Skocz do zawartości

Kwiecień uczuciowo


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów jest jakiś mężczyzna,który ma do mnie uczucia

2.  Przyczyna problemu 3 monet nie jest jedyny

3. To co przeszkadza 3 mieczy moje przejscia

4. To co pomoże 6 buław pewność siebie, odciecie się od przeszłosci

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - jakiś mężczyzna po przejsciach będzie mnie podrywał

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag po czasie cieszenia się sobą poznam kogoś nowego

Odnośnik do komentarza
Gość User_
3 minuty temu, Inez2503 napisał:

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów 

Nowy Pan, który ma dobre intencje. Wrażliwy i uczyciowy, pragnie miłości. 

2.  Przyczyna problemu 3 monet 

3 monet to taka relacja z rozsądku, ale stabilna. Budowanie fundamentów bez porywow serca. 

3. To co przeszkadza 3 mieczy 

Ból po rozstaniu. Potrzebujesz jeszcze czasu na zagojenie ran. 

4. To co pomoże 6 buław duma i pewność siebie, trochę zdrowego egoizmu. 

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - a ja powiedziałabym definitywne uciecie kontaktu z byłym. Chłodna postawa, kierowanie się rozsądkiem. 

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag 

Teraz jest Twój czas, aby trochę pocieszyć się z życia w pojedynkę. Nowe uczucie, romans. Pan nie pozwoli Ci się nudzić, ale ostrożnie, bo mag lubi trochę naginac prawdę. 

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów  Jest Pan, który jest w Tobie zakochany :)

2.  Przyczyna problemu 3 monet  No niezła grupka koło Ciebie jest :P

3. To co przeszkadza 3 mieczy jeszcze Cię boli, nie wyleczyłaś się z poprzedniego zawodu miłosnego.

4. To co pomoże 6 buław wiara w siebie, optymizm, wewnętrzna radość ( choć wiadomo że czasem ciężko z tym)

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - można dwojako czytać, albo odcięcie od byłego definitywne i chłód, albo nowy gostek w Królu Buław :)

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag -  Nowy etap uczuciowy przed Tobą. Widać, że jakiś czas będziesz sama i dobrze Ci będzie z tym ;) potem całkiem duża szansa na poważny związek, czego Ci życzę. Dużo miłości :1s_z: szczerej i normalnego faceta, o ile tacy istnieją ;p

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Król pucharów - pokazuje mężczyznę kochającego Ciebie, bądź Twoje pragnienie takiegoż mężczyzny

2. 3 monet- ta karta to trochę taki lepszy rydz niż nic... jest tu konkretność, ale nie ma uczuć

3. 3 mieczy - i uczuć nie będzie to póki nie mija energia 3 mieczy, której interpretować nie trzeba, wiemy o co chodzi

4. 6 buław - ja bym powiedział, ze potrzebujesz luźnej relacji na chwilę (dłuższa lub krótszą) jako antidotum na exa

5. 10 mieczy zakończ to co było, król buław facet na chwilę, kapłanka relacja w ukryciu bez angażowania się

6. Nowa relacja po prostu masz tu karty zabawy, masz karty seksu, masz karty zauroczenia, masz karty relacji uczuciowo-seksuanej, masz karty nawet rodziny... ale wydaje mi się, że będziesz sie nad tym długo zastanawiała.... a potencjał duży masz...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
20 godzin temu, Inez2503 napisał:

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów jest jakiś mężczyzna,który ma do mnie uczucia

2.  Przyczyna problemu 3 monet - karta pracy, kolezenstwo, może to ktoś z pracy i dlatego wyszło jako problem, albo karty zwyczajnie mówią o 3 osobach 

3. To co przeszkadza 3 mieczy moje przejscia

4. To co pomoże 6 buław wyjście do ludzi, pokazywanie swoich atutów 

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - mężczyzna będzie mnie podrywał ale Ciebie to nie ruszy, będziesz pewnie podpatrywać go w kartach 

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag po czasie cieszenia się sobą poznam kogoś nowego

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
7 minut temu, ThePhoenix napisał:

 

Ha ha ha, na bank sprawdzę go kartami ;) 

 

Tak się zastanawiam, czy w tym Sądzie nie ma jakiegoś powrotu, bo tak mi ta karta pokazuje, a potem mam jednak wybór w Kochankach..

Odnośnik do komentarza

To co pomoże - ja bym powiedziała żebyś szła do przodu, dumna z tego co już masz, nie oglądała się na przeszłość i nie traciła pewności siebie,bo to najgorsze co może być :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
Godzinę temu, Inez2503 napisał:

Ha ha ha, na bank sprawdzę go kartami ;) 

 

Tak się zastanawiam, czy w tym Sądzie nie ma jakiegoś powrotu, bo tak mi ta karta pokazuje, a potem mam jednak wybór w Kochankach..

Uważam że nie, będziesz raczej korzystać z życia A później się rozliczysz z przeszłości i pojawi się nowa osoba. 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 23.03.2019 o 17:09, Inez2503 napisał:

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów jest jakiś mężczyzna,który ma do mnie uczucia-tak

2.  Przyczyna problemu 3 monet nie jest jedyny-tak

3. To co przeszkadza 3 mieczy moje przejścia-tak

4. To co pomoże 6 buław pewność siebie, przebojowość, że znasz swoja wartość

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - jakiś mężczyzna po przejściach będzie mnie podrywał- Zerwiesz znajomość z jakimś mężczyzną

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag po czasie cieszenia się sobą poznam kogoś nowego- Ja tu widzę wybór, twój i jednak skupienie się na jednym z Panów, który się kręci wokół ciebie- chociaż może być to póki co niezobowiązująco, ponieważ jak widać nie jesteś na coś więcej na ten moment gotowa (3 mieczy) :), dlatego uwaga na Maga, bo on lubi nawijać makaron na uszy 

 

Odnośnik do komentarza

1. Jest mężczyzna przy Tobie.  Ciepły, dojrzały i wrażliwy. 

2. Musisz musicie nad czymś popracować by dojść do celu

3. Masz obawy może zostałaś ostatnio mocno skrzywdzona lub ktoś Cie zawiódł 

4. Pewność siebie, optymizm, wytrwałość

5. Wydaje mi się, że może wydarzyć się jakaś nieprzyjemna sytuacja bądź czujna i korzystaj z dotychczasowego doświadczenia 

6. Wejdzsz w luźna relację, bo ona będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.  Może się pojawić romans, ogień. 

 

Powodzenia:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Jest koło ciebie życzliwy mężczyzna, który ma do ciebie uczucia;

2. Mi się wydaje, że również może chodzić o twoje nastawienie - badasz potencjalnych partnerów, jak by robisz dla nich egzamin :)

3. Przeszkadza doświadczenie negatywne, ból.

4. Pomaga pewność siebie, dumą, nastawienie na zwycięstwo :)

5. Odetniesz się od byłego, nabierzesz się pewności siebie, wyciszysz się 

6. Nowe relacje, lekkie nastawienie - flirt, przyjemność , może być potem wybór między wejściem w poważna relacje (sąd) a lekka i przyjemna komunikacja (Mag) i raczej wybierzesz to ostanie :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
3 godziny temu, Inez2503 napisał:

Kto jest Królem Kielichów? Kochankowie 6 denarów Diabeł Król Mieczy - jakiś toksyczny, bądź uzależniony facet, zakładajacy maski? Kurcze, byly?

 

Nie sądzę, że były ;) Ktoś kto miał nałóg, ale już się z nim pożegnał, może z żywiołu powietrza - Wodnik, Bliźnięta lub Waga :). Teraz może być jeszcze w związku.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Inez2503 napisał:

Kto jest Królem Kielichów? Kochankowie 6 denarów Diabeł Król Mieczy - jakiś toksyczny, bądź uzależniony facet, zakładajacy maski? Kurcze, byly?

Ktoś kto ma zapędy władcze. Lubi seks, może też lubić alkohol lubi generalnie wszystko co najlepsze:) może to być też ktoś kogo kręcą trójkąty lub ognisty romans.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów -

też mi pasuje na byłego, w jednym z tematów wspomniałaś ze przez eksa jesteś zablokowana na nowe znajomości, może to być to. Z drugiej strony to pan który będzie zalewać cię uczuciami, wiec jak nowy to będzie zabiegał, albo ktoś kto tam się dobija.

2.  Przyczyna problemu 3 monet 

Nie rokuje dobrze na przyszłość. To karta zaradności życiowej, kogoś na kim można polegać.

3. To co przeszkadza 3 mieczy 

Blokada powstałą po przeżyciach z przeszłości.

4. To co pomoże 6 buław 

Kogoś trzeba będzie zdecydowanie odstawić od siebie, Mocna zaznaczyć swoje granice, być asertywnym, zdecydowanym

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - 

Znajomość które Cię zaintryguje. 

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag 

Jeszcze skupisz się na sobie, ale będą kontakty z nowymi panami.

W kwietniu są święta wiec możesz dostać życzenia od znajomych z przeszłości, może byź próba odnowienie jakieś relacji. 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 25.03.2019 o 14:58, Inez2503 napisał:

Kto jest Królem Kielichów? Kochankowie 6 denarów Diabeł Król Mieczy - jakiś toksyczny, bądź uzależniony facet, zakładajacy maski? Kurcze, byly?

Ja tu widze jakas zaleznosc finansowa lub ktos do kogo Cie bardzo ciagnie i sie nie mozesz od niego uwolnic. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2019 o 17:09, Inez2503 napisał:

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów - jest w Tobie bardzo dużo emocji, jeszcze nie doszłaś do siebie

2.  Przyczyna problemu 3 monet - wciąż pracujesz nad sobą, nad swoimi emocjami, nad relacjami z facetami, ale jeszcze nie ma efektów tej pracy 

3. To co przeszkadza 3 mieczy - twój ból, który trzymasz w sobie

4. To co pomoże 6 buław - wiara, trochę więcej pewności siebie

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - zakończenie relacji z mężczyzną, który jest tobą zainteresowany. Moim zdaniem kapłanka ma tutaj bardzo duże znaczenie - bo ona pokazuje, że coś z tych relacji zrozumiesz, albo jeżeli chodzisz na terapię, to przerobisz to rozstanie z terapeutką

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag Zaczniesz jeszcze raz wszystko od nowa, sama, zamkniesz przeszłość, i dopiero wtedy być może pojawi się facet

 

Powodzenia:1s_c:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 23.03.2019 o 17:09, Inez2503 napisał:

1. Tło, obecna sytuacja Król kielichów jest jakiś mężczyzna,który ma do mnie uczucia

2.  Przyczyna problemu 3 monet nie jest jedyny

3. To co przeszkadza 3 mieczy moje przejscia

4. To co pomoże 6 buław pewność siebie, odciecie się od przeszłosci

5. To co nieuniknione 10 mieczy Król buław Kapłanka - jakiś mężczyzna po przejsciach będzie mnie podrywał

6. Wynik Głupiec 9 kielichów Sąd Kochankowie Mag po czasie cieszenia się sobą poznam kogoś nowego

WERYFIKACJA

 

 

W tle jest mój eks,który się zaczął odzywać jak człowiek, przyczyna 3 monet -jest nadal w relacji z kobietą, co mnie rani wewnętrznie- 3 mieczy. Pomaga 6 buław - moja pewnosc siebie i zdanie sobie sprawy, ze coś jest nie tak w tej jego realcji . W nieuniknionych mam innego pana,ktorego dwa tygodnie temu stanowczo pogoniłam, a który odezwał się w piątek, bo jest zakochany we mnie. Na wyniku mam spotkanie z owym panem dzisiaj, miłe i długie ;), a takze powrót relacji z eksem i jest jeszcze jeden pan,z którym się spotkałąm w tym tygodniu i on wykazał duże zainteresowanie kontaktami. Robi się wesoło ;) 

Edytowane przez Inez2503
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...