było 3 lata temu, a dalej strasznie mnie intryguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat takie zjawiska nie dziwią, doświadczałem podobnych rzeczy we własnym domu, którego wibracje były kiedyś bardzo niskie, to stary dom, w czasie wojny mogło w nim dochodzić do aktów przemocy, być może nawet zabijano w nim ludzi, mieszkałem w nim razem z trzema alkoholikami, po śmierci jednego z nich dochodziło do różnych dziwnych sytuacji, zauważyłem, że jako duch miał umiejętność przechwytywania ciał zwierząt a nawet potrafił przechwycić ciało człowieka i to nie podczas snu a na jawie, a na cmentarzu obok jego grobu nie mogę stać zbyt długo, bo zaczynam tracić świadomość. Takim sytuacjom sprzyjają wibracje alkoholowe, które przyciągają niskie byty czy duchy ze świata astralnego.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...