Skocz do zawartości

Uczucia i zdrowie kwietniowe


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

 Singielka, pracuje spojrze na dwie sprawy  chyba najistotniejsze dla mnie w kwietniu.

 

  Uczucia:

 

2 kielichy, rycerz denarów, głupiec, król monet

 

Możej jakieś flirty z panem denarowym,  może szansa na coś nowego nieozobowiązujacego, ale nie wiem kto to miałby być, bo jestem singielka. 

 

Zdrowie:

 

Rycerz denarów, giermek pucharów, świat XXI, 9 monet 

 

Dziwne, bo karty bardzo mieszane lecz kojarzą mi się najbardziej z emocjami. Wrażliwość, podobno świat to dołki  pocieszające jest jedynie 9 monet jako jakas poprawa tego stanu.

 

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki. 

 

Edytowane przez panna.marta
Błąd
Odnośnik do komentarza

W uczuciach całkiem może być 2 panów, widać że, nowe, może nawet niespodzianek znajomości w Głupcu, spodobacie się na pewno (2 kielichy) 

 

Do do zdrowia to mi Rycerz Monet i 9 monet wyglądają na znaczne polepszenie stanu, stabilizację, Świat może mówić o rozwiązaniu problemu, podstawieniu go za sobą, Paź Kielichów może na rodzaj tego problemu wskazywać :)

 

Dobrego kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

W uczuciach faktycznie 2 Panów, jeden z nich może bardziej być kolegą ;)  w każdym razie żywioł ziemski się zaznacza.

 

Zdrowie powinno się zdecydowanie polepszyć, masz stabilne karty, Świat i 9 Monet-  wróżą bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2019 o 13:22, Tullia napisał:

W uczuciach faktycznie 2 Panów, jeden z nich może bardziej być kolegą ;)  w każdym razie żywioł ziemski się zaznacza.

 

Zdrowie powinno się zdecydowanie polepszyć, masz stabilne karty, Świat i 9 Monet-  wróżą bardzo dobrze :)

to dobrze może moje nerwy, które ostatnio miałam zostaną w reszcie ukojone :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2019 o 23:52, panna.marta napisał:

 Singielka, pracuje spojrze na dwie sprawy  chyba najistotniejsze dla mnie w kwietniu.

 

  Uczucia:

 

2 kielichy, rycerz denarów, głupiec, król monet

 

jakiś flirt się zaznacza. Może to będzie ktoś nowy w pracy, albo w ogóle zupełnie jakaś nowa znajomość 

 

Zdrowie:

 

Rycerz denarów, giermek pucharów, świat XXI, 9 monet 

 

Zdrowie nie powinno się pogorszyć. Będzie stabilnie. Możliwe jakaś totalna zmiana leczenia, zaniechanie dotychczasowego sposobu. Powinnaś poczuć się lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 24.03.2019 o 23:52, panna.marta napisał:

Uczucia:

 

2 kielichy, rycerz denarów, głupiec, król monet

Tutaj się zarysowały spotkania z jakimś kolegą bardziej, niewiele znaczące ale bardzo miłe, pan elegancki i szarmancki, ale wszystko to na dość dużym luzie

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Arbogast napisał:

Tutaj się zarysowały spotkania z jakimś kolegą bardziej, niewiele znaczące ale bardzo miłe, pan elegancki i szarmancki, ale wszystko to na dość dużym luzie

No i elegancko. Zawsze to coś miłego.  Dziękuję bardzo:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

weryfka :D

 

 Uczucia:

 

2 kielichy, rycerz denarów, głupiec, król monet

 

jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że odezwał się do mnie chłopak, który darzy mnie sympatią od czasów studiów i co jakiś czas pisze i widzę, że próbuje nawiązać bliższy kontakt. Tylko niestety to jest jednostronne :(

 

Zdrowie:

 

Rycerz denarów, giermek pucharów, świat XXI, 9 monet 

 

zdrowie w tym miesiącu było dobre. Jedynie dolegliwości ze strony układu moczowego i zatoki (bóle głowy, zapchany nos).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...