Skocz do zawartości

Piątkowa randka


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie wyglądała piątkowa randka ? 

Przebieg - Rydwan, 5 monet, 10 monet - zaprosił mnie do restauracji włoskiej, najpierw będzie dynamicznie, pozniej jakieś rozczarowanie, następnie zwrot akcji

 

Jakie zrobie na nim wrazenie ?

As pucharow Giermek mieczy 10 buław Sila 

wzbudze w nim emocje, ale nie wiem czy swoim ostrym językiem i poza zosi samosi nie odstraszę delikwenta hehe ostatniego wystraszyłam swoimi poglądami na temat kościoła 

 

Jakie on na mnie zrobi wrazenie ? 

Sprawiedliwość Glupiec Cesarz

Obiektywny, chyba bedzie duzo mówił, moze byc krytyczny i stanowczy 

 

Wynik spotkania na znajomość ?

Wieza Sad Gwiazda 

Mysle se to spotkanie moze miec wpływa na moje postrzeganie takich spotkań - ostatnio chciałam w ogóle z nich zrezygnować to bedzie moja pierwsza randka w tym roku - bede w szoku jak cos mnie tknie a po tych kartach widze ze jest takowa opcja 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość User_
1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

Jak będzie wyglądała piątkowa randka ? 

Przebieg - Rydwan, 5 monet, 10 monet - Może po Ciebie przyjedzie? Będzie energicznie, ale może czegoś tam brakować. Oby nie kręcił nosem przy płacenia rachunku. 

 

Jakie zrobie na nim wrazenie ?

As pucharow Giermek mieczy 10 buław Sila 

Ogólnie wbudzisz w nim pozytywne emocje. Możesz trochę w nerwach za dużo mówić lub palnac coś, co uderzy w jego jakiś czuły punkt. Chyba Twoja osobowość go trochę przytloczy. Zrozumie, że ma doczynienia z silna kobietą. 

 

Jakie on na mnie zrobi wrazenie ? 

Sprawiedliwość Glupiec Cesarz

Będzie miał swoje zdanie, które będzie potrafił bez problemu wyrazić. Facet konkretny i bezpośredni, wie czego chce. Czy on jest młodszy? 

 

Wynik spotkania na znajomość ?

Wieza Sad Gwiazda 

Spotkanie może zburzyć Twoją fasade. Znów poczujesz się atrakcyjna kobietę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jak będzie wyglądała piątkowa randka ? 

Przebieg - Rydwan, 5 monet, 10 monet - 

Wygląda jakby miał przekładać spotkanie, jeśli dojdzie do randki to statycznie - posiedzieć i porozmawiać.

Atmosfera i tematyka będzie dyskretnie krążyć wokół dokonań życiowych - sukcesów zawodowych, co osiągnął, co ma i tutaj karta 10 monet kojarzy mi się z pawim ogonem.

 

Jakie zrobie na nim wrazenie ?

As pucharow Giermek mieczy 10 buław Sila 

Przede wszystkim spodoba mu się Twój wygląd i to że jesteś młodsza.  Potem stwierdzi że wygadana i że masz swoje zdanie i to go może przytłoczyć, bo zrozumie że wiele spraw nie przeforsuje. Jeśli to Włoch albo Hiszpan to może nabrać dystansu, bo panowie z tego kręgu kulturowego przeważnie lubią decydować w relacji.

 

Jakie on na mnie zrobi wrazenie ? 

Sprawiedliwość Glupiec Cesarz

Lepiej prezentował się przez internet, Głupiec przy Cesarzu to duży rozrzut i niestabilność, może to że będzie podkreślał swoje zasoby materialne będzie go chwilami dyskredytować.

 

Wynik spotkania na znajomość ?

Wieza Sad Gwiazda 

 

Zdobyte nowe doświadczenie. Zrobisz pozytywne wrażenie - pan będzie chciał kontynuować znajomość. 

Ty będziesz zadowolona że poszłaś, ze swoich reakcji w trakcie spotkania. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Jak będzie wyglądała piątkowa randka ? 

Przebieg - Rydwan, 5 monet, 10 monet - 

 

może mieć problem z dojazdem, może coś wyskoczy po drodze albo się spóźni??

 

Jakie zrobie na nim wrazenie ?

As pucharow Giermek mieczy 10 buław Sila 

 

uzna, że twarda z Ciebie osoba, może po jakichś przejściach, lotna 

 

Jakie on na mnie zrobi wrazenie ? 

Sprawiedliwość Glupiec Cesarz

 

myślę, że przez net mógł Ci się wydać taki bardziej poważny zarówno z wyglądu jak i zachowania a może być na odwrót

 

Wynik spotkania na znajomość ?

Wieza Sad Gwiazda 

 

Wydaje mi się, że możesz zmienić zdanie takie jakie miałaś wcześniej nagle okaże się inne. Chyba pójdziesz trochę na dystans bardziej w kierunku przyjaźni.

 

powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja - odwołałam randkę i nie mam zamiaru się spotkać, gdyż nie podoba mi sie juz od początku pewne kwestie i uwazam, ze nie ma sensu marnować czasu. 

Dopatrywalabym sie tego w pierwszych kartach Rydwan 5 monet 10 monet 

w pierwszej karcie intensywne zainteresowanie pana i częsty kontakt, 5 monet moje rozczarowanie i 10 monet skupienie sie na pracy.

Wynik spotkania Wieza dostrzeżenie cech ktorych nie akceptuje Sad Gwiazda zadowoleniem ze coraz szybciej widze wszystko bardzo wyraźnie i nie marnuje wobec tego czasu oraz zadowolenie z pozbycia sie natręta. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...