Skocz do zawartości

w Ktora znajomość warto zainwestować czas?


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

W kogo zainwestować czas ?

1. As pucharow - szansa na uczucie

Rada As pucharow - nie przeocz szansy na uczucie 

2. Królowa buław - moze miec jakas kobiete

Rada Koło Fortuny - zostawić sprawy losowi 

3. 3 miecze - ten morze mnie zranić 

Rada 4 puchary nie marnować czasu by nie przegapić jakiejś szansy 

4. Sąd - moze byc znajomość karmiczna lub juz sie gdzieś spotkaliśmy 

Rada As buław - facet raczej dobry na romans 

 

hmm cóż raczej zainwestuje w pierwszego pana 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1. As pucharow -emocje ale i może pojawić się dziecko, bo sam As pucharów wskazuje na ciążę

Rada As pucharow - weź pod uwagę czy tego akurat chcesz - dziecka

 

2. Królowa buław - może ma kobietę a może w waszej relacji będzie tylko seks,  Ty jako Królowa buław osoba z podkręconym przez partnera temperamentem

Rada Koło Fortuny - będzie zmiennie, ale nie nudno

 

3. 3 miecze - on sam jest zablokowany na miłość 

Rada 4 puchary - przygotować się na smucenie i roztrząsanie emocji. Typ depresyjny

 

4. Sąd - odżyjesz, to też karta rodziny, mogą być plany na stały związek

Rada As buław - mężczyzna konkretny

 

Z kart pan nr. 4 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W dniu 17.03.2019 o 13:44, zakretka23 napisał:

W kogo zainwestować czas ?

1. As pucharow - szansa na uczucie

Rada As pucharow - nie przeocz szansy na uczucie 

2. Królowa buław - moze miec jakas kobiete

Rada Koło Fortuny - zostawić sprawy losowi 

3. 3 miecze - ten morze mnie zranić 

Rada 4 puchary nie marnować czasu by nie przegapić jakiejś szansy 

4. Sąd - moze byc znajomość karmiczna lub juz sie gdzieś spotkaliśmy 

Rada As buław - facet raczej dobry na romans 

 

hmm cóż raczej zainwestuje w pierwszego pana 

W kogo,mówisz, zainwestować czas? - a w jakim kontekście pytasz - zabawy, wrażeń,przeżycia uczucia czy chciałabyś poważnego związku?

Jeśli to pierwsze - to pan. nr. 1, jeśli to drugie - to pan. nr. 4.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też bym rozpatrywała tych z 1 i 4, w zależności od twojego celu. Jako że już nie jeden raz mowilas, że chciałabyś poważnych relacyj ( z tego, co pamiętam :), to 4: po pierwsze, osoba napewno nie przypadkowa w twoim życiu, z nim jest szansa na zmianę statusu (małżeństwo), w którym odrodzisz się jakby w nowej jakości, no i karta rodziny, większego grona, tak :)

Wyciagniesz karty na tych nowych też? :) :)

Odnośnik do komentarza

ja najbardziej obstawiam 1 - tutaj dla mnie najczystsze uczucie, tu jest zalążek uczucia, z którego nie wiadomo co do końca wyniknie

4 też może być, ale tu jest jakaś poważniejsza sprawa, poważna relacja

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Home

2. Prospect 

3. Out 

4. In 

 

A po ludzku z 1 można stworzyć relacje bardzo uczuciową 

Z 2 raczej byłabyś ta druga 

3 trzeba sobie odpuścić 

A 4 najsensowjsza pod kątem związku Ale relacja jednak wymaga pracy o czym mówi karta Sądu z asem buław 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

5. Giermek pucharow 10 pucharow - bardzo rodzinna osoba, szef włoskiej kuchni pochodzi z Sycyli chyba dla niego bardzo ważna jest rodzina. Jego restauracja nazywa sie imieniem jego mamy. Chyba chce miec duzo dzieci ?!!!!

 

6. Świat 3 bulawy wypadł Rydwan - tego pana juz znam i karty mówią, co miało byc juz było. Zamknąć i iść dalej ku nowym perspektywy z tego więcej nie wycisnę. 

Odnośnik do komentarza

5 też bardzo ładnie wygląda jak na związek uczuciowy - jest szansa na rodzinę, ale relacja zapowiada się nie tylko stabilna, ale też bardzo czuła, romantyczna, może być głęboką więź serdeczna :) Dzieci też jak najbardziej.

6 - rzeczywiście, już gdzieś poszedł/ pojechał - mieszkacie na odległości? Jakby pojawił się znowu po długim milczeniu, tak znikad. Może po jakimś czasie być szansa na burzliwy związek pełny pasji, energii, ruchu (Rydwan), ale uczuciowych kart nie ma, + Świat i Rydwan, a i 3 buław mi kojarzą się w taki sposób, że lub na odległość rzeczywista, lub na to, że każdy z was po jakimś czasie pójdzie własną drogą.

Czyli, na moment teraźniejszy najlepiej wyglądają 1, 4, 5 ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 17.03.2019 o 13:44, zakretka23 napisał:

W kogo zainwestować czas ?

1. As pucharow - szansa na uczucie

Rada As pucharow - nie przeocz szansy na uczucie 

2. Królowa buław - moze miec jakas kobiete

Rada Koło Fortuny - zostawić sprawy losowi 

3. 3 miecze - ten morze mnie zranić 

Rada 4 puchary nie marnować czasu by nie przegapić jakiejś szansy 

4. Sąd - moze byc znajomość karmiczna lub juz sie gdzieś spotkaliśmy 

Rada As buław - facet raczej dobry na romans 

 

hmm cóż raczej zainwestuje w pierwszego pana 

Pan nr 1, bo da Ci uczucie, ostatni też niczego sobie, karta radzi przejąć inicjarywę,drugi moze mieć babę na boku,trzeci to w ogóle niewart zainteresowania :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ależ Ty masz teraz kandydatów:) Z każdym chyba warto się spotkać nawet z czystej ciekawości.

5. Wygląda na bardzo uczuciowego Ale południowcy bardziej gorąco podchodzą do sfery uczuć niż Słowianie. Paź pucharów to słowny flirt A 10 pucharów to pełnią szczęścia czyli z tym facetem trzeba by się na Maxa zaangażować bo inaczej gdzie indziej on poszuka tej 10 pucharów.

6. Świat faktycznie mówi że to co miało się wydarzyć to już się stało... A 3 bulaw to wypatrywanie nowego...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ten wątek okazał sie troche bezsensu ...w końcu postawiłam jeszcze na kogos innego, aczkolwiek z numer 5 tez mam zamiar sie spotkać. Reszte juz nie biorę nawet pod uwagę.  Naprawdę jest ich za duzo odzywają sie tez ludzie ktorych kiedys gdzieś tam spotkałam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...