Skocz do zawartości

Uczucia w kwietniu i maju


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel, staram się poznawać nowe osoby. Dwa pierwsze tygodnie miesiąca spędzę na urlopie - za granicą i w domu rodzinnym.

 

Uczucia w kwietniu

9 mieczy, Król kielichów, 9 kielichów

W pierwszej karcie zaznacza się mój nowy tok myślenia - nic na siłę, będzie co ma być, jeśli teraz jestem sama to trudno, tak widocznie jest pisane, nic nie zmienię, starając się za wszelką cenę kogoś poznać. 

Możliwe, że w drugiej połowie miesiąca poznam pana, który trochę poprawi mi humor, nie będzie to jednak kandydat na poważniejszą relację.

 

 

Relacja z kolegą, z którym spotykam się bez zobowiązań. W marcu nazwaliśmy się już przyjaciółmi, troszkę się na mnie otworzył, opowiadał o dziewczynie, z którą się spotyka i z którą ma nadzieję na coś poważniejszego.

Głupiec, Pustelnik, 10 mieczy

Nasza relacja przejdzie przeobrażenie z niezobowiązującej na przyjacielską, kończąc etap romansowy. Nie będzie to dla mnie łatwe, poczuję się samotna i tak zwyczajnie smutna. Skupię się jednak na sobie (Pustelnik) i odsunę (10 mieczy).

 

Po 10 mieczy nie ciągnęłam już karty, zapytałam je jednak o relację w maju

Sąd, Królowa denarów, As buław

Wygląda na to, że znowu będzie między nami dobrze, wręcz romansowo, a ja będę w pełni zadowolona. 

 

Co myślicie? :)

Odnośnik do komentarza

W kwietniu możesz mieć jakieś obawy. Strach lub lęk przed czymś. Możesz bać się angażować a iść w luźne relacje. 

 

Kolega czymś Cię rozczaruje. Może coś powiedzieć lub zrobić głupiego. Wycofasz się.

 

W maju masz szansę poznać kogoś nowego. Odżyjesz i poczujesz się bardziej pewna siebie.  

 

Powodzenia:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

W kwietniu widać lęk przed zaangażowaniem się, jakbyś się bała wejść w związek. Dobrze Ci samej będzie- 9 Kielichów.

 

Z przyjacielem najpierw spontan, zabawa, potem odsunięcie się od siebie. W maju jakby odrodzenie masz uczuć, poczujesz się pewniejsza siebie, może być albo nowy powiew uczucia w relacji z tym kolegą, albo ktoś zupełnie inny na horyzoncie.

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Kwiecień - pomimo początkowego spadku nastroju, czy poddawaniu się smutkom masz okazję kogoś poznać. Kończysz miesiąc zadowolona.

 

Relacja z kolegą

Głupiec, Pustelnik, 10 mieczy

- Kiedy tamta dziewczyna się na niego zdecyduje to wasz układ się zakończy. Jednak myślę że  Ty się wycofasz, przemyślisz sytuację i poszukasz czegoś bardziej rokującego. 

 

Po 10 mieczy nie ciągnęłam już karty, zapytałam je jednak o relację w maju

Sąd, Królowa denarów, As buław

- Pokazuje się tamta dziewczyna w karcie Królowej denarów i kolega skupia się na niej.  

As buław jako energie męska też wskazuje na seks więc może być taka propozycja, albo znowu spotkania bez zobowiazań.  

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mogę już zweryfikować karty.

 

Kwiecień uczuciowo wyglądał nieciekawie. Stwierdziłam, że czas zakończyć tą relację romansową, tak też się stało. Miałam też przerwę w poznawaniu innych osób, ale kilka osób się kręciło, w tym jeden dość zdecydowany pan.

 

Jeżeli chodzi o relację z kolegą to widać tutaj owe zakończenie.

 

Co do maja - relacja się odrodziła, on nadal był wolny, więc spotkaliśmy się kilka razy. Jest jednak inaczej, lepiej, moje nastawienie się bardzo zmieniło, jestem zadowolona z obecnego wyglądu relacji, czyli nastawienia na rozmowę, wyjście do kina, a ten aspekt bez zobowiązań zszedł na dalszy plan (trzymam się zdania z kwietnia, że lepiej to skończyć).

 

Dziękuję!

Edytowane przez Maxii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...