Skocz do zawartości

Kolejne spotkanie


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Za tydzień mam spotkanie kumplem, którego dawno nie widziałam. Krótkie pytanie:

 

Jak przebiegnie spotkanie 

 

X pucharow+gwiazda +glupiec+diabel

 

Prawie same arkana wielkie, ale odczytuje to jako fajnie spędzony czas. W glupcu spontanicznie, na luzie. Gwiazda będę w centrum jego uwagi. Diabeł albo pójdziemy na drinka albo będzie miał trochę kosmate myśli, bo nie łączy nas żadna relacja lozkowa.

 

Czy wyjdzie na drinka

 

Koło fortuny+wieza+król bulaw +rycerz denarów 

 

Z powodu jakiś okoliczności losowych nic z tego nie wyjdzie. Plany dosłownie legna w gruzach, ale będzie przyjacielski. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy to spotkanie Wasze w ogóle dojdzie do skutku za tydzień,bo mi dziesiątki z początku zawsze blokują to o co pytam...A i w pytaniu o drinka wygląda jakby ten kolega miał przełożyć spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Same spotkanie przebiegnie no wesoło (10 kielichów, Głupiec), zgadzam się, że sporo będzie alkoholu wypite w Diable i Kielichach, możecie narobić sporo spontanicznych i głupich rzeczy. Gwiazda może wskazywać i na iluzji przez ilość wypitego i na to, że spotkanie odbędzie się później niż tego się spodziewasz.

Do tego też przemawia Koło i Wieża - nagła zmiana planow przez niego (Król), rycerz denarów mówi, że się spotkacie, ale w późniejszym terminie.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jak przebiegnie spotkanie 

 

X pucharow+gwiazda +glupiec+diabel

 

Wspominanie, miła atmosfera, flirt i on owszem może dążyć do intymnej relacji., widać gorącą atmosferę. 

 

Czy wyjdzie na drinka

 

Może się zasłonić tym że przyjechał samochodem i nie może. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

 

Jak przebiegnie spotkanie 

 

X pucharow+gwiazda +glupiec+diabel

 

sympatycznie. Najpierw powspominacie a potem może być trochę flirtu. Możecie gdzieś się dalej wybrać. 

 

Czy wyjdzie na drinka

Koło fortuny+wieza+król bulaw +rycerz denarów 

 

moim zdaniem tak

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 18.03.2019 o 19:55, mimiszka77 napisał:

Jak przebiegnie spotkanie 

 

X pucharow+gwiazda +glupiec+diabel 

Widać, że znacie się bardzo dobrze bo o tym mówi karta 10 pucharów, w relacjach towarzyskich, koleżeńskich to ktoś kogo znamy niemal na wylot, od lat, przy kim czujemy się jak w rodzinie.

Gwiazda może mówić, że będzie to wieczorową porą.

Głupiec - bardzo na luzie, zabawowo, wesoło, gdzieś pójdziecie, w głupcu raczej nie wychodzą spotkania stacjonarne

Diabeł - może będzie to zabawa, jakaś dyskoteka, a może popijecie alkoholu trochę

A teraz łącząc karty - diabeł z głupcem to może być spontaniczny seks, tym bardziej, że Gwiazda i Diabeł - silnie oddziałujesz na jego poczucie estetyki

W dniu 18.03.2019 o 19:55, mimiszka77 napisał:

nie łączy nas żadna relacja lozkowa

To może połączy? Czekamy na weryfikację, przy tych romansowych kartach :)

W dniu 18.03.2019 o 19:55, mimiszka77 napisał:

Czy wyjdzie na drinka

 

Koło fortuny+wieza+król bulaw +rycerz denarów 

Przy kole fortuny i wieży może nieoczekiwanie się coś wydarzyć pokrzyżuje plany wyjścia, jakies jego sprawy zawodowe (Krół buław - szef i rycerz denarów - pracownik).

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Spotkaliśmy się, ale bez wyjścia. Tak jak napisałyscie odlozylismy drinka na inną okazję, bo miał spotkanie ze swoim szefem-król bulaw. Poza tym było bardzo sympatycznie, ale szybko. 

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Nie było żadnego tego typu spotkania. Ten Diabeł to chyba wyłącznie kosmate myśli Pana, ale o tym się nie dowiem.

 

Zapytalam co czuje po spotkaniu, aby nie otwierać nowego wątku. 

 

Mag+rycerz denarów +8 pucharów +cesarz

 

Chyba mnie traktuje jako przyjaciółkę, a w 8 pucharów odejście z takim żalem. Cesarz nie ulega emocjom, on wie praca i obowiązki są najważniejsze. 

 

Co czuje do mnie jako osoby? 

 

Z przelozenia

 

Cesarzowa +słońce +6 denarow

 

Podziwia mnie jako atrakcyjne kobietę. Czuję, że daje tyle od siebie ile dostanie w zamian. 

 

Królowa Mieczy+rycerz bulaw+królowa kiel+wisielec

 

Jest przyjaciel i tyle. Wisielec tylko obserwuje, nie poddaje się emocjom. 

 

Czy lubi? 

 

7 denarow+rycerz denarów +cesarz+rycerz mieczy

 

Myślę, że tak. Lubi nasze rozmowy. On chyba inwestuje w nasza znajomość, a może i nawet pielęgnuje. Takie bardzo stabilne te karty mi wychodzą na przyjaźń, ale mogę źle interpretować. 

Edytowane przez User_
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1. Traktuje jako koleżankę, On się usztywnił, dosłownie Cesarz siedzi w zbroi, też zamknął się na Ciebie. Może powodem były jakieś dla niego bolesne wspomnienia bo 8 pucharów to powroty do dawnych emocji.  Czy on kiedyś chciał być z Tobą, może go wtedy odrzuciłaś, może nieświadomie to zrobiłaś, bo nie mówił nic wprost ale on to nadal pamięta.

Mag to podbudowanie sobie samooceny, czyli był zadowolony ze spotkania, ale na koniec, czy na teraz się zablokował, 

 

Co czuje do mnie jako osoby? 

Z przelozenia

 

Cesarzowa +słońce +6 denarow

 

2. Podobasz mu się, odbiera Cię jako sympatyczną osobę ale wie że jest tu dążenie do zależności, wymiany uczuć

 

Królowa Mieczy+rycerz bulaw+królowa kiel+wisielec

 

3. Karta Wisielca to obecna sytuacja, czyli brak kontaktu z jego strony, to że zamilkł. Powodem jest postawa Królowej mieczy, a raczej to co mówiła. 

 

Czy lubi? 

 

7 denarow+rycerz denarów +cesarz+rycerz mieczy

 

4. Sorry ale nie, brak tu kart uczuć, emocji. Podszedł do tego na chłodno i kalkulując. Popatrzył czy z tego coś więcej może być ale Karta Ryc denarów to też statyczna sytuacja, po prostu zatrzymanie. Pytanie co go zatrzymało, w Cesarzu może chodzić o jakieś jego przekonania, a Ryc mieczy to informacje, które albo od kogoś dostał, albo przeanalizował to co mówiłaś na spotkaniu, czy potem pisałaś i się zamknął 

Skoro znowu wyszła tu karta Cesarza, to jest to decydująca dla waszej relacji, tu Pan sam decyduje i nie bierze pod uwagę Twoich oczekiwań, do tego Ryc, mieczy, często to karta kłótni , też komunikacji przez internet, więc może pokazywać zatrzymanie rozmów, albo nieprzyjemne rozmowy. 

Może się odblokuje :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...