Jump to content

Projekt

Guest anhana

Recommended Posts

Guest anhana

Czy Pan X przyjmie mnie do projektu? Jest to projekt naukowy :) Wyciągnęłam tylko jedną kartę - Kapłanka 

Tak właściwie z jednej karty może być trudno wywnioskować. Powiedziałabym, że raczej nie. Weryfikacja wkrótce.

Przyjmie: Kapłanka symbolizuje pracę naukową, jako tako, to jest kobietą dobra, odpowiednią na typ stanowisko. Jako że ty ja wyciągnęłas, to ta Kapłanka jest tobą :)

Powodzenia :)

• Maestro
5 godzin temu, anhana napisał:

Czy Pan X przyjmie mnie do projektu? Jest to projekt naukowy :) Wyciągnęłam tylko jedną kartę - Kapłanka 

Tak właściwie z jednej karty może być trudno wywnioskować. Powiedziałabym, że raczej nie. Weryfikacja wkrótce.

Karta mówi : odpowiedź jest w Tobie i Ty ją znasz.Co Ci podpowiada intuicja?

Guest anhana
20 minut temu, Inez2503 napisał:

Karta mówi : odpowiedź jest w Tobie i Ty ją znasz.Co Ci podpowiada intuicja?

No ja myślę, że nie. bo brakuje mi jednej umiejętności, jak się zgodzą mnie wyszkolić to będzie ok. Ale jeśli trafi się ktoś kto już to umie to nie mam szans. Dlatego myślę, że nie.

Guest anhana

Jestem w szoku jak jedna karta to dobrze pokazała. To widać, że nie trzeba wyciągać ich miliony :) Zaprosili mnie na szkolenie, jeśli się na nim sprawdzę to mnie przyjmą.