Skocz do zawartości

Celt na uczucia do końca czerwca


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Po rozstaniu,mam dwóch adoratorów ;) Karty koleżanki :)

 

 

Obecna sytuacja 10 kielichów - w sumie nic mi nie brakuje, mam przy sobie rodzinę i przyjaciół

Przeszkoda Wieża - może nagłe zmiany

Nastawienie Królowa Kielichów na uczucia

Podświadomość 6 mieczy - odcinam się od przeszłosci

Świadomość Królowa denarów - wiem, ze jestem atrakcyjna, przedsiębiorca, niezależna

Przeszłość Rydwan - miotanie się na wszystkie strony

Nadchodzi Słońce - ożywienie, ocieplenie w sferze uczuć

Otoczenie Gwiazda - wspiera mnie,poza tym moi adoratorzy nie szczędzą mi komplementów ;)

Nadzieje Królowa Mieczy - że się nie zakocham,będę twarda

Obawy 7 denarów - że będę za długo sama

Wynik 6 kielichów 9 kielichów Król denarów 5 denarów 9 denarów Ksiezyc

 

Wróci eks, on jest królem denarów zawsze, może będzie się chciał przy mnie pocieszyć,bo bedzie sam, moze być nieszczery, może stąd ta królowa mieczy w nadziejach,ze go szybko pogonię i 7 denarów w obawach,że bedę się bałą, ze to potrwa zbyt długo

 

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja 10 kielichów - wrelacjach ktorych byłaś osiągnęłaś wszystko co mogłaś 

Przeszkoda Wieża - terez czas na zmiany w postrzeganiu relacji 

Nastawienie Królowa Kielichów na uczucia

Podświadomość 6 mieczy - odcinam się od przeszłosci

Świadomość Królowa denarów - chcesz uwic sobie gniazdko 

Przeszłość Rydwan - ruszyłas z miejsca 

Nadchodzi Słońce - czas radosci, skupienie sie na sobie i własnych potrzebach 

Otoczenie Gwiazda - otocznie próbuje Cie zauroczyć 

Nadzieje Królowa Mieczy - że się nie wejdziesz w bez sensowna relacje z jakimś pacanem i rozważniej będziesz dokonywać wyborów 

Obawy 7 denarów - że będę za długo sama - zdecydowanie polecam okres ktore daje nam samym bardzo duzo - to czas na zakochanie sie w sobie w pozytywnym słowa tego znaczeniu na uporanie z cieniem na zbudowanie własnej suwerenności i niezależności 

Wynik 6 kielichów 9 kielichów Król denarów 5 denarów 9 denarów Ksiezyc ...pozwolisz sobie na chwile zapomnienia z eks i jeszcze bardziej poczujesz sie samotnia oraz oszukana ( eks sa eks by do nich nie wracać !!!!)

 

powodzenia 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Tym bardziej nie warto nawet pomysleć :smieszne:lepszy przed Toba. Z doswidczenia wiem, ze ich bardziej chcesz sie od niego uwolnic tym oni sa bardziej uciążliwi :sciana:

Edytowane przez zakretka23
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Tym bardziej nie warto nawet pomysleć :smieszne:lepszy przed Toba. Z doswidczenia wiem, ze ich bardziej chcesz sie od niego uwolnic tym oni sa bardziej uciążliwi :sciana:

Ha ha ha, masz rację ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Obecna sytuacja 10 kielichów -ta karta to rodzina, ale mi ona też taki przesyt emocjonalny pokazuje ;)

Przeszkoda Wieża - rozwalone relacje może/gwałtowne zmiany z tym związane

Nastawienie Królowa Kielichów  emocje i uczucia

Podświadomość 6 mieczy - zamykasz pewien emocjonalny etap

Świadomość Królowa denarów - Jesteś zadbana, niezależną i spoko babką :)

Przeszłość Rydwan - szarpane takie związki, dużo nerwów

Nadchodzi Słońce - optymizm, radosne chwile :)

Otoczenie Gwiazda - wspiera, masz widać sporo przyjaciół :)

Nadzieje Królowa Mieczy -  że będziesz bardziej na chłodno patrzeć i bardziej racjonalnie ;)

Obawy 7 denarów - tak, że długo potrwa czekanie

Wynik 6 kielichów 9 kielichów Król denarów 5 denarów 9 denarów Ksiezyc  tak może powrócić seks z eks, ale nie wyszło by Ci to na dobre, w sensie zostaniesz potem sama i zdołowana.

Odnośnik do komentarza

Obecną sytuacja: chcesz wejść w harmoniczny, uczuciowy związek, w którym poczujesz spełnienie.

Przeszkoda: te emocje, które nadal przeżywasz po zniszczeniu poprzedniej relacji;

Nastawienie: chcesz kochać i być kochana :)

Podświadomość: nowa droga, nowe życie :)

Świadomość: chcesz poważnych, stabilnych relacyj, zostać matką i żona (Królowa Kielichów też to potwierdza dodatkowo)

Przeszłość: silne i dość impulsywne  uczucia, pęd, walka o kontrolę 

Nadchodzi: odrodzenie, oczyszczenie, radość, jasność w uczuciach

Otoczenie: daje nadzieję, czujeszz że błyszczysz, pomaga ci spostrzec swój urok :)

Nadzieje: chcesz zachować możliwość racjonalnej oceny, krytycznego podejścia do uczuć, niezależności, za mocno się nie angażować

Obawy: zgadzam się z twoją interpretacja 

Wynik: też mi się widzi powrót do eks, w którym nie poczujesz spełnienia, właśnie ten brak - uwagi, czułości, stabilności, których będziesz pragnąc (5 monet), z chęcią ale brakiem serdeczności mi jeszcze Księżyc łącznie z 5 monet się kojarzy, może kłamać, oszukiwać i wprowadzać w błąd też, w 9 monetach niby jest szans na zadowolenie swoją pozycja, głównie pod kątem stabilności - jako że monety, pewności, że z tobą ktoś jest, ale zgadzam się z dziewczynami: nie warto :)

powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2019 o 20:05, Inez2503 napisał:

Obecna sytuacja 10 kielichów - masz wszystko

Przeszkoda Wieża - zmiana Twojego nastawienia/zmiana myślenia

Nastawienie Królowa Kielichów - jesteś w emocjach jeszcze

Podświadomość 6 mieczy - bardzo byś chciała, aby wszystko się uspokoiło

Świadomość Królowa denarów - wiem, ze jestem atrakcyjna, przedsiębiorca, niezależna

Przeszłość Rydwan - szarpanie się

Nadchodzi Słońce - pozytywne myślenie, pozytywne nastawienie

Otoczenie Gwiazda - wspiera Cię:-)

Nadzieje Królowa Mieczy - że się odetniesz od przeszłości

Obawy 7 denarów - że będę za długo sama

Wynik 6 kielichów 9 kielichów Król denarów 5 denarów 9 denarów Ksiezyc - nie chcesz być samotna jak w przeszłości, ale pojawi się jakiś mężczyzna, który może mieć jakieś braki, może Ci się nie do końca podobać, ale będziesz dla niego bardzo atrakcyjna

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Maestro
W dniu 17.03.2019 o 20:05, Inez2503 napisał:

Po rozstaniu,mam dwóch adoratorów ;) Karty koleżanki :)

 

 

Obecna sytuacja 10 kielichów - w sumie nic mi nie brakuje, mam przy sobie rodzinę i przyjaciół

Przeszkoda Wieża - może nagłe zmiany

Nastawienie Królowa Kielichów na uczucia

Podświadomość 6 mieczy - odcinam się od przeszłosci

Świadomość Królowa denarów - wiem, ze jestem atrakcyjna, przedsiębiorca, niezależna

Przeszłość Rydwan - miotanie się na wszystkie strony

Nadchodzi Słońce - ożywienie, ocieplenie w sferze uczuć

Otoczenie Gwiazda - wspiera mnie,poza tym moi adoratorzy nie szczędzą mi komplementów ;)

Nadzieje Królowa Mieczy - że się nie zakocham,będę twarda

Obawy 7 denarów - że będę za długo sama

Wynik 6 kielichów 9 kielichów Król denarów 5 denarów 9 denarów Ksiezyc

 

Wróci eks, on jest królem denarów zawsze, może będzie się chciał przy mnie pocieszyć,bo bedzie sam, moze być nieszczery, może stąd ta królowa mieczy w nadziejach,ze go szybko pogonię i 7 denarów w obawach,że bedę się bałą, ze to potrwa zbyt długo

 

Weryfikacja

 

10 kielichów mówi, ze jestem w dobrym okresie zycia, w dobrej relacji z mężczyzną, karta Wiezy zapewne informuje, ze się nie zakochałam, świat nie zadrżał w posadach. Otoczenie mnie bardzo komplementuje ;) Stąd Gwiazda. Ex się od czasu do czasu odzywa, ale nie wiem  o co mu chodzi, mam  wrazenie, ze coś kombinuje, sprawdza grunt itp.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...