Skocz do zawartości

Fryzjer


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze mam gąszcz loków mam problem z fryzjerem mało kto umie podcinać takie włosy.

Ktorego fryzjera wybrać, druga karta satysfakcja  

 

1. 6 mieczy Rycerz buław - trudno sie dostać ma odległe terminy, jesli juz bym poszła nadała by fryzurze dynamiki, a o to w lokach chodzi 

 

2. 2 puchary Królowa buław - pójdę do niego i bede bardzo zadowolona, nie obetnie za duzo tylko nada pożądanego kształtu 

 

3. 7 pucharow Krol mieczy - dobra reklam lokalu, ktora przyciąga, ale fryzjer robił by bardziej cos dla siebie niz dla mnie, chyba najsłabsza podają z trzech 

 

4. Ryczerz monet 7 pucharow  - przypadkowo doszła czwarta opcja - rutyna, taka troche praca rzemieślnicza, duża dokładność w tym co ktos robi, ale efekt moze byc rozczarowujący lub złudzeniem, co wychodzi po umyciu 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Doszła jeszcze czwarta opcja cenowo bardzo atrakcyjna, przed chwila spotkałam pana ktory powiedział ze nada moim włosa lekkości i zaprasza mnie do siebie w poniedziałek. Jestem umówiona do pana numer 2 na sobotę i pana numer cztery na poniedziałek. 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Popełniłam błąd spojrzałam w jakiś wadliwy kalendarz księżycowy i poszłam do fryzjera 23 marca. Chyba dzien po pełna - najgorszy okres na obcięcie włosów - podobno wolno rosną i dziwne sie układają. Następnym razem spojrzę dokładniej i pojadę obciąć sie do Wejherowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...