Skocz do zawartości

April please be nice


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Główna aura : Cesarz 3 Kielichy Kochankowie - Dobre relacje uczuciowe, miłe chwile w związku, nie pisać mi o trójkątach :P

 

Zdrowie : Królowa Kielichów 2 Denary 8 Denarów - Jeszcze może być zmiennie emocjonalnie, ale chyba skupię się bardziej na pracy.

 

Praca: 2 Mieczy Papież As Denarów- no widać 2 zajęcia, zacznę robić w terenie, moje ogrody :1s_z: ładne karty, finansowo ok ;)

 

Relacja z Małżem Słońce Cesarzowa Giermek Kielichów- no ja tu widzę starania o dziecko, powinno być dobrze :)

 

Relacja z X- Kapłanka 4 Denary 3 Denary- spokojnie, jakiś kontakt może być chyba w tych 3 Denarach

 

Joga  Diabeł 4 Buław Królowa Mieczy - silne emocje jakieś, może stres, potem stabilnie i ok, będę zdystansowana i chłodna w Mieczowej :) Mogło też wyjść moje zainteresowanie tematem, czytam o tym itd.

 

Bieganie  Papież  8 Mieczy Głupiec- Może coś mnie uziemić, potem chyba ruszę z nową energią i zapałem.

 

Coś dobrego Wisielec 2 Buław  7 Denarów - Spojrzę na sprawę pod innym kątem, zastanawianie się widać, ale zbiorę plon - 7 Denarów. Wisielec mi się właśnie z jogą kojarzy i medytacją :)

 

Dzięki za spojrzenie :1s_z:

 

Odnośnik do komentarza

Aura: miło spędzone chwile, spotkania, radość, romantique, zaznacza się decydującą rola mężczyzny;

Zdrowie: wahania emocjonalne się zaznaczyły, może będziesz pracować nad tym głęboko - szukać powodów, wyprobujesz pewne metody. Lub rzeczywiście - skupienie się na pracy będzie pomocne :)

Praca: w 2 mieczy zwykle widzę umowę o prace, Kapłan - pewna, stabilna pozycja, As Denarów - początek sezonu pracowego, szansa zarobić - a może nowe zajęcie?

Relacja z małżem: widzę w tym wprost ciążę :)

Relacja z X: będzie w tajemnicy, widać stabilność i takie rozsądne postępowania, myślę, że twoje - tu kobieta decyduje.

Joga: pomoże Ci opanować burzliwe i niszczące Cię emocje - będziesz spokojna, zdystansowana. W 4 buław - spokój i radość w sercu, więcej energii - jest po środku - do tego prowadzi :)

Beganie: może być, że będziesz potrzebowała czasu żeby siebie ustabilizować (lub znajdziesz inne zajęcie - jak najbardziej opieka/uczenie) i na chwilę weźmiesz pauzę. Potem zaczniesz odnowa, ze świeżą energia.

Cos dobrego: wyciszysz się, weźmiesz dłuższa pauzę, zajrzysz do swojego serca, może inaczej zaczniesz odbierać siebie i to, co cię otacza. Nie będziesz działać aktywnie, pozwolisz wszystkiemu iść, jak idzie - może to okazać się dobra strategia i z czasem przyniesie dobre skutki :)

Milego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Skupienie na mężu, miła atmosfera, spotkania ze znajomymi. 

Zdrowie dobre, a jak zmiennie to jest branie tabletek lu kuracja, uwaga na przeziębienie albo kłopoty z zatokami.

Praca pozwala na realizacje siebie, nowe projekty i zysk finansowy.

Z mężem - sympatycznie, starania o dziecko i ogólnie ciepła atmosfera :) 

 

Relacja z X- Brak ruchu w 4 den, może być rozmyślanie co by było gdyby, chyba ze się przełamiesz i Ty odezwiesz/ patrz karta Kochanków z pierwszego pytania/

 

Joga  Diabeł 4 Buław Królowa Mieczy - Zdrowie uzależnienie i dalszy rozwój w tym temacie. Dobre karty. 

 

Bieganie  Papież  8 Mieczy Głupiec- Kontuzja(?) brak czasu, albo przeziębienie ale wrócisz do biegania i będzie Ci to sprawiać przyjemność

 

Coś dobrego Wisielec 2 Buław  7 Denarów - czas nowych planów, tzw zasiania ziarna. Może wskazywać na ciężę :) 

 

Udanego kwietnia :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...