Jump to content

Spotkanie numer 3

Guest User_

Recommended Posts

Guest User_

Lubie rozkłady na randki i spotkania :)

Szykuje się kolejne, bo Pan trochę ozyl. 

Jak przebiegnie nasze spotkanie:

2 denarow+3 denarow+królowa kiel+rycerz bulaw 

No widać, że ozyl w tym rycerz. Stał się bardziej komunikatywny i chyba pokaże swoją energiczna stronę. Nie rozumiem Królowy Kiel, bo nie jestem emocjonalnie związana, ale może ruszy coś się we mnie. Na początku ciągle rozważania ciągnąć czy się wycofać, 3 denarow chyba będziemy z naszych rozmów nawzajem od się się uczyć. 

Co czuje na obecną chwile

5 bulaw+7 denarow+6 bulaw+8 denarow

Walczy ze swoimi pozadabiami. On chyba trochę inwestuje, aby w końcu powiedzieć udało się, nie boi się pracować nad tą relacja. Tutaj nie ma porywow serca, a raczej potrzeba stabilizacji. 

Jakie są szanse na zbliżenie się w tej relacji:

9 denarow+wieza+paź denarow+2 denarow 

Coś musiałoby się zawali, aby pojawlia się szansa na stabilna relacje. Na dwoje babka wdrożyła. Karty jeszcze nie potrafią odpowiedzieć. 

Guest SooYoung

Mogę zaproponować dodawać oznaczenie do Panów, że to pan A, ten B, czy C, to wtedy będzie można prześledzić jak już było wcześniej i po tym też wyciągnąć wnioski czy warto. Chyba że to nowy Pan. 

Jeśli to ten Pan do którego nie czujesz pociągu to on się zaktywuje a Ty go przystopujesz.

Ty pokazujesz się od strony emocjonalnej, on chce podboju. 

On na chwilę obecną czuje że musi się narobić żeby coś z tego było i to też nie wie ile czasu zajmie mu zdobycie Cię. 

Traktuje tę randkę na zasadzie wóz albo przewóz. 

Zbliżenie w sensie seksu jest szansa, na stały związek - tu pan będzie się wymigiwał.