Skocz do zawartości

Pełnia 21.03.2019 r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. As buław Gwiazda - jakieś podrywy
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 mieczy blokady, lęki, obawy
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 4 buław jakaś relacja się zacieśni
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Mag - cieniem jest moja pewność siebie??

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
31 minut temu, zakretka23 napisał:

Cień to negatywna strona Maga :) kombinowanie, kręcenie, oszukiwanie itd 

Czyzby ktoś chciał się wkraść w moje łaski, żeby być ze mną w relacji? Do 4 buław wczoraj dołożyłam kapłana..

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. As buław Gwiazda - As buław jako aktywna energia męska, podrywanie, zaczepianie , nawet bycie nachalnym, a Karta Gwiazda to delikatność i marzenia, idealizowanie.

Karta Gwiazda symbolizuje Twoją osobę i to jakie wrażenie robisz na ludziach, jak Cię postrzegają, może zakończy się etap patrzenia tylko na zewnętrzny wizerunek za to ktoś zainteresuje się całą Tobą, Twoimi potrzebami i tym jaka naprawdę jesteś, a nie tylko to jak wyglądasz
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 mieczy - 

Na pewno skończy się brak działania ale i też przejrzysz na oczy i zobaczysz na czym stoisz, jakie jest Twoje otoczenie
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 4 buław 

Relacja ale i współpraca, jest docenienie i poczucie że jest się na właściwym miejscu albo z właściwą osobą
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Mag 

Odczytuję jako pokazywanie się, czarowanie we wszelkich rozmowach internetowych z mężczyznami, którzy Ci się podobają tak żeby ich zaciekawić, nie zniechęcić. 

Forma promocji która Ciebie samą z czasem może zacząć męczyć i może machniesz na to ręką, mówiąc że  jak ktoś ma być Tobą naprawdę zainteresowany to nie potrzeba tworzyć tego "czarownego" tła. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

3. Pomysły twórcze, energia, natchnienie. Może też chodzi o takie bardzo gorące zakochanie.

2. Obawy, brak działania, już nie jesteś sparaliżowana strachiem, możesz działać, otworzyć się światu (w nawiązaniu do uczuć też)

3. 4 buław z Kapłanem kojarzą mi się z perspektywą małżeńska :D W każdym razie sporo radości, otwartości, uroczystości, Kapłan może oznaczać konkretnego faceta, dość autorytetnego, może chodzi o relacje z nim.

0. Zgadzam się z Zakrętka, że może to oznaczać kombinowanie - a może i nieświadomie pozwalasz na takie zachowanie innym, ulegasz takiemu wpływu + chęć mieć wszystko pod kontrolem, żeby wszystko było po twojemu :)

Udanego księżycowego miesiącu :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. As buław Gwiazda - podrywy, męskie zapędy, Gwiazda to też czasem złudne nadzieję.
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 mieczy karta brama, Twoje blokady wewnętrzne, lęki.
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 4 buław solidny związek z dużymi perspektywami na przyszłość, czego też Ci życzę :)
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Mag - też mi się wydaje, że potrafisz uwodzić, flirtować, czasem to na plus wychodzi, a czasem nie ;P

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. As buław i gwiazda - to wszelkie działania męskie ukierunkowanie na zdobycie tej gwiazdy, która jest jakby nieosiągalna... gwiazda świeci jasno, ale jest daleko, to coś nieosiągalnego, zatem ja myślę, ze rozmywają się podrywy ale podrywy takie, które nie są w stanie jakby przebić się do Ciebie, do wnętrza (bez skojarzeń tutaj, nie chodzi mi o sferę intymną, ale o takie dotarcie wnętrza człowieka, poruszenie, rozpalenie iskry)

2. 8 mieczy - a i właśnie... jakbyś odzyskiwała grunt pod nogami i brała sprawy w swoje ręce, wychodzisz z tych blokad, które powodowały, że nie mogłaś nic zrobić, bo się bałaś

3. 4 buław - to perspektywa domu, stabilizacji, czwórki to układ zamknięty, tu już nic nie dołożysz, wiele tali 4 buław pokazuje wręcz jako dom, ale to może być wszelakiego rodzaju poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego (nie chodzi o poczucie bezpieczeństwa materialnego od tego jest 9 denarów i 10 denarów), odzyskasz spokój ducha

4. Mag w negatywie, to krętacz, manipulator, zatem myślę, że może zbyt kokietujesz, zbyt próbujesz wpływać na mężczyzn przez co oni mogą to negatywnie odbierać, tak jakby byli sterowani (wróżbita maciej na swojej talii przedstawił Maga jako lalkę sterowaną przez sznurki)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
2 godziny temu, Arbogast napisał:

1. As buław i gwiazda - to wszelkie działania męskie ukierunkowanie na zdobycie tej gwiazdy, która jest jakby nieosiągalna... gwiazda świeci jasno, ale jest daleko, to coś nieosiągalnego, zatem ja myślę, ze rozmywają się podrywy ale podrywy takie, które nie są w stanie jakby przebić się do Ciebie, do wnętrza (bez skojarzeń tutaj, nie chodzi mi o sferę intymną, ale o takie dotarcie wnętrza człowieka, poruszenie, rozpalenie iskry)

2. 8 mieczy - a i właśnie... jakbyś odzyskiwała grunt pod nogami i brała sprawy w swoje ręce, wychodzisz z tych blokad, które powodowały, że nie mogłaś nic zrobić, bo się bałaś

3. 4 buław - to perspektywa domu, stabilizacji, czwórki to układ zamknięty, tu już nic nie dołożysz, wiele tali 4 buław pokazuje wręcz jako dom, ale to może być wszelakiego rodzaju poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego (nie chodzi o poczucie bezpieczeństwa materialnego od tego jest 9 denarów i 10 denarów), odzyskasz spokój ducha

4. Mag w negatywie, to krętacz, manipulator, zatem myślę, że może zbyt kokietujesz, zbyt próbujesz wpływać na mężczyzn przez co oni mogą to negatywnie odbierać, tak jakby byli sterowani (wróżbita maciej na swojej talii przedstawił Maga jako lalkę sterowaną przez sznurki)

No aż tak nie kokietuję, ale jestem zmęczona tymi facetami z sieci, fakt.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 20.03.2019 o 19:14, Inez2503 napisał:

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. As buław Gwiazda - jakieś podrywy
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 mieczy blokady, lęki, obawy
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 4 buław jakaś relacja się zacieśni
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Mag - cieniem jest moja pewność siebie??

 

WERYFIKACJA

 

As buław +Gwiazda - odechciało mi się siedzieć w necie i gadac z facetami, zresztą to oni raczej gadali ze mna, poza tym pogoniłam facerta, który zalecał sie do mnie od ponad 2 miesięcy, kilka razy się spotkaliśmy, zawiódł mnie.

8 mieczy - myślę, ze to lęki, ale i poczucie siedzenia w klatce,w moim przypadku w domu. Jestem po operacji ortopedycznej i 5 tygodni nie wychodziłam z domu, od 2 tygodni chodże na regularne spacery :) 

4 buław - przez to,ze nie mam już kul bardziej dbam o dom, przyjmuję gości, czuję się bezpiecznie u siebie

Mag - nie wiem , nie jestem manipulantką,może chodzi o pracę,mam przedłużone zwolnienie o miesiac, co mnie bardzo cieszy, a koleznakom w pracy mówię, ze wolę do niej wrócić? :_yyyy:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 22.03.2019 o 02:49, Woman napisał:


0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Mag 

Odczytuję jako pokazywanie się, czarowanie we wszelkich rozmowach internetowych z mężczyznami, którzy Ci się podobają tak żeby ich zaciekawić, nie zniechęcić. 

Forma promocji która Ciebie samą z czasem może zacząć męczyć i może machniesz na to ręką, mówiąc że  jak ktoś ma być Tobą naprawdę zainteresowany to nie potrzeba tworzyć tego "czarownego" tła. 

To jest chyba najlepsza weryfikacja tej pozycji :)  Wolę poznawać w realu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...