Skocz do zawartości

Nowa znajomość


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto zainwestować w znajomość z pewnym Panem?

 

8 mieczy (Świat) Kapłan 3 bulawy 

 

moga byc rozniece kulturowe Pan ma korzenie śródziemnomorskie, ale jest to raczej poważny mężczyzna, ktory nie szuka przygodnych znajomosci. Mysle ze warto go bliżej poznac.  Pytam bo na patałachow szkoda marnować choćby kwadransu na przysłowiowa kawe. 

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Jak dla mnie Pan coś ukrywa. Bardzo możliwe, że ma jakieś zobowiązania, stad wyszedł Kapłan. 8 mieczy mówi, aby się zablokować, być ostrożna, nie otwierać się od razu. 3 bulaw raczej obserwować niż ślepo wpadać w relacje. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Kaplan niekoniecznie oznacza faceta w związku. Raczej mowi o kimś lubiacym pouczać i narzucac swoje zdanie.

Ten pan szuka czegoś powaznego,problemem moze byc jego charakter.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja uważam, że warto, otworzą się przed Tobą być może nowe możliwości - 3 Buław, no i może faktycznie poznasz innych ludzi przez niego, poza tym Świat i 3 Buław trochę z wyjazdem mi się kojarzą, więc tak ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Uważam że warto tylko trzeba będzie się przebić przez jakąś blokadę, 3 bulaw mówi o otwarciu się na nowe horyzonty i to od Ciebie zależy co z tym fantem zrobisz. 

Odnośnik do komentarza

Spróbować zawsze można, ale już na wstępie masz 8 mieczy czyli jakąś blokadę (sama mam relację z jednym Panem,z którym wciąż mi wypada 8mieczy-i on jest bardzo zamknięty w sobie) może w tym Kapłanie musisz się jego nauczyć poznać go, bo 3 buław daje szanse na coś więcej :)  Według mnie będzie tutaj potrzeba dużo Twojej cierpliwości.

Edytowane przez patrycja3791
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja - nie warto, różnice kulturowe, rozglądam sie dalej. Nie stać mnie juz na zle inwestycje emocjonalne. Inwestuje tylko w wartościowych ludzi z ktorymi mi po drodze :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Trochę się spóźniłem w tym wątku Ale...

Kapłan często pokazuje obcokrajowca... na jednej tali wręcz kapłan był murzynem....

Kapłan to nie tylko autorytet tudzież osoba pouczająca, to także osoba nieco niedostępna... jak to właśnie kapłan... mądry Ale niedostępny....

Tutaj na wstępie mieliśmy 8 mieczy... czyli kartę ograniczeń.... stąd połączenie 8 mieczy i Kapłan w istocie może pokazać różnicę kulturowe A w dodatku z 3 bulaw czyli karta horyzontów i przekraczania granic mogło się okazać że te różnice są za duże... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2019 o 13:23, zakretka23 napisał:

Czy warto zainwestować w znajomość z pewnym Panem?

 

8 mieczy (Świat) Kapłan 3 bulawy 

8 mieczy jako pierwsza karta wszystko przekreśla, gdyby była w środku to bym się wahała.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...