Skocz do zawartości

Spotkanie niedzielne


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Kilka randek z Panem K już za mną. Jutro mamy się spotkać. Pan się stara, ale z mojej strony coś mało emocji. 

 

Jak przebiegnie jutrzejsze spotkanie 

 

8 denarow+8 Kielichów +8mieczy+krol Kielichów 

 

Widać, że Pan się zauroczyl.Ruszylo go coś emocjonalnie. Same 8 wyskoczyły.

Z początku praca nad relacja, ale dalej widać rozczarowanie, zapewne z powodu mojej i może również jego blokady. Fizycznie nie zbliżamy się do siebie z każdą randka. 

Odnośnik do komentarza

Chyba odczujesz to spotkanie jako ciężką pracę i stwierdzisz, że to jednak nie jest to, czego chcesz, że spotkania nie dają Ci takich emocji jakich oczekujesz.

pan też może być zblokowany.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ósemki są stabilne, w końcu to podwójna czwórka, to także położony znak nieskończoności. To są karty starań, pracy, chciejstwa, myślę, że spotkanie będzie dobrze zaplanowane, widać tutaj pracę nad tym spotkaniem w 8 denarów, będzie trochę nostalgicznie bo 8 pucharów mówi o wielkim ładunku emocjonalnym i 8 mieczy jakby Pan nie mógł wyjść poza pewne ramy....

myślę, że Pan chce wejść Level wyżej w tej znajomości, ale jak to Pucharowy wstydzi się i brak mu jaj żeby zrobić ten krok. Dlatego spotkanie może nieco rozczarować, bo chyba się więcej będziesz po tym spotkaniu randce spodziewać, chociaż tak jak napisałem będzie wiele starań w niego włożonych przez pucharowego.

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

No ja tutaj widzę brak spełnienia z twojej strony, w sensie możesz wyjść z tego spotkania z poczuciem, że to jest strata twojego czasu, że między wami nie iskrzy (8 kielichów), może sposób w jaki pan będzie ci pokazywał zainteresowanie, nie do końca ci podpasuje, a może po prostu będzie trochę nudno, zbyt koleżeńsko (8 monet), on może faktycznie wzdychać po cichu, ale się nie wychyli (8 mieczy, król pucharów)

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza

Ty możesz być nastawiona na konkrety i oczekiwać od niego widocznych postępów (8 monet), on, chociaż napewno zauroczony i zainteresowany może być przewrażliwiony i zastresowany i przez to zablokowany na postęp (8 mieczy).

Ty będziesz oczekiwać jednego, on innego, przez to może pojawić się znudzenie i rozczarowanie (8 kielichów).

Tu trzeba jakoś znaleźć wspólny grunt, wykazać sobie nawzajem więcej porozumienia, żeby wszystko się udało. Bardzo różni jesteście...

Udanego spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Tak właśnie było. Dużo pracy, aby przypadkiem nie zapanowała niezreczna cisza. 8 pucharów moje oddalenie emocjonalne, bo czegoś mi w tych spotkaniach brakuje. 8 mieczy Pan sam przyznał, że jest bardzo skryty i walczy ze swoją nieśmiałościa. 

Król kielichow dostałam prezent :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...