Skocz do zawartości

Jaki będzie ten nowy facet?


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Zaniepokojona przez Arbogast przy temacie czy poznam stałego partnera? zapytałam jaki będzie :) i nie chce byc inaczej hehehe

 

Krol pucharow Koło fortuny 8 mieczy Glupiec 

do króla dołożyłam Królowa buław wiec sadze, ze bedzie dla mnie troskliwy i kochający. Koło fortuny to ze nie zostawia swojego zycia losowi ale działa i wyszukuje okazje tutaj dołożyłam 10 monet - moze miec własna firmę. 8 mieczy to ze jest raczej zamknięty, introwertyk i potrzebuje czasu by pokazać swoje wewnętrzne dziecko, to ze potrafi byc radosny i spontaniczny.

 

Jaka bedzie chemia miedzy nami ? 

3 monety Slonce Diabeł 

 

Jestem usatysfakcjonowana, będziemy nawzajem siebie napędzać na rozwój, radosc i pasje. 

 

Jaki bedzie wobec mnie ?

Krolowa pucharow As pucharow Rycerz pucharow

 

Chyba sie rozpuszcze hehe bedzie kochający, czuły, wrażliwy.

 

Dla innych ?

10 buław Krol buław Diabeł Sprawiedliwosc 

 

Ciezki w obyciu, energiczny, czasmi bardzo surowy wręcz nieprzyjemny. Diabeł Sprawiedliwosc bardzo wpływowa osoba. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

A może to być jednak jakiś Pan z przeszłości, bo po kole Fortuny wchodzisz w kartę 8 mieczy - blokadę w której nie widzisz nowej osoby/Głupiec. Król pucharów daje dużo emocji ale nie ma w nim oparcia w relacji, choć na zewnątrz może się pokazywać jako silna osoba, to przy partnerce zaczyna wchodzić w stany i sytuacje które mają generować duże emocje ale na płaszczyźnie psychicznej - jakieś rozpamiętywania przeszłości, ocena zachowania, nastawienia partnerki.  

Król pucharów jest pamiętliwy i zwraca uwagę na postawę partnerki wobec siebie i czy ona reaguje na jego emocje - on jest wodą a Ty trzymasz naczynie z tą wodą i w zależności od tego jak będziesz się z tym naczyniem obchodzić - delikatnie, ze zrozumienie do pana emocji i stanów przeróżnych, to pan będzie z Tobą, a jak pokażesz żeś silna i poradzisz mu żeby się ogarnął, to pan stwierdzi że go przytłaczasz /bo nie chcesz grać w podtrzymywanie jego emocji/ i pójdzie dalej 

Chemia między wami będzie, ale i toksyczność w Diable. Poza tym Ty jesteś od niego, karty informują, zależna/ karta Słońca/ i jako młodsza wiekiem bardziej naiwna, chcąc wierzyć w jego romantyzm i uczucia godzisz się na tę toksyczność.

 

Jaki bedzie wobec mnie ?

Krolowa pucharow As pucharow Rycerz pucharow

 

Dużo emocji i czasami dużo czarowania/ uwodzenia.

Odcina Cię od realnego życia i może na tym polega Jego toksyczność - na odcięciu Cię od materii, od realnej analizy sytuacji, na zalaniu Cię emocjami,  uzależnieniu od jego stanów emocjonalnych. 

 

Dla innych ?

10 buław Krol buław Diabeł Sprawiedliwosc 

 

Wymagający i toksyczny, oceniający.

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Nawet nie ma takiej opcji bym weszła w relacje z mezczyna z przeszłości. Dla mnie przy pytaniu o chemię karta diabła jest bardzo pozytywna, wskazuje na ogromna namiętność, pasje miedzy dwojgiem ludzi. Jedna z moich ulubionych kart na seks :) jak wypada wiem, ze bede zadowolona. No ale kazdy moze czuć karty inaczej. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 16.03.2019 o 07:20, zakretka23 napisał:

jaki będzie :) i nie chce byc inaczej hehehe

 

Krol pucharow Koło fortuny 8 mieczy Glupiec

Uczuciowy ale i zmienny emocjonalnie, podejrzewam że będzie raczej słuchał swoich emocji i przez to może się okazać lekko nieprzewidywalny no i przez własne uczucia może mieć pewne blokady, artystyczna dusza i dobra osoba. Może być czasami niedojrzały lub po prostu lubi się bawić. 

 

W dniu 16.03.2019 o 07:20, zakretka23 napisał:

 

Jaka bedzie chemia miedzy nami ? 

3 monety Slonce Diabeł

No pięknie...

 

W dniu 16.03.2019 o 07:20, zakretka23 napisał:

Jaki bedzie wobec mnie ?

Krolowa pucharow As pucharow Rycerz pucharow

Faktycznie zaleje swoimi uczuciami, tak mi przeszło przez głowę przez ta ilość pucharów, że może lepiej dac sobie trochę przestrzeni w związku, żeby czym oddychać ale co kto woli.

 

W dniu 16.03.2019 o 07:20, zakretka23 napisał:

Dla innych ?

10 buław Krol buław Diabeł Sprawiedliwosc

Wymagający, surowy, oceniający, kontrolujący, jakiś lider się w nim pokazuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...