Skocz do zawartości

Podejście numer 2


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Mówi się do trzech razy sztuka. Z Panem mamy kolejny raz się spotkać. Pierwsze spotkanie było średnie, ale trzeba dawać szansę.

 

Jak przebiegnie druga randka

 

Z przelozenia

 

Sprawka+5 bulaw+10 bulaw

 

No tak pokazuje obecną energie. Podejście na trzeźwo, czyli wszystkie za i przeciw. 10 bulaw to moje umeczenie po ostatnim spotkaniu. 

 

Śmierć+AS denarow+sad+7 bulaw

 

Może być jakaś przemiana. W Asie widzę szansę, no chyba, że Pan mnie zaskoczy podarunkiem. Sąd świeza energia, może okazać się fajniej niż poprzednim razem, ale w 7 bulaw nadal widzę mój lub jego opór, nie przekraczanie ustalonych granic. Dam znać po weekendzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Na początku dość chłodno, tak służbowo jakby, bo Sprawka wyszła. Potem jakaś energia się obudzi między Wami, na koniec faktycznie możesz mieć wrażenie, że jesteś przemęczona, skołowana.

Dalej faktycznie zaznacza się duża zmiana, As Denarów to może być nowy etap w relacji, Sąd jako odrodzenie, świeży powiem taki, 7 Buław może być jak piszesz upór .

Udanych randek :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Bez rewelacji, z przełożenia widać, że energie między wami nie są na luzie tylko takie spięte, trochę szarpania i dosyć to męczące.

Z rozkładu głównego widać, że owszem chcesz dać szansę, bo as denarów to szansa, ale Sąd to randka w stylu "u cioci na imienach" i 7 buław czyli bronienie swoich granic.

Karty dobrze nie rokują... z jednejs strony śmierć czyli zmiana i szansa w asie, a z drugiej jakby nie moc wejscia na level wyżej...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 22.03.2019 o 21:21, mimiszka77 napisał:

 

Jak przebiegnie druga randka

 

Z przelozenia

 

Sprawka+5 bulaw+10 bulaw

Ostatnia randka sprawiła że podchodzisz do 2 randki jak Sprawiedliwość, czyli masz na co sobie zasłużyłeś. Możecie wejść w jakiś konflikt, niekoniecznie słowny, bardziej energetyczny co cię zmęczy za bardzo. 

 

Śmierć+AS denarow+sad+7 bulaw

 Dajecie sobie 2 szansę ale w 7 bulaw dalej widać jakieś nieporozumienie, taka walka o swoje się tu pokazuje, o to w co się wierzy, troszkę samolubna karta wg mnie, to też obrona własnego ego.  

 

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Było znacznie lepiej niż za pierwszym razem. Z pewnością jeszcze się spotkamy, ale 7 bulaw idealnie pokazuje, że nie przekraczamy granic. Ja zresztą nie dokonca czuje, aby poszło to krok dalej. Pociąg fizyczny z mojej strony minimalny. 

Odnośnik do komentarza

Przełoźenie

Oj oj z tego przełożenia to mi się skojarzyło z jakąś sprzeczka lub czyimś gniewiem. Coś może się komuś nie spodobać. 

 

Rozkład główny 

 No niestety ta śmierć i sąd ja jestem niestety zdania, że to będzie ostatnie i definitywne odejście. Te karty to jakby zmaganie się z czymś co jest nie do przyjęcia lub nie do przeskoczenia.

 

Obym się myliła. Życzę powodzenia:*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...