Jump to content

Spotkanie niedzielne


Guest User_

Recommended Posts

Guest User_

Kilka randek z Panem K już za mną. Jutro mamy się spotkać. Pan się stara, ale z mojej strony coś mało emocji. 

 

Jak przebiegnie jutrzejsze spotkanie 

 

8 denarow+8 Kielichów +8mieczy+krol Kielichów 

 

Widać, że Pan się zauroczyl.Ruszylo go coś emocjonalnie. Same 8 wyskoczyły.

Z początku praca nad relacja, ale dalej widać rozczarowanie, zapewne z powodu mojej i może również jego blokady. Fizycznie nie zbliżamy się do siebie z każdą randka. 

Link to comment

Chyba odczujesz to spotkanie jako ciężką pracę i stwierdzisz, że to jednak nie jest to, czego chcesz, że spotkania nie dają Ci takich emocji jakich oczekujesz.

pan też może być zblokowany.

Link to comment
  • Moderator

Ósemki są stabilne, w końcu to podwójna czwórka, to także położony znak nieskończoności. To są karty starań, pracy, chciejstwa, myślę, że spotkanie będzie dobrze zaplanowane, widać tutaj pracę nad tym spotkaniem w 8 denarów, będzie trochę nostalgicznie bo 8 pucharów mówi o wielkim ładunku emocjonalnym i 8 mieczy jakby Pan nie mógł wyjść poza pewne ramy....

myślę, że Pan chce wejść Level wyżej w tej znajomości, ale jak to Pucharowy wstydzi się i brak mu jaj żeby zrobić ten krok. Dlatego spotkanie może nieco rozczarować, bo chyba się więcej będziesz po tym spotkaniu randce spodziewać, chociaż tak jak napisałem będzie wiele starań w niego włożonych przez pucharowego.

Link to comment
Guest anhana

No ja tutaj widzę brak spełnienia z twojej strony, w sensie możesz wyjść z tego spotkania z poczuciem, że to jest strata twojego czasu, że między wami nie iskrzy (8 kielichów), może sposób w jaki pan będzie ci pokazywał zainteresowanie, nie do końca ci podpasuje, a może po prostu będzie trochę nudno, zbyt koleżeńsko (8 monet), on może faktycznie wzdychać po cichu, ale się nie wychyli (8 mieczy, król pucharów)

Edited by anhana
Link to comment

Ty możesz być nastawiona na konkrety i oczekiwać od niego widocznych postępów (8 monet), on, chociaż napewno zauroczony i zainteresowany może być przewrażliwiony i zastresowany i przez to zablokowany na postęp (8 mieczy).

Ty będziesz oczekiwać jednego, on innego, przez to może pojawić się znudzenie i rozczarowanie (8 kielichów).

Tu trzeba jakoś znaleźć wspólny grunt, wykazać sobie nawzajem więcej porozumienia, żeby wszystko się udało. Bardzo różni jesteście...

Udanego spotkania :)

Link to comment
Guest User_

Tak właśnie było. Dużo pracy, aby przypadkiem nie zapanowała niezreczna cisza. 8 pucharów moje oddalenie emocjonalne, bo czegoś mi w tych spotkaniach brakuje. 8 mieczy Pan sam przyznał, że jest bardzo skryty i walczy ze swoją nieśmiałościa. 

Król kielichow dostałam prezent :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...