Skocz do zawartości

Zebranie wspólnoty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. Jako właściciel mieszkania powinnam w tym tygodniu iść na zebranie, ale średnio stoję z czasem i jeszcze się waham.

 

Czy powinnam pójść na zebranie?

 

10 pucharów,  rycerz pucharów, 3 puchary

 

No te karty dość mile widać, że sprawy będą dotyczyć domu. Chyba tak.

 

Jak będzie na spotkaniu?

 

Śmierć XIII, królowa pucharów, 6 pucharów dołożona kochankowie VI

 

Ta śmierć taka dziwna...jakby taka grobowa atmosfera? Jakaś strata podejmowanie decyzji?

 

Będę wdzięczna za wasze propozycje. 

Odnośnik do komentarza

Mi te karty się kojarzą z zapoznaniem mężczyzny, który może być w tobie zainteresowany, szansa na poważny związek jest w 10 kielichów.

W Śmierci widać, że to zdarzenie mocno odmieni też twoje życie, w Królowie i Kochankach widzę możliwość się zauroczyć ;) Może, oczywiście, chodzić i o decyzjach, dotyczących jakichś dawnich, poprzednio obgadywanych już spraw i twoje wrażliwe na to nastawienie.

W każdym razie, spróbuj :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Zdecydowanie powinnaś iść :)

 

Dość emocjonalne karty. No może być i szansa na jakaś relację- 6 Kielichów Kochankowie. W Kochankach też jak najbardziej podejmowanie decyzji, w Śmierci - może jakieś zmiany dotyczące prawa, czy czegoś tam, nie znam się na tym.

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

No mi tez się tak skojarzyło, że na serio powinnaś iść, bo chyba warto bardzo :P nie ze względu na zebranie wspólnoty, ale potencjalne poznanie członka wspólnoty :D  Albo on cie wypatrzy albo ty jego :D

Odnośnik do komentarza

A może karty mówią,że po prostu ostatecznie tam nie pójdziesz? Będziesz robić coś innego :)  Sama piszesz,że masz średnio czas - kochankowie to może być jednak inny wybór.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Czy powinnam pójść na zebranie?

 

10 pucharów,  rycerz pucharów, 3 puchary

 

Karty wskazują na większą obecność kobiet/3 puchary/ a i tematy mogą dotyczyć wody, nie wiem może jakieś oczko wodne wymyślą czy coś w tym stylu ;)  albo jak z rozliczeniami po sezonie grzewczym. 

 

 

Jak będzie na spotkaniu?

 

Śmierć XIII, królowa pucharów, 6 pucharów dołożona kochankowie VI

 

Będą osoby które tym żyją, no lubią iść i pogadać, znowu puchary wskazujące na wodę ale też i na emocje. Nowe ustalenie dotyczące zapewne co po zimie, pomysły na remonty, jakieś poprawki na osiedlu czy w budynku,

Ostatnie karta pokazuje że do końca nie będziesz przekonana czy warto iść i że możesz wybrać inne zajęcie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja.

Byłam nawet się opłacało. Mężczyzny nie poznałam. Było to dla mnie pierwsze i ciekawe doświadczenie mogłam podejmować decyzje dot mojego domu i to pokazały karty. 

 

Jak było hmm nie rozumiem tutaj tej śmierci.  Było dużo osób, nawet całkiem przyzwoity porządek być może to były moje obawy jak to pucharowa martwiąca się i śmierć postawa dość bierna. 

Edytowane przez panna.marta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Było to dla mnie pierwsze i ciekawe doświadczenie mogłam podejmować decyzje dot mojego domu

To może to pokazała karta Śmierci - zmianę Twojego statusu. Nie jest to karta bierna, to karta transformacji, wygląda że uaktywniłaś się i zyskałaś nowe doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...