Skocz do zawartości

Wyjazd, czyli powrót na stare śmieci


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Postawiłam karty na mój wyjazd. Jest to dla mnie dość ważny wyjazd, bo wracam w to miejsce, powiedzmy po latach :)

 

Paź denarów 6 buław 6 kielichów - Będę się dobrze bawić, z drugiej strony mogę być w nostalgicznym nastroju (6 kielichów), spojrzę na to miejsce z innej perspektywy (Wisielec z podsumy), może ten wyjazd być trochę kosztowny :(paź denarów) :D

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Na jednej talii jest taki obrazek giermka denarow jak pcha tam swój wózek po bezdrożach. Zatem nowe doświadczenie finalnie dające radość w 6 buław i dosłownie powrót do przeszłości w 6 kielichow. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Paź może też na jakieś szanse wskazywać - rozwojowe, finansowe, może coś odnajdziesz tam dla siebie - kto wie? Nie znam po co tam jedziesz - odwiedziny, biznesowo? Mógł się zaznaczyć młodszy członek rodziny :)

6 buław - napewno radość i satysfakcja, wszystko pójdzie po twojemu, 6 kielichów - dosłownie - powrót, miłe wspomnienia, przyjemne, ciepłe wrażenia, takie nostalgiczne przywiązanie do tego wszystkiego :)

Powinno być bardzo przyjemnie :)

Powodzenia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Powinno być całkiem spoko, w Giermku Monet mogły wyjść jakieś spotkania, 6 Buław to Twoje zadowolenie i radosne chwile ;), 6 Kielichów też sympatycznie, jakieś miłe wspomnienia mogą się w Tobie obudzić :)

Odnośnik do komentarza

Paź denarów 6 buław 6 kielichów - super karty może to powrót do domu rodzinnego, rodzinnej miejscowi lub kraju albo do miejsca ,które bardzo lubisz (6 kieli). Widać Twoją wręcz dziecięcą radość , zabawę, odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...