Skocz do zawartości

Solariusz 19/20


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

 

 

Trzeba klik w foto, to zrobi się większe :)

 

Zacznę może już odczuwać w kwietniu, także wrzucam. Początek roku wg mnie taki sobie, ze względu na to, że Ascendent wypada w znaku Koziorożca, a Saturn i Pluton są w I domu solariusza. Wypada to w VIII domu natalnym, także pewnie będzie emocjonalnie i może przemina jakaś duchowa.  Może jakoś to przeżyje. Widać w tym solarze, że bardzo ważne będą relacje z innymi, związki. Ascendent wypada w domu VII, a w dom VII solariusza- Wenus, Słońce, Merkury i Mars.

Ciekawi mnie bardzo koniunkcja Księżyc- Jowisz w domu XI, może jakieś marzenie się spełni :). Poza tym dotąd w solariuszach miałam ostatnich Księżyc w znakach wodnych, także zobaczymy, jak odczuje w Strzelcu :)

IC w znaku Byka, II połowa roku chyba pod znakiem uczuć/rodziny i związkó, bo Wenus w Raku jak wspomniałam w VII domu w koniunkcji z Marsem- halo, ja nie chcę nowych związków love :P Kurczaki, jeszcze Węzeł też na Descendencie solariusza.

Merkury też na Descendencie kojarzy mi się z podpisaniem umowy, wypada w domu III- dobry układ na poznawanie nowych osób, naukę, może mój kurs tutaj mógł się jak najbardziej zaznaczyć :).

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pracowity rok się zapowiada z Koziorozcem na asc, i jeszcze do tego Saturnem w 1m domu - trzeba będzie dokładnie w siebie zaglebic, siebie zbadać i wiele z tego wynieść, przez co pewnie przeżyjesz mocna transformacje, która cię oczyści pozbawi tego, co dawno już musiało odejść, odrodzisz się - jako nową osoba, z nowym spostrzeżeniem siebie i świata (Pluton w 1 domu). Te planety znajdują się w twoim 8 domu natalnym, co też zwiastuje głębokie emocjonalne transformacji - uważnie - ciężkie planety i mogą "zmusić" do wewnętrznych zmian przez wypadki, sytuacji kryzysowe, bardziej mogą cię przyciągnąć strefy ezo i psychologii - w nawiązaniu do siebie przede wszystkim, to dosłownie - tajemnica śmierci i odrodzenia - zostaniesz inna osoba. Też warto przejrzeć się finansom - możesz zostać dziedziczka właścicielka wielkiej sumy - ale to była by historia pełna zamieszania i chaosu - Neptun w 2 domu, próg w Wodniku - też możliwa wielką transformacja co do wartości niematerialnych - może zmienić się spostrzeganie morali, ideałów prywatnych - na dość niezwykle i rewolucyjne. Kierować mimo wszystko będzie miłość i poświęcenie ogolne.

Ogólnie, masz mega zapełnione  domy "powietrzne" - zapoznanie z sobą i transformacja głównie przejawia się przez kontakty, zapoznanie z innymi ludźmi, też uczeniu się, nowa informacją. 

Uran w 3 domu solariusza razem z Merkurym u progu 3 domu natalnego - są świetne na uczenie się i zapoznanie nowych ludzi - będzie w tej strefie się działało, dużo energii na to pójdzie - Mars w 3 domu natalnym. Uwaga przy podróżach, w drodze - Uran i Mars, może być niezbyt fajna niespodzianka.

Stellum w 7 domu - uwaga skupiona na innych, "drugim" - partnerze, przeciwnikach, komunikacji tet-a-tet, może i umowach - Słońce w 7 domu solariusza - widzisz w innych obicie swojego zachowania, decyzyjne, motywacji, Wenus - jeszcze i w wodnym znaku - akcent na relacjach uczuciowych, partnerskich, miłości, Merkury - dosłownie - rozmowy, dyskusji, wymienienie się zdaniem z innymi, Mars - wspólna praca, angażowanie, rola mężczyzny. Sporo masz też w ogniu - może cię przepełniać energia, chęć się otworzyć, wyjść do ludzi (co potwierdzają domy). Lew tu podkreśla to, że skupiając uwagę na innym (7 dom), poznajesz przez niego siebie. 

Będziesz też uczestniczyć w jakiś zajęciach, projektach grupowych, wychodzić do ludzi, spędzać czas w otoczeniu przyjaciół - znajdziesz tam pomoc i porozumienie, wsparcie, pewnie poszerzy się ci grono przyjaciół (Jowisz w 11 domu, w swoim znaku), będzie to pewnie dla ciebie również sposobem relaksacji i odpoczynku, strefa komfortu (Księżyc), przybędzie koleżanek, otoczenia kobiecego. Ciekawe, że 3, 7, 11 domu są powiązane przez władców - wszystkie kontakty i elementy życia społecznego będą między sobą powiązane - nowe znajomi będą od razu trafiać do grona przyjaciół, będzie od razu powstawała głęboka więź. W związku z czym warto zachowywać ostrożność - Neptun aspektuje tu Słońce, Księżyc, Wenus - czas na zauroczenia, błędy, rozczarowania i marzenia. Księżyc i Jowisz trafiają do 6 domu - możesz zajmować się opieką i nauczaniem.

Jeszcze chciałam dodać, że 8 dom - to korytarz między śmiercią a odrodzeniem - i urodzeniem l. W kartach ci ciągle ciąża wychodzi,może akcent na 8 domu mówi o tym, że urodzisz tez dziecko :)

Czego Ci bardzo-bardzo życzę ;)

Milego roku Solarnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Wiesz co - no ja mało obiektywna jestem, dziwnie się analizuję swoje kółko. Na ciążę co prawda widuję podkreślony dom I, jako zmiana w ciele i często też psychice, tutaj tym bardziej że wypada to w VIII domu.

Koniunkcję Księżyc- Jowisz w domy XI - widzę jako spełnienie marzeń właśnie o ciąż- wypada to w domu VI, czyli domu zarówno zdrowia, jak i opieki. Ciekawy aspekt tutaj jest z Ceres, która jest na MC- ale już blisko domu XI też i w koniunkcji ścisłej z natalnym Jowiszem, który jest w domu VI- tu bym też widziała opiekę.

Ciekawe tutaj też, że Księżyc i Wenus natalna wypadają w VIII domu solariusza, czyli te planety kobiece, które u mnie są w domu macierzyństwa ( IV) jakby będą źródłem dużej przemiany wewnętrznej. Nie wiem, czy to nie jest nadinterpretacja :P.

W każdym razie może koniunkcja Księżyc- Jowisz poprawi humor, jeszcze Merkury we Lwie i Mars też. Jak dla mnie, to sporo w znakach ognistych ;).

Co do zauroczeń- mam ich dość :P

No ale to wszystko co tak pięknie opisałaś- fajnie wydaje mi się współgra z 1 rokiem numero, jakby odrodzenie- tu podkreślony dom VIII.

Jeszcze mi się kojarzy, że tam gdzie Księżyc w solariuszu, tam zmiany- w tym jak wspomniałam jest w domu VI, czyli zmiany z pracy/zdrowiu i życiu codziennym, a że Luna w koniunkcji z Jowiszem, to może będą pozytywne, oby :)

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...